Ledovcová sezóna (16.1.2020 - 14.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Úmyslně to není zavádějící, jen v tuto chvíli nevíme jak to bude dál, i to, že budou letos nové poháry a ty staré již budou fungovat jen jako dekorace jsme se dozvěděli na poslední chvíli.
    Jaké informace jsme dostali takové jsme vám předali, je jasné že pánem je RT a ten si to změní jak chce, změna zřejmě proběhla kvůli tomu, že někteří se na první sezónu vykašlali a potom si stěžovali, že nemají jeden upgrade, proto ta změna, nyní je dopředu dané jak se bude pohár vyvíjet, tak si nemůže někdo stěžovat, že na to nebyl připraven, a že se změnili podmínky.

    Jinak to docela odsejpá

    Screenshot_1.png

    Fajn hru pezt
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Měl sem na mysli tohle: http://prntscr.com/qqaxnt
    To přece není vůbec pravda!Základní zisk u upgradovaného poháru je přece 3000 BZ/BBZ a zde platí že použití je stálé. O 100% BZ/BBZ ke sklizni a nějaké bedně se to už ale říct nedá!o_O
    Nejdříve mě mrzelo,že jsem nesplnil úplně první sezónu a nezískal tak první upgrade.Ovšem po skončení obou sezón,už mě to vůbec nevadilo.Zde jsem teda na vážkách,jestli to plnit až do konce.:music:
    Jinak tedy zatím: bez pernamentky,balíčku a prémia dělám 20 LV.:)http://prntscr.com/qqbdw3
     
    Naposledy upraveno: 20/1/20
    Veselka, Apachie1 a Y_n_O tohle ocenili.
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11
    Dobrá, upravil jsem to alespoň takto, když tak to později předělám, aby to bylo jasnější ;)
     
    evainfo, Apachie1 a kaolín11 tohle ocenili.
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Asi tak... vystavíme si ty poháry na poličku stejně jako lepíme nálepky do alba :)
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ty máš v albu ještě místo? Sem to vrátila do seřadiště na levé straně. A to jsem měla dva roky herní pauzu....
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent
    Nu dobrá,pak tě sním vyfotím! 8)
    Pohár bych ještě nezatracoval,v orákulu nám prorokujou skvělou budoucnost!:eek: Obden zlatého šlechtěnce,či křeččí past,(třetí bedýnku nepoznávám)!8) Podrobnosti výjdou v ofi 1.4.2020!:eek: Takže zatnout zuby a hurá nato o_OObčas přimhouřit jedno oko, u Jarušky s Jahodkou,raději obě dvě!:wuerg:
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak nevím, nejdřív vyfotit, potom sníst. Bo pak už nebude co fotit, že jo :eek:
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Jaruška dneska trochu utřela, bo krunýřovce (a ještě hnedka čtyři) prostě nedám. Mám málo -.-
     
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Skali: taky jsem Jaruně 4 krunýřovce nedala xD
     
    jindrasofr, evainfo a Skali tohle ocenili.
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Kačaba jedna a to mám obden.:cry:

    [​IMG]

    Jinak zatím takhle...

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/1/20
    jindrasofr, Apachie1 a evainfo tohle ocenili.
  10. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    A pro změnu, je to tady opět xD [​IMG] xDxD
    Můj stav 21/758

    Edit:
    jsem na tom stejně jako kaolín. Také si myslím, že Jaruna nakoukne do stodoly a podle tvého množství, dá požadavek... Pěkně vypečená Jaruna
     
    Naposledy upraveno: 21/1/20
  11. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Jak to že Vy dodáváte po jednom a po mně chce hned čtyři? :sleepy:
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    satelit - nejsi v tom sám, mám to taky tak. Když po mně chtěla v jedné dodávce 4 brablence a 4 havýše (a něco ještě navrch), málem jsem spadla ze židle -.-
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po mně chce Jaruška: 4 kohouty,1 havýše,2 lasičky a 4 kamzíky.Zatím jsem vtom žádnej systém nenašel.Jen,že je zvýšená pravděpodobnost dodávek havýšů.Zatím krom jednoho dne , furt.:cry:
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Satelit .... no nevím, ale mám takovou teorii. Jaruška není až takový asociál. Podívá se co máš ve stodole a kde nic není ani Jaruška nebere a podle toho uzpůsobí nároky. Včera jsem dokupovala krtka, dnes ptakopyska... udržovat stav zvěře blízko nule a to jedno ji na trhu dokoupíš. Zatím po mně chtěla za obě sezóny pouze 2x havýše :)
     
  15. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Nevím jestli je Jaruna vypečená, ale toho havýše chce zas >:(
     
    evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  16. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Zásoby se tenčí , nevzdávám to :)
     
    evainfo, Apachie1 a moncicak7070 tohle ocenili.
  17. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Dnes chce Jaruna: [​IMG] a nedám xD
    Stav: 23/114
     
    evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    co jsem včera psala? Dnes došlo na želvu xD

    [​IMG]
     
    DANKA722, Apachie1 a satelit tohle ocenili.
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    A mě se ta akce líbí
    dávám vše co mám;)
     
    sovicka64, evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.