Letní hry I - III (30.6.2023 - 31.7.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Přehled akce
    [​IMG]
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát musím řádek pochválit.Konečně další bonus ke sklizni,kterej ještě z řádku nemáme!Takže lovci BZ, zejtra na značkách!8)
    Jo a ta největší dekorka nám každej den bude dávat jeden PL!:)
    Prostřední dekorace +1 z dílen!!!
    Takhle rozdávační,už dlouho nebyli!
     
  4. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak do toho jdu také a na 100% ;). Odměny jsou opravdu pěkné, takže se budu snažit dokončit akci celou :). Všem přeji hodně úspěchů ;):). Pěkný čtvrtek a ahoj :)
     
  5. Kalein77

    Kalein77 Pisálek fóra

    ta 2.část 600 padátek na celou akci na plantáži za 2 a půl dne? Je to vůbec možný bez SH a jiných boostů?
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Zítra čekám na pláži ... plavky,šnorchl,pádlo,paddleboard ,oživím vzpomínky na nedávnou dovču ;)
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak já přemýšlím, že zas vynechám :p, nějak mne ten řádek neoslovil, když je to +% jen na akční rostlinu, kdyby to bylo na všechno, tak se do toho vrhnu po hlavě
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    evoku57
    Obden dostaneš z řádku bonusové BZ/BBZ ke sklizni,
    [​IMG]
    K tomu máš 2 opravdu dobré dekorace.Jak často získáš dekoraci ze které získáš +1 na dílny/4hod,s každodenní aktivací !?!?:)
     
  9. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Doufejme že akce začne jak má ve 14.00hod..xD:cry::p:mad:>:(
     
  10. milena8111

    milena8111 Pisálek fóra

    A proč je jeden víkend vynechaný - 7.7. až 9.7. ? a nejsou vůbec ta data divná ?
     
  11. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj milena8111 ... data divná nejsou, akce není každý víkend, ale ob víkend ;). Mám ten pocit, že už to takto při nějaké akci jednou bylo ;). Přeji fajn hru :);)
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na umletí je třeba 2320/522 a celkem 3170/567 jestli jsem se nespletla, kdyžtak mne opravte ;) těch padátek je třeba hodně
     
  13. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj evoku57 .... nespletla :);). Kuk úplně nahoru stránky, kam nám dala Hlásná trouba obrázek, kolik čeho bude v každé víkendové akci potřeba. Ale jinak jsi šikulka;):). Ahoj :)
     
  14. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem přeji hezký den do akce jdu i když s padátek v takovém množství nevím zda to dám vše ,ale nevzdávám
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak bohužel jsem tuto akci přehlédl (byl jsem včera s bývalými kolegy v hospodě a na nějakou Farmeramu /kromě sklizně, pochopitelně/ jsem neměl pomyšlení).
    Snad to vypadá z lablabu přes noc (mám tam jen 8:30 kurkumu).
     
  16. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Zdravím, viděla jsem novou akci a už jsem se lekla, že budu muset bourat mýtinu, akce je naštěstí na plantáži, připravená sice není, ale dostatek SH to do neděle doufám zajistí. Přeji všem, kdo jde do akce, ať se daří.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Z lablabu 104 šnorchlů. Bída. Tak jsem zasela pokrácený čajot (mast, esence, totem, vánočka, nevinnost, SH). Vychází to nějak na necelé dvě hodiny, tak to otočím, dokud budou fungovat bonusy. Snad pajdátka napajdají. Pak budu pěstovat. Víkend mám pracovní, uvidím, jak to půjde. Bonus z kola nebude, když je tam nová dekorace, tak asi využiju Jacka, co mi ho minule RT strčili do pikolobedny...
     
  18. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Do akce jdu,řádek fajn. Včera jsem novou akci také přehlídla,tak padátka snad dlouhodobkama doženu.Uvidíme. Hodně úspěchů,kdo do akce jdou! :)
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Neměl jsem ani šajna, že nějaká akce je. Včera jsem v práci taktak stíhal sklidit, domů jsem přišel ve 20.45. Takže sprcha(děsný vedro), nějaká ta sklizeň a hup do pelechu, neb ve tři jsem vstával. Opět jen sklizně akčních. Přišedše domů, prošla sklizeň celé farmy, nějaké to očumování fóra mi ani na mysl nepřišlo. Takže tímto dávám najevo, že můj počinek ve formě šnorchlů je 12 ks. Sklízel jsem bambus...;)
    Nikdy jsem potápění neměl rád a teď, ehm, jsem v takovém fyzickém stavu, že by bylo třeba asi tak půl tuny na patách, abych si prohlédl dno Orlické přehrady. Hádám, že v tomto případě by mi jakékoliv krásy přírody byly celkem šumák:wuerg:
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Bohužel došlo k úpravě u dekorací, FAQ je již aktualizované.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.