Ledovcová sezóna (16.1.2020 - 14.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Odměnou je mravenec, domnívám se, že to bude pro spoustu farmářů dostatečná motivace, co říkáte?
     
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Já říkám že Ferdu už mám.
    No jsou hráči co ještě svého Ferdu nemají, těm mužů držet jen palce.
    Jinak akce dlouhá, nebojím se říci otravná..?
    Něco jako prát na valše ve studené vodě.
    Brrrrr...
    :eek:
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ani náhodou ,-)) jeden mi stačí.
     
  5. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak už ani omylem,chtěl jsem druhého úhoře a ve finále mi k němu chybělo 500 bodíků,za to plenění zásob dodávkami těm nenažrancům to určitě nestojíxDxDxD
    Navíc si nejsem jist zda by to vůbec vyšlo když mám těch hamounů v družstvu jen devět a ne dvanáct,ani nevím kde bych je aktivoval,ale to sem zrovna nepatří
     
    Naposledy upraveno: 13/1/20
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jonsdorf snažila jsem se ti poslat zprávu holubem a psalo mi to, že neexistuješ.:eek:
    Ledová sezona mě nebere, mám spoustu jiné práce:p;)
     
    vilm4, evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mravčeka mám tak ma táto akcia veľmi nemotivuje.
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    radyn.m, vilm4 a raddre tohle ocenili.
  9. raddre

    raddre Baron fóra

    zatím nejsem rozhodnuta, jen vím, že si pořídím dekorku, jedna z těch co se nikdy neocitne v liště, současná mi dává 10.ti násobek Horkého elixíru a to je znát a navíc je stálá, asi budu plnit jako tu minulou, tu jsem sice nespilnila (poslední mi chyběla), ale nedala jsem jedinou expresní rostinku a dodávky pod 20 bodů šly taky mimo mně, ve stodole jsem si žádný vítr neudělala, nemusím mít od každé položky desetitisíce nebo miliardku krejcarů do reálu si to stejně nepřevedu, stačí mi na plnění akcí a úkolů a to se mi zatím daří:D
     
  10. sirchose

    sirchose Analytik fóra

     
    vilm4, Trepifajksl a Skali tohle ocenili.
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak tahle sezóna mne zrovna 2x neoslovila ... uvidíme, třeba ji udělám také... :)
    Mravence mám jednoho....
     
    vilm4, evainfo a danielka0000 tohle ocenili.
  12. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    :eek: takhle brzo po sobě :music: :music: :music: kde mám ty zásoby brát a nekrást - teda nekupovat cokoli za reálný money ....
     
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Teď ledová pak třeba jarní,letní ať jdou k šípku.Asi poprvé budu přemýšlet o pauze8)
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jestli sem se nesekl,tak celkově bude potřeba na splnění až do 40 úrovně 36,820 SB. Pokud tedy budu plnit zakázky u trhovců a akce,neměl by být problém.
    Při minulé sezóně ubylo hodně rostlin ve stodole.Řešil to nákup v semenářství . Celkem to šlo,jen u těch expertních plodin sem se málem vyvrátil.:wuerg:
    Nešlo by raději opakovaně plnit 39 level?!?8)xD
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11, furt lepší nákup v semenářství jak na trhu. Teď jsem se podívala třeba na žlutý hrášek. V semenářství kus za osm tisíc a něco, u nás na AD trhu přes šestnáct za kuličku ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/1/20
  16. doben

    doben Ikona fóra

    Pro hráče bez kaštanového řádku to může být klidně jediná příležitost, díky které mohou při dožínkách konkurovat hráčům, kteří jej mají. Já jdu tedy šlechtit pohanku. ;)
     
  17. larelay

    larelay Analytik fóra

    Já tomu tedy vůbec nerozumím. Už to tu skoro přestávám číst a orientovat se.
    Moc prosím, kdyby mi někdo mohl vysvětlit, jak to teď s těmi poháry je.
    První sezónu jsem nedělala - druhou ano, mám sezónní pohár I. Kdybych hrála první sezónu, mám sezónní pohár II? A co mi prosím dává ten sezónní pohár I? Ten bonus (100 %) to dávalo jen během té zimní sezóny a teď jen BZ (v tom případě škoda, že jsem ji dala na plochu až teď :)).

    A teď tedy nechápu info k té ledové sezóně. Ta navazuje, nebo ne? Mate mne tam ta informace "Jedná se o úplně novou dekoraci". Když teď splním tuto ledovou sezónu, co budu mít? Sezónní pohár II? Nebo to začíná nějak odznovu?

    Tak kdyby byl někdo tak hodný a zkusil mi to polopatě vysvětlit. Letos už asi konečně nastal čas tady zvolnit. Mám spoustu jiných a důležitějších radostí i starostí a a tady tento sprint, navíc kvůli BZ, na které nehraji, začíná být obtěžující. Už mi to ani hlava nepobírá, a to víc než jindy :) Super ale, že si prostě může hrát každý, jak chce. No, ledovou sezónu bych i hrála, pokud ji nějak poberu :) Děkuji!
     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, pro ty z vás, co se ještě nejsou rozhodnuti - jsem spojila info z FAQ (bez záruky):

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    * -1 ks u jména = možnost aktivace runou na Stromě za 50 hvězdiček
    pan Jahodka se rovněž aktivuje runou na Stromě za 50 hvězdiček

    Edit II oprava:
    Neuvědomila jsem si, že Lišková je pouze k Prémiu, takže při splnění všech denních zakázek získáme 1.165 bodů. (Díky kaolíne)

    Edit:
    Podle
    kaolína je do 40. úrovně zapotřebí 36.820 bodů, 13.240 získáme v akcích, takže nám zbývá, pokud nic nekupujeme, 23.580 bodů.
    Akce trvá 29 dní tzn. získat každý den plněním zakázek průměrně 814 bodů.
     
    Naposledy upraveno: 14/1/20
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj, pokusím se to zodpovědět:
    - pokud bys splnila Halloweenskou i Zimní sezónu, měla bys teď sezónní pohár II.
    - sezónní pohár I ti teď momentálně dává 820x level BZ/TBZ, bonus +1 ze sklizně chlévů na 23 hod. - a to do 16.1.2020 ve 14:00 hod
    (v nové Ledovcové sezóně již bude dávat pouze BZ/TBZ)

    V Ledovcové sezóně - po přihlášení do hry obdržíš nový sezónní pohár - tedy úplně novou dekoraci, na kterou se budou věšet nové upgrady (červené).
    :)
     
  20. larelay

    larelay Analytik fóra

    Skali: nejhodnější, nejchytřejší. Moc děkuji za rychlé a hlavně srozumitelné vysvětlení, které jsem pochopila! Jsi prostě nejlepší. Krásný večer tobě i ostatním.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.