Ledovcová sezóna (16.1.2020 - 14.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    a ide sa dalej :)
     
  2. raddre

    raddre Vévoda fóra

    kaolín11 pak nemáš otevřené všechny zákazníky, jukni na FAQ a počítej, že na plnění je jen 29 dní
    Farmářské zakázky35 815
    pravda je to i s tím prémiovým, bez prémiového je o 2030 míň, tedy ze zakázek je 33 785‬/29 = 1 165‬
     
  3. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    raddre: vyšlo mi to jako tobě #18
     
    michnaj, raddre a kaolín11 tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Z nějakého záhadného důvodu sem neměl aktivované 2 trhovce na bahamce!!:cry: Nechápu jak je to možný!:wuerg: Tímto pan Jahodka u mně skončil!8)
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - řekla bych, že ten důvod je tento (dočasné odebrání farm. zakázek) :)
     
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    A copak máme dodat již třetí den za sebou? Samozřejmě: [​IMG] havýše xDxDxD
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak tak,už je to trapný.:wuerg: Ještěže se došlo na to, že nemám aktivované bahatrhovce.:) Ať se stěma Havýšema třeba Jaruna zalkne!:cry:
     
  8. doben

    doben Ikona fóra

    Video s informacemi k nové sezóně
     
  9. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    K tomu už není co dodat: [​IMG] Je tam!
    Jsem zvědavá, co tam má kaolín?;)xD
    Stav 18/197 (už jsou tam bodíky z akce). A ze 3 TCH skoromravenců - 3x oranž. osli xDxDxD
     
  10. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak dnes havýše opět po mně nechcou ....:oops::)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska je Jaruška skromná.Chce jen morče,bizona,4 kamzíky a 4 sokoly! :wuerg:
     
  12. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Tak to já tam havýše opět mám, řekla bych že hoooodně často
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou sezónu všem :) tak jsem na dvacítce 184/690 a dodávám skoro vše kromě produktů a havýše :p no s panem Jahodkem jsme si už od začátku nekápli do noty, ale prý pouvažuje nad změnou ... ale snad příště xD Havýšů mám už docela dost, no stále čekám na tržiště, kdy se konečně otevře jeho prodej ;)


     
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak mi to nějak nedalo a spočítal sem si výhodnost koupi permanentky (mám zakoupenou). Počítal sem bonusové odměny co se dají koupit za FL v balíčkách (SK, SH, ZH, ZUH, párty lístky) a standartní cenu tajemných výběhů a stromů 15/5 FL . Vždy je cena produktu z toho největšího (nejvýhodnějšího) balíčku.

    Zuzi hnojivo: (0,66 FL/ks) - 35ks - 23FL
    SH : (0,26 FL/ks) - 35ks - 9Fl
    Zuzi ultrahnojivo: (1,33 FL/ks) - 65ks - 86FL
    Superkrmivo: (0,66 FL/ks) - 23ks - 15FL
    Tajemný výběh: 3ks - 45FL
    Tajemný strom: 6ks - 30FL
    Párty lístek: 4ks - 12FL

    Odměny vychází na 220FL což při nákupu vychází na 110kč.
    Cena permanentky je 83kč bez prémiového účtu.
    Úspora tam sice je, ale tady spíše jde o motivaci pro většinu hráčů k nákupu permice. Ta si myslím je slabá.



    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 19/1/20
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím.
    Stále tomu nějak nerozumím.V této sezóně získáme první upgrade a dekorace nám bude po vylepšení dávat 100% BZ/BBZ ke sklizni. Počet použití stálá!!! Ale pokud čtu pozorně,tak nahoře je Tyto bonusy bude poskytovat dekorace (upgradovaná dekorace) během konání sezón v roce 2020.
    Tak jak je to tedy?!? Pokud tyto bonusy bude poskytovat dekorace jen v tomhle roce, tak počet použití je omezen do konce sezón v roce 2020 a mělo by to být v ofi opraveno!?!
    Jinak teda Jaruna chce opět Havýše!xD
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Po mně dnes také :cry::cry: chce havýše....
     
    evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  17. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    A zase chce havýše - nikdy ho nemám a stejně chce a chce xD
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, dneska poprvé Jaruna nechce havýše, ale chce: [​IMG] .A just nic nedostane xD
    Dnešní stav (po dohrání filmové akce): 20/395
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - ahoj, pluskové dekorace jsou také stálé, ikdyž mají omezený počet bonusových sklizní a pak už dávají jen nějaká bézetka ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže v podstatě u všech těchto dekorací je úmyslně zavádějící popis.Vždycky se někdo nachytá.Takže předpokládám asi správně,že těch krásných 600% ke sklizni bude jen na pár posledních dnů poslední sezóny!:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.