Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já si nové VOP ještě nestihla přečíst, tak to risknu.
    Moje problémy začaly min. o 24 hod. později, než se tu začaly objevovat příspěvky s problémem v kině. Čištění jsem provedla včera, též prohození prohlížečů. Problém trvá dál. Opravdu mezi moderátory není nikdo, kdo má tento problém, jako řada nás hráčů? Myslím si totiž při počtu postižených, že pokud by potíže byly u poskytovatele (internetu), pak by celkem náhle zasáhl tento problém jistě celou řadu poskytovatelů - píší Češi i Slováci...
     
    petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sovinka
    Včera jsem psal, že jsem na tom stejně.:) A moje domněnka, kterou jsem uváděl, že je nejspíše chyba u poskytovatele reklamy, nebo chyba na cestě k serveru a proto se obsah nedokáže zobrazit korektně.
    Edit: dneska to stejné co včera;)
    Edit2: a také jsem vyzkoušel jiné internetové připojení a také žádná změna;)
     
    Naposledy upraveno: 17/10/16
    rolland64 a petaM2001 tohle ocenili.
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pezt, moc se omlouvám :oops:, včera jsem četla asi nepozorně a pochopila jsem, že u tebe je vše v pořádku, pardon opravdu. Stejně tak s poskytovatelem, já inernet, tys myslel reklamu, z mé strany neporozumění psanému. Díky za znovuvysvětlení, v tom případě se to snad časem vrátí k původnímu stavu u všech.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  4. VitekFrydek1970

    VitekFrydek1970 Pisálek fóra

    Bude se s tím konečně něco dělat?
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    asi už něco udělali nende to vůbecxDxDxDxD
     
  6. satelit

    satelit Hvězda fóra

    V Chromu krvinky,ale jen 15 kábéček.:sleepy:

    [​IMG] [​IMG]
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  7. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Satelity ma úplne vyhodili z hra, musela som dať obnoviť farmu a potom známa hláška - momentálne .... takže zase nič.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    taky už nemám ani tu špatně načtenou stránku, jen notoricky známou hlášku "zkus to později"
     
    Apachie1 a dana9494 tohle ocenili.
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, jsem na tom úplně stejně:)
     
    petaM2001, Apachie1 a dana9494 tohle ocenili.
  10. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    mne už kino po 2 dňoch nabehlo, mala som 4x15kb [​IMG]
     
  11. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    píšou "Čekejte prosím" tak čekám a stále nic
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    a hele, 15 KB za "krvinky" ... že by to už spravili?
     
    petaM2001, DANKA722 a dana9494 tohle ocenili.
  13. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Že by - 15 KB za satelity, tak snáď to bude fungovať.
     
    petaM2001 a DANKA722 tohle ocenili.
  14. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, dnes konečně krvinky za 15 KB - po dvou dnech špatně zobrazených a nespustitelných satelitních snímcích. ;)
     
    petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jediné, co naskočí ihned a spolehlivě, je hláška, že žádné video není k dispozici.-.-
     
    petaM2001, Apachie1 a dana9494 tohle ocenili.
  16. nyda

    nyda Rádoby autor

    Satelity mi též nešly ale dnes fungují ty létajíci objekty bez problému, chyba je zřejmě u poskytovatelů reklam. Nic jsem neměnil a dnes to jde, uvidíme u jiných kin. Nyda
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    dneska to šlapalo za 65 kb samé kr(a)vinky:p:p:pxDxDxD
     
    satelit, dana9494 a rolland64 tohle ocenili.
  18. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    tak já jenom za 30kb, :pale je to lepší než "čekejte prosím":)
     
    satelit, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  19. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    15 kb :(
     
    rolland64, petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  20. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    30 KB za "krvinky"
     
    petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.