Legenda o Helgrid (24.10. - 31.10.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/10/24 v(e) 9:00 AM.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Jak se dostanu na toto?

    [​IMG]

    EDIT:
    Už je to OK, minihru jsem samozřejmě zdárně dokončil ale přesto jsem truhlu nemohl otevřít, byl na ní pořád zámek. Po odchodu a opětovném hraní minihry je to ok.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/10/24 v(e) 6:30 PM
  2. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    satelit - kliknutím na fialovou dlaždici postavíš čarodějku na start a spustíš minihru. Po zdárném ukončení minihry klikneš na truhlu a čarodějka si pro odměnu dojde.

    Přeji hezký den
     
  3. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Děkuji Farmářka_X, já je hledala dole a oni jsou nahoře
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm,na mobilu v EDGE je to nehratelné,na mobilní aplikaci OK ! Minihra je v pořádku,akorát nejdou v prohlížeči otevírat truhly a zámky.o_O
     
  5. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Minihra,minihra,ale kde je napsáno kolik polí musím zalít abych minihru zdárně ukončila.Po přečtení moc moudrá nejsem,tak se rozmýšlím jestli mám vůbec pokračovat.
     
    -Jara05-, lacrima a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Můžete mi prosím poradit kam dál?[​IMG]

    PS:už jsem ten východ našla
     
    Naposledy upraveno: 24/10/24 v(e) 8:10 PM
  7. milteska

    milteska Expert fóra

    a další a další akce-farma se seká a občas nejde načíst další stránka. Dvě hodiny trávit jenom čekáním,než se laskavě něco načte,na to už nemám nervy. Chrome děs a Edge mi dnes taky hlásil problém. Sousedi mě odpadávají a do této akce se mi teda vůbec nechce
     
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    modro.očko22 uprostřed tam jak stojíš nahoru
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 - nahoru

    přesun dál.png
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babina51, Ve FAQ k akci je uveden postup jak plnit minihru a je tam i ukázka minihry.

    upload_2024-10-24_20-54-13.png


    Je teda nutné mít pro úspěšné dokončení minihry vyrostlé rostliny na všech polích.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. Erča101

    Erča101 Stálice fóra

    Tak, kdo tuto minihru vymýšlel byl fakt borec xD Větší nudu a ztrátu času jsem neviděla.:sleepy:
    Už aby byl konec a nikdy více tato akce.
    Ať se všem daří to přežít :D8)
     
  12. charina

    charina Perspektivní autor

    Ahoj, asi to bude první hra, kterou nedohraji, prostě to zatím nechápu. Ve třech kobkách jsem postřílela balonky, do další to chce safír, ten nemám, ani ty mapy mi nijak nepomáhají, čarodějnice běhá po polích a nic...asi to zabalím a počkám na nějakou rozumnější hru. A nebo poraďte, jak na to, děkuji.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    charina - ne všechny dveře potřebují k otevření safír. Některé otevřeš třeba klíči, které vyrobíš ve mlýně ;)

    cituji z FAQ k akci:"....k jejich otevření budeme potřebovat předměty, které se ukáží ve vyskakovacím okně když se před dveře postavíme."
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Šmankote, lidi, mně to nedá: Rozklikněte si mapu, vlevo dole a přemýšlejte. Minihra je pro malé děti, střílečka a otvíračka xD

    Edit: Mě zmátla jedna věc, hned v první kobce, jsem myslel, že ty zelené "listy" by měly vykvést a klikal jsem jak zběsilý a pořád nekvetly :p:D
     
    Naposledy upraveno: 24/10/24 v(e) 9:14 PM
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Při letecké akci zde zazněl názor, že vidíme do první zatáčky.Já přece jen preferuji trasu, kterou vidím a vím,že na třetí křižovatce mám zahnout nahoru nebo dolů. A u této, sice jsem dostala navigaci v podobě mapy ale stále jsem měla dojem,že je to slepá mapa u které nevím kde se nacházím a co jsem si už vybrala a jestli jsem něco nevynechala nebo nepřehlédla .
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/10/24 v(e) 9:22 PM
  16. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Fakt bezva o_O A teď mi teda řekněte, co jsem ještě nesplnila :wuerg:
    [​IMG]
    To jako musím znovu prohledat všechny místnosti -.-

    Omlouvám se za ty výrazy, ale je to vopruz :(
    Jednu místnost už jsem našla, ale ještě mi někde chybí vyzvednout poklad :cry:

    Kašlu na to, zítra je taky den. Hlavně že je vše otevřené, tj. napěstované a dodané ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/10/24 v(e) 9:35 PM
  17. taraba

    taraba Rádoby autor

    Tak já dnes naposled, a comp je ok, včetně připojení, to jen k vysvětlení. Sklizeň farmy přes dvacet minut.
     
  18. tetka00

    tetka00 Zelenáč fóra

    Ahoj všem, mám problém a potřebuji poradit. Odehraji minihru a když chci otevřít truhly s pokladem odehraná minihra mi zmizí takže truhly neotevřu. Už jsem to odehrála 3x a pořád je to stejné. Mám už nějaké minihry odehrané a vše šlo v pořádku až teď se to nějak seklo. Díky
     
    babina51 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, gratuluji hotovsonům, já ještě šest minut musím počkat na první rozpěstování :)
    Nějak bylo, nějak bude, ono to nakonec pude xD
    Pajdátek z laskavce 380, uvidím, co dá akční plevel.
    Preventivně ze skleníku odstraňuji laskavec a po vypršení lhůty čtyřiadvaceti hodin dávám pro jistotu šafrán ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/10/24 v(e) 11:38 PM
  20. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK