Ledovcová sezóna (16.1.2020 - 14.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    LVL 36 a 639/2.110
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  2. milteska

    milteska Expert fóra

    taky plním ty nenažrance doufajíc,že dojdu až pro mravence a jaké bylo překvapení,že ze skoromravenců jedny byli-moji první. Ještě pár bodíků a budou i druzí mravenci. Havýše mám 2 už delší dobu,takže po těch zase až tak moc netoužím
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nezapomenout utratit žetony v obchodě!!:eek:
    Nasadil jsem ráno mix barevné zvěře, nyní jsem aktivoval 4 žetony,kuklu a 100% bonus na zvěř.V základu to bylo 7 kusů z jednoho chlévu!! Nyní ještě sklidím 2x žlutý slípky,ať ten bonus využiju naplno! Na baha zvládnu 1x sklidit papoušky C+.:)
     
  4. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Na vrchol ledovce jsem se doplazila kupodivu už včera večer,ale zřejmě jsem z něj spadla dolů na hlavičku,neb jsem se rozhodla dát si poslední kolo ještě jednou :D
     
    k.vitek, evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  5. jirinasinova198

    jirinasinova198 Pisálek fóra

    LVL 36. - 183/2110, takže jak to vypadá tak na vrchol ledovce se nepodívám a mravence nezískám a Havýše také nemám :( , ale co je to jenom hra třeba se štěstí unaví a konečně si sedne :)
     
    k.vitek, berkaKolchoznice a evainfo tohle ocenili.
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Chcete se pobavit? Jak ty vydřiduchy farmáře nesnáším tak jsem v ledovcové sezóně nijak zvlášť nezkoumal dodávky. Občas jsem dal první dámě ,-)) nebo to byl Vilda? a konec, pak jsem jen sbíral body z akcí. Až z diskuze jsem se dočetl o dodávkách ovoce, nářadí a šel pátrat. Jasně, čekalo jich na dodání víc a ne jen jedna osoba. Kdybych zakázky plnil od začátku, ne všechny, ale plody, rostl., nářádí mohl jsem se i na ten ledovec vyšplhat ,-))) no co bude další sezóna.
    Žetonů mám 8.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/20
  7. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    LVL 36 a 1.804/2.110



    EDIT: (Jé, mezi včerejším 12:15 a dnešním 9:30 mým příspěvkem nikdo?)

    LVL 37 a 650/2.230

    Asi končím... Už ani dnes nebudu dodávat všechno. Nenažranci jedni :p
    do 38 se už nedostanu. O Mraveništi nebo Hýžovi ani nemluvě.

    Do konce akce 28:30 h.
     
    Naposledy upraveno: 13/2/20
    -migos- tohle ocenil(a).
  8. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Ach jo, LVL 38 a 1.050/2.340. I při nákupu balíčku, kdy získám 1.250 bodů mi můj první mravenec uteče o pouhých 40 bodů. Tohle mě fakt štve.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jsem skončil u 34, moje chyba, ale mám kupón ,-)))
     
  10. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Končím v 37 levlu a zakazky dnes spněny, bylo mi jasné, že k mravencům nedojdu, ale škoda v dalším levlu bych zjískala aspoň sezónní pohár-upgrade. V stodole hodně prázdno a žetony mám, ale asi je ani nebudu aktivovat jsou na krátkou dobu a když chodím do práce nemohu být u počítače dle potřeby. No zkusila jsem a neuspěla a k vysněnému cíly nedošla, bylo to mé rozhodnutí, tak proč plakat.
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezké ráno,ze sezony 4 skorohavýši a jako z ostatních jen lištovky>:(
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  12. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Hmmmm... LVL 37 a 1.713/2.230

    Holt, ani ten upgrade fontány 8)
    ...a spíš mě mrzí, že jsem si v Obchodě odkládala využití bonusu Vyšší využití chlévů +1 na 2 hodiny. Nějak jsem na to teď ráno zapomněla. Rozhodně dnes neplatí "Kdo šetří, má za tři" xD
     
    Veselka a -migos- tohle ocenili.
  13. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    tak jsem taky skončila na 38 stupni a k mravenci mi chybí pouze jen pár bodíků asi kolem 50 ach jo .
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    babicka38 + trooperk: A za rama mince máš vybráno? Tam jsou také body...
     
  15. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    mám vybráno ale chybí mi trochu víc špatně jsem to spočítala ale stačilo by ještě jen jednou prodávat . ale nic se neděje děkuji
     
    k.vitek a MatysekKamilek tohle ocenili.
  16. zina

    zina Perspektivní autor

    [​IMG]

    Dala niekomu dekorácia Sezónny pohár I dnes bonusy +100% BZ/TBZ ze sklizně na 2h a 1x Bedna BZ II?
     
    kaolín11 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zina

    Bohužel dekorace tento bonus nedávají, ve FAQ to opravím.

    Fajn hru pezt
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Včera jsem si pěkně počkala do 22 hod na ledovcové memento - byť bonus na SH 5% jsem nevyužila, ale 10 SH se hodí vždycky.
    Dnes sklidím už ve 21:00, snad se povede zatím vyšlechtit karafiát.... nechodit na fórum hnije mi ve skleníku sedm drahnejch let... (jen mi tak nějak začínají docházet kytky.... :oops:
     
    k.vitek, modro.ocko22 a -migos- tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Fakt trapný!:p
    Naco jsme vlastně tu sezónu plnili?!? Pohár k nepoužití a memento na dvě věci,když jde sklízet běžným kombajnem!!:p Takhle sem si to teda nepředstavoval.Předpokládal sem ,že pohár bude fungovat celej rok se stále lepším bonusem.Se divím,že nám jej do další části sezóny,vůbec nechali!o_O
     
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Asi mají strach, že budeme hned ve 300 lvl a budou muset vymýšlet levely navíc :p. Taky jsem to nepochopil takovou dobu dává bonus a na těch pár dní co zbývá ho vezmou. :eek:
     
    radyn.m, Apachie1 a kaolín11 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.