Letní hry I - III (30.6.2023 - 31.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Já sem moc nepíšu,ale tímto to zazdily:mad:
     
    INČUČUNA1959, Helena1313 a polacka tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, právě jsem zaregistrovala na své farmě oba dva kódy. Takže zkus zavřít hru a nalogovat se znovu. Pokud kódy kopíruješ z ofika, pak dej pozor, abys označila kurzorem jen ten text (bez mezery nebo tečky....)
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]
    Ahoj, dobře, tak první víkendovka splněna ;).
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezkou sobotu přeji, taky první část hotová
    [​IMG]

    Jinak chci moc poděkovat za krásný přehled, je to super :)
    Škoda těch dekorek, ale řádek je fajn, takže pořád je proč akci plnit ;)
    Ať se vám daří a užijte si víkend :)
     
    Naposledy upraveno: 1/7/23
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, taky hotovo a ani to nebolelo, přípravi jsem zahájila probyškou a včera jsem na noc dala "hvězdnatku", z té mi vypadne rovněž 100%, takže jsem nezaznamenala ani nedostatek padátek a nemusela jsem padátka honit pokráceným lablabem
    [​IMG] , přeji příjemný víkend a dostatek padátek
     
  6. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Ahoj,můžete mi,prosím,někdo napsat druhý bonusový kod,summerdrama mám,ale z ofi mě to vyhazuje chybovou hláškou,děkuji pěkně.
     
    INČUČUNA1959 a maribeja tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Berry.308-
    Ahoj, druhý kód najdeš ZDE
    Pokud se ti nedaří kód zaregistrovat, zkus zavřít hru a nalogovat se znovu. Pokud kódy kopíruješ z ofika, pak dej pozor, abys označil/a kurzorem jen ten text (bez mezery nebo tečky....)
     
  8. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Ahoj, chápu dobře, že pro získání stonku stačí plnit tu poslední část, dekorky si mohu zvolit, tak nemusím plnit předchozí akce, předem děkuji za radu. Prima hru
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    panda1183674
    ahoj, ano, chápu to stejně :)
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dodělala jsem první část, ale lituji, že jsem se do ní vůbec pustila ;) teď už si půjdu jen pro stonek
     
  11. Moník0302

    Moník0302 Pisálek fóra

    Ahoj, měla jsem dlouhou pauzu a hodně věcí mi uniklo. Pokrácený lablab, ten se taky šlechtí ve skleníku? Nemám ho tam jako možnost. Nebo to krátíš jen superhnojivem?
     
    INČUČUNA1959, maribeja a Helena1313 tohle ocenili.
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Moník0302, snad raddre nebude vadit, když odpovím za ni ;)
    Lablab a veškerou zeleninu na Baha můžeš pokrátit šmakuládami z alchymistické dílny do slotu
    [​IMG] [​IMG]
    a tiki maskou
    [​IMG]
     
  13. Moník0302

    Moník0302 Pisálek fóra

  14. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    bohužel jsem na to zase jako jindy, padátky bída a chtějí jich tolik, no smůla, lablab jsem zkusila, ale padátek je opravdu hodně, tak uvidíme
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak jsem si říkal, jo zkusím, akce jednoduchá, pochopitelná, odměny sice vypráskaný jako vždy ale co už, pár "prkotin" se neztratí ....
    No a chybí mi takovejch padátek že kašlu i na ty zbylé části.
    Už to fakt přehání.
    Akce jsou dělaný už jen s ohledem na to že pokud chceš zvládnout, kupuj SH, SK, modrý lístky, košíky, bonusy .... jinak máš smůlu.

    Akce končí 2 hodiny po tom co mi doroste dlohodobka a pochybuju že mi z ní vypadne asi 230 padátek (chybí mi plavky do 3tí sekce úkolu) když počet políček 1x1 je 200 kousků. No jo, špatně jsem to spočítal a zbytečně zasadil něco co nepotřebuju a co mi stejně nepomůže. SH plýtvat nehodlám.
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Začala jsem o něco později a už to nedám , protože padátka nejsou . Doufám v příští hru , že ji dokončím .
     
    INČUČUNA1959 a bačkora85 tohle ocenili.
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Akce končí až ve 22:00, použij to, co jsem odpovídala Moník0302 tady a třeba to ještě vyjde ;)
     
    bačkora85, INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Tak jsem se dnes vrátila od móře :p Sundala mokré plavky, nasadila ty virtuální a taktéž hlásím hotovo :music:
    [​IMG]
    Použit 3xjack, MJS, ZH, SH a klasicky hnůj+voda ;)
     
    bačkora85, dinoalesi a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  19. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    Nějak se vám zasekly padátka. Sedím u toho celý víkend a pořád mi chybí 10x plavky,jenom díky padátkům...
     
    .mama789., INČUČUNA1959 a hroudov tohle ocenili.
  20. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Také jsem tuto akci podcenila, padátka chybí, no nejde o život. Na další díl se lépe nachystám.
     
    bačkora85, .mama789. a dinoalesi tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.