Letní kalendář (1.7. - 31.7.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Dobré ráno ... i já chci poděkovat za skvělé dárečky, vždy mě potěšily ;).
    A lacrima ... také děkuji za skvělé zpracování denních informací o dárečcích ;). Některé tvé hlášky u nich mě pobavily hned po ránu ... úžasná práce :)
     
  2. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj bačkora85 a další, Jsme rádi, že se dárečky libily.
    lacrima snad nespí a hned hlásí co tam je :) ještě dříve než to někdo z moderátorů upraví v popisu. :) super :) díky za spulupráci
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Děkuji za dárečky, přišly vhod a potěšily. :)
    Taky si myslím, že lacrima snad ani nespí. :p
     
  4. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, děkuji za dárečky, potěšily. Přeji všem farmářům příjemně prožitý dnešní den.
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Přidávám se k děkovačce za dárečky :inlove:
     
  6. evinana

    evinana Expert fóra

    Dobré ráno, i já se přidávám k těm, komu dárky udělaly radost a děkuji za ně. A Lacrima super denní hlášení, palec nahoru, takže díky i tobě a modíkům za zpracovaný přehled dárků;)
    A kdy že bude další kalendářxDxD
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Z piccolky zase květinové melodie.:) Já se toho Jacka nedočkám:cry:xD
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    lacrima díky za nápovědy a také za to, že mi chodí speciální dárečky na farmu, RT díky za dárečky, moc potěšily :p
     
  9. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    [​IMG]
    Milé farmářky , farmařící , dlouhodobí farmářští přátelé a sousedé, milí moderátoři .... co vám mám napsat ?
    Prostě jste mě dojali a já děkuji za vaše krásná slova , za ocenění , za vaši přízeň , za vaše mnoholeté přátelství i sousedství .

    Letní kalendář byl super a už se moc těším na další . Myslím si, že další bude na podzim . Prozkoumala jsem akce
    v loňském roce a v loni to byl kalendář "Řeka duší" [​IMG]Určitě si všichni vzpomenete .


    Ještě malá připomínka pro ty komu ještě svítí v levé liště u "Novinek" vykřičník . Je to proto, že vám chybí ještě
    vyzvednout bonusový dáreček .Máte na to ještě 96 hod ,tedy 4 dny. ;)
    Tak se mějte krásně , pohodové letní dny a zítra v 10 hodin sraz u "hřbitova",
    přesněji u brány do Měsíčního světa
    [​IMG]
     
  10. marceba

    marceba Zelenáč fóra

    Všechny zdravím. Mě se possím neukazují v letním kalendáři 30a31 den. Je to chyba? děkuji
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marceba - ahoj, to bude tím, že poslední dárek jsme dostali včera - tedy 29.7.
    Můžeš mrknout zde - klik ;)
     
    lacrima, dasa1143 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. marceba

    marceba Zelenáč fóra

    Díky za porovnání;):):):)jsem z toho celá rozkošatělá.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.