Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Co mám lovit? Buď je hláška že Bohužel není... anebo se mi motá kolečko a pak černočerná tma :( HODNĚ MĚ MRZÍ, že některým kinobody přiskakují a můžou měnit za FL... a někteří prostě nic :mad:>:(

    Dnes mi to, projistotu, ani nenaskočí... Kliknu na Spustit film, a pak mi okénko odfrčí doleva a nic...
     
    batawi tohle ocenil(a).
  2. -Ivanička-

    -Ivanička- Rádoby autor

    Co se divíte??? Už je snad zvykem, že Česká republika nemá nárok na žádný film......
    Ale zase máme změnu, tohle tu ještě nikdy nebylo. :mad::mad:
     
  3. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Taky jsem na to nevěřícně koukala a zkusila to několikrát za sebou a opravdu to vůbec nenaskočí :)
     
    batawi tohle ocenil(a).
  4. Kašpárek

    Kašpárek Rádoby autor

    Teď naskočila anketa BP. Body se nepřipsaly, aspoň zatím. No a anketa sama... pár už jich bylo a RT se názory hráčů vážně řídil.:p
     
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jaká anketa :cry: mně furt nic... zase věta "Žádné video..."

    Ups... zkusila jsem po chvíli znovu... a anketa...
     
  6. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já mám úplně stejnou zkušenost,buď není žádné video a nebo točící se kytka>:(
     
  7. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    už jsem také vyplnila anketu a vůbec žádná odměna,dělají si z nás legraci ?
     
  8. mariekvacova

    mariekvacova Zelenáč fóra

    Také jsem vyplnila anketu a také nic. Alespoň vidíme, k čemu ankety jsou a jak se RT zajímá o naše názory !!!!!
     
    herecka56 tohle ocenil(a).
  9. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Já chytla anketu včera,tak už mám asi vybráno.Nepředpokládám,že se bude opakovat.Okénko sice nepřilétlo,ale body se mi připsaly.
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  11. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Včera jsem anketu vyplnila a 30 kinobodů se připsalo ihned. :)
    Jinak obrazovka stále černá :music:
     
  12. Děda_63551

    Děda_63551 Zelenáč fóra

    Nebylo by lepší to kino zrušit? Stejně se tam několik týdnů nic neděje a hráče to jenom provokuje.Jo a jestli by tam byla reklama v Němčině nebo v Angličtině je zcela jedno,hlavně že by naskakovaly bodíky.
     
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, kino je trvalý herní prvek a zrušen být nemůže. Na můj dotaz sem dostala konkrétní odpověď. Bohužel. Nicméně, když prosím hlásíte závadu, opravdu není třeba ji zde hlásit víckrát. Pokud se vám za dokončenou anketu nepřipíší body, kontaktujte herní podporu. My to bohužel nevyřešíme a nikdo nechce, abyste přicházeli o body.
    Příjemnou hru danda
     
  14. silviec

    silviec Mistr fóra

    prave mi jede kino, kolem pate rano se mne jiz podarilo chytit několikrát- nekrestanska hodina, ale na chozeni do kina)) to ani ten popcorn nechutna,
     
  15. form22

    form22 Rádoby autor

    Ahoj.
    Já stihla první řadu,ale jen jednou:)
     
  16. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Já zkouším kino několikrát denně a nic. Ani anketa ani kino jen zpráva že to mám zkusit později.
     
  17. julinka64

    julinka64 Rádoby autor

    Taky je mi úplně jedno v jakém jazyce kino promítá,ovšem to by opravdu muselo vůbec něco promítat:( co je kino k dispozici jelo mi jen dvakrát a to už je hrozně dávno,nyní pořád jen čtu Zkuste to příště .Není to spravedlivé,když něco někomu nabízím tak to má jet :(
     
  18. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dlouho se nic v kině nedělo, ale dnes mi tam skočila anketa :). Konečně zase nějaké zábava v kině :D. Vyplnil jsem anketu a bez problému mi bylo připsáno 30 bodů, takže super 8).
     
  19. Wevinka

    Wevinka Pisálek fóra

    Ja som as tak pred týždňom alebo dvoma pozrela či niečo nie je v kine a okolo obeda som mala reklamy.:)Odvtedy každý deň v tom istom čase som sa snažila klikať a vždy reklamy boli, no niekedy som,samozrejme,nemohla takže teraz mam tie reklamy v kine posunuté na pol jedenástu večer :D,ale stále každý deň mám asi 15 reklám,takže ja som spokojná :)
     
  20. Googleen

    Googleen Pisálek fóra

    A k čemu tam to kino je?
    lol
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.