Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, většinou tam mám ty červené objekty. Obtahování kočičky se mi objevilo jen jednou a při snažení být přesná, se mi obrázek posunul trošku dolů a já ubohé mačce udělala další ocásek xD ... už vím, proč mi tento test nedávají :D .. se milovníkům koček omlouvám :p
     
    petaM2001 a Johnny tohle ocenili.
  2. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj igráček,
    je možné, že jsi video nedokoukal, nebo se občas stává, že se body připisují později. pokud jsi si jistý, že všechno proběhlo tak jak má, jpokus se kontaktovat podporu, protože tady toho moc nezjistíme: Jak kontaktovat herní podporu
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    dneska objekty sice jenom dvakrát ale i tak dobrý
    hm kočičku jsem taky ještě neobtáhl:pbo mě ju nepromítli;)
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já včera přišla na to, ve kterém prohlížeči si úspěšně zobrazit rudé objekty, takže zhrzený promítač se dnes nedostavil. Kočičky mi taky nepromítal, musel pořád promítat rudochy.
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.