Letní hry I - III (30.6.2023 - 31.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Začátek akce: 30.6.2023 ve 14:00 hod ? Ja mám pripravené na dnes :)
     
    moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  2. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj Richards76 .... však je všechno v pořádku ;). Dnes začíná akce v pořadí III, poslední a je červenec ;).
    30.6. .... byl začátek akce tedy I.části.
    Přeji fajn hru ;):)
     
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Richards76 - 3. část akce Letní hry začíná dnes ve 14:00 hod
    upload_2023-7-29_11-34-8.png

    Přeji fajn hru
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    A ja som na toto úplne zabudol. :p Musím sa posnažiť. :cry:
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já jsem na to taky zapomněla, takže teprve teď začínám rozpěstovat.
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Na akci jsem zapomněla. Nejhorší je, že i včera a neudělala přípravu. Ach jo. No, uvidíme. V nejhorším případě se zkusím probojovat jen ke stonku a zbytek úkolů nechám plavat...
     
  7. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Taky jsem zapomněla, asi nás bude hodně, tak se s tím budeme muset poprat když jsme dělali začátek.
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezké sobotní odpoledne, stonek v plném provozu, pak ještě poslední sklizeň, dosbírat pádla a poslední Letní hra je za mnou :)
    [​IMG]
    Ať se vám daří ;)
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akční je napěstována a ráno snad z lablabu získám chybějící 166 pádel. Když ne, tak budou až z odpolední sklizně. Ráno odjíždíme směr jižní Čechy, tak na farmu bude v následujících dnech málo času. Ale i druhá akce už finišuje = vše podle plánu, abych měla do středy klid a pohodu.
    Pěkný večer všem!!
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Napěstováno bylo už včera, pak jsem třikrát otočila rychlený čajot s SH, protože jsem samozřejmě na přípravu zapomněla, tak jsem začínala sklizní ibišku se 63 pádly. Teď mám pajdátek 372, zraje rychlený čajot (už jen mast, esence, totem), bude za dvě hodiny. Potom tam dám lablab, jdu na noční, tak to do rána krásně dozraje. Pokud bych ráno neměla dostatek pajdátek, dám ještě jednou čajot, zraje nějakých sedm a půl hodiny, takže do konce akce pohoda, klídek, cigáro. Pokud zase nenastane nějaký průšvih...
     
  12. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Zdravím, tož řádek doma, teď pěstuju na dekorku. Gratulace rychlíkům :)
    Nicméně, malý dotaz, tahle dekorka má omezení pouze na párty lístky, anebo omezení na počet výběrů platí i na "+10% na padátka"?
    S těma změnama mi v tem dělají hokej -.-
    edit: díky Farmářka_X :)

    Takže na dekorku je zbytečné plýtvat čímkoliv :sleepy:
    Ledaže si ji nechat v liště pro těžký případ nouze nedostatku padátek při nějaké akci.
     
    Naposledy upraveno: 30/7/23
    -Jara05-, maribeja a dinoalesi tohle ocenili.
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  14. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Hotovo ještě není, ale stonek je doma ;)
    [​IMG]

    Na tuto akci se mi nechce plýtvat SH nebo ZH :music:
    Jen včera na rozpěstování, jinak jedu jen voda+hnůj :)
    Chybí ještě 1361 ks surfařského výhonku a 244 ks pádel :p
     
  15. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]
    Ahoj, tak akce komplet hotová ;). Všem, kteří hrají, přeji úspěšné dokončení akce :).
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akci jsem udělala jen po stonek, na ostatní kašlu, vynechávala jsem úkoly a šla jen po stonku :p
     
  17. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Stonek mám. První dvě časti letních her jsem neplnila, protože na to nebyl čas, tak alespoň tuto třetí čast letních her jsem udělala.
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Napěstováno bylo včera. KŠ se slitovalo a dalo 100 % do stodoly. Udělala jsem pár otoček se SH, kterého mám relativně dost. Vzhledem k nepřípravě, mi chybí padátka. Dvě sklizně čajotu a teď chybí už jen 163 kousků. Zítra ráno budu sklízet lablab. Pokud nedá vše potřebné, šoupnu opět čajot a odpoledne (akce končí až večer) bude hotovo. Už nespěchám, protože akci dám. Snad nebude výpadek.
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.