Letní kalendář (1.7. - 31.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. janmil

    janmil Perspektivní autor

    Otázočka, prečo sa mi nedá otvoriť bonus kupóny na pomocníkov ani za floreny?
     
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    janmil jelikož se jedná o bonus, tak je potřeba mít otevřené veškeré dárky, které k němu patří tzn. dárky s čísly 19 až 24.
     
  3. janmil

    janmil Perspektivní autor

    Mám všetky otvorené, aj tak mi to nejde
     
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    janmil máš otevřený i tento dárek?

    upload_2023-7-26_13-4-27.png
     
  5. janmil

    janmil Perspektivní autor

    tento som nemala, díky
     
    bačkora85 a Dob tohle ocenili.
  6. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Nemohu se do kalendáře dostat-má to taky někdo?? Děkuji ,dostanu se jinde,v novinkách mi to nešlo-super.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/23
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mituli co to znamená, že se nemůžeš dostat do kalendáře? Nenačítá se nebo není v novinkách, časomíře ani na náměstí?
     
  8. holubova69

    holubova69 Pisálek fóra

    nemuzu vyzvednout vcerejsi darek porad je to jen za floreny vam to jde . dekuji
     
  9. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    To nejd
    To nejde nikomu, ale pracuje se na tom.
     
  10. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Opět se mi neotevřel kalendář, jedno pole jsem již díky tomu dokupovala. Nechci dokupovat další. Jsem jediná?
     
  11. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    vbaburek Jestli nenajdeš kalendář v novinkách, musíš jít do města a tam ho najdeš před budovou družstva
     
    -Jara05-, bačkora85 a Richards76 tohle ocenili.
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Poslední okénka kalendáře otevřena: 2x bedna s nářadím XXL, +1 z chlévů na osm hodin a piccolo bedýnka.
    Moc děkuji za dárečky. Všechny potěšily.
     
  13. terezkakra

    terezkakra Zelenáč fóra

    Mám otevřené všechny dny, ale na první i druhé stránce mám pořad dva zámečky, můžete prosím poradit, jak je odemknu?
     
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj terezkakra - zamčené dárečky lze odemknout za floreny kliknutím na modré plusko

    Přeji fajn hru
     
  15. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Kalendář kompletní ;) darečky byly super a moc za ně děkuji:)
     
    Naposledy upraveno: 30/7/23
    bačkora85 a kutilka70 tohle ocenili.
  16. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Díky za dárečky :inlove:
     
    Sheron11 a bačkora85 tohle ocenili.
  17. bobina1951

    bobina1951 Pisálek fóra

    Tak teď jsem se přesvědčila že kalendáře nejsou o opomenutí vyzvednutí dárku z kalendáře ale tak nějak je to o tom donutit hráče dárky dokupovat. Byla jsem pravidelně každý den na vyzvednutí ale bohužel se opět nepodařilo získat všechny. Pochopila bych i to kdyby mi chyběl na každé farmě nějaký jiný ale aby se na 12 farmách potkal stejný chybějící dárek je evidentní záměr RT. .Je to smutné ale bohužel je to tak. Na každé mi chybí super hnojivo a tím mi byl odepřen hlavní, poslední dárek. Je to nefér jednání. Jedním slovem podvod.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bobina1951 - zdravím, jelikož si nikdo nestěžoval, že má "zavřený" dárek se SH - což bylo v pondělí 3.7., a v tuto dobu ani žádný výpadek ve hře nebyl, pak bych na tvém místě zapátrala ve své paměti, co jsi ono inkriminované pondělí dělala, zda jsi opravdu na svých dvanácti farmách (jak píšeš) skutečně byla a a dárky otevřela.
     
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bobina1951 já jen dodám, že není fér někoho obviňovat, pokud nemáš důkaz, že k něčemu takovému opravdu došlo. Pro příště doporučuji si po otevření kalendáře udělat screen celé obrazovky, aby na něm byl vidět otevřený dárek, herní nick, herní ID, datum a čas. A pokud následující den zjistíš, že je daný dárek opět zavřený, tak to můžeš reklamovat na herní podpoře.
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Děkuji za dárečky, potěšily :)
     
    -Jara05-, bačkora85 a Sheron11 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.