Lamí bazar (6.6. - 12.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    po několika rocích první akce kterou umyslně vynechám. nač se honit když si vše důležité mužu koupit za par krejcarů a ostatní (např stonek) nestojí za to. radši vklidu pěstování rostlinek do ukolů
     
  2. maribeja

    maribeja Stará škola

    Do akce jdu ,zkusím pokud půjdou lamí chlívky a pletárny krmit SK tak to zase nebude tolik pěstování ,teda pokud jsem to pochopila správně.
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak vám nevím - jsem četl, spočítal a jen základní dodávky do dvou větví úkolů mi vyšly na 21300. Pokud tedy chci splnit celou akci a ne jen po stonek. A pak tu máme krmivo. Hm, hm, hmmmm. Padátka mají padat všude a ze všeho - to už tu bylo a mnozí (i já) jsme nevyždímali ani na stonek. Tak jen aby. Rád bych alespoň pár lam nakrmil přírodní stravou, neb po SK by jim mohlo být zle. Jinak pampeluchu bych raději ve žluté formě - chmýří není atraktivní. Dnes jsem si hezky dal na plochu stromy a zvěř a zasel macešku. Tak ráno hodím trochu pokrácený len na jednu plochu a na ty ostatní třeba oříšky. Na baha zkrátím nějakou zeleninu a snad budou padátka.
    Na mladších farmách pojedu jen pro výrobny a chlévy - stejně ty pampeluchy musím pěstovat na krmivo, a ostatní hodím za hlavu.
    Jinak všem zdar a sílu do akce.
     
  4. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Jo jdu do toho stejně furt jen sázíme a lama asi bude hezká
     
    Honzulka05 a spuntka tohle ocenili.
  5. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Líbí se mi to, až na to, že musíme krmit SK. Dosti mi to vadí.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hrabenka1951 - nemusíme krmit SK. Můžeme si ve mlýně umlít krmivo pro lamy

    mletí.png
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Sbalím dva tři lamí chlívky a jednu výrobnu a šmytec :D. A pak už tradiční údržbový režim. Čo bude, to bude, terazky som leňochom :p.
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Akce se mi zamlouvá jako docela dobrá,ale nevím jestli se do toho pustím asi kvůli těm bednám se do toho pustím
     
  9. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    Akcia sa zdá byť urobiteľná, aspoň mi to tvrdí moja excel tabuľka ... tá trocha superkrmiva ma nezabije, vytočím na kolese ;) idem do nej kvôli tomu, že sú tam nejaké hviezdičky, zlaté banány a párty lístky :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. llew65

    llew65 Vážený autor

    Hurááá. Konečně akce, kterou mohu s klidným svědomím vynechat. Stáje a výrobny půjdou koupit, řádek nic moc, o ostaních odměnách ani nemluvě. Aspoň v klidu dopěstuji potřebné a splním si zase nějaké úkoly v družstvu, na které nezbývá čas, bo jedna akce střídá druhou s takovou rychlostí, že normální zemědělec už by se houpal na větvi...
     
  11. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    není těch pampelišek trochu moc, dodávka a ještě na krmení ??? nebo se pletu, ale lamy bych chtěla, tak to nějak zkusím, ale venku je krásně tak to půjde pomalu:p;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Asi si to taky rozmyslím... Poslední dobou jsem tu byla jen nárazově tak nemám nasysleno... :music:
     
    Trepifajksl a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Škoda, že jsi prošvihla OaD. Minuli jste se těsně.:(
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. zdenda

    zdenda Rádoby autor

    tak udělám 2 chlívky a jednu výrobnu a finito.
     
    Arči1000, Honzulka05 a kiki2305 tohle ocenili.
  15. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Poraďte pls,plnit jen jednu část ?Nebo se dají splnit obě,když nemám žádnou přípravu předem?Pro mě je to novinka.
    Pletařskou dílnou je myšlena : stříhárna ovcí pls ?
     
    Naposledy upraveno: 6/6/19
    alena1480 a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    jesterka74: Teď bych jela "lážo-plážo" nějak si na ty chlévy v klidu napěstuj, i výrobnu /ta je pro lamy/, celkový počet svetrů ti někdo upřesní, ten nevím... a hledat se mi promiň nechce, ale tuším 7 ks. No a pak bys viděla, jak ti to jde... :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jesterka74 dá se jet i bez přípravy - záleží jen na tobě. Já bych rozpěstovala a na noc dala rostliny s dlouhou dobou růstu (tzv. dlouhodobky, které bych pokrátila řemeslnými produkty). Tím získám padátka a přes den bych zase jela akční rostlinu. Záleží jak jsi na tom s časem. Nejdříve bych se snažila získat Lamí přístřešek (stáj, která mi dá lamy) - tu bych krmila SK (v rámci úspory padátek a akční plodiny) a postupovala bych směr výrobna,....

    také můžeš zkusit na kole štěstí si vytočit nějaký bonus + do stodoly (záleží na tom, kolik máš lístků), ale pozor - bonusy z kola štěstí se hned aktivují, takže doporučuji točit před sklizní (ne až po ní) ;)
     
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já si napěstuju asi jen na ten lamí přístřešek,a na každé straně (pro jistotu)
     
    Arči1000, zahradnice4 a jesterka74 tohle ocenili.
  19. burds

    burds Titán fóra

    Připadám si jak blbec.Lamí přístřešek je na farmě a lamí krmivo se mele ve mlýně na baha.Měla jsem přes 3000 SH,minulou akci jsem nedělala tak trochu narostlo z beden a úkolů.Mám první lamí přístřešek a žasnu.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. alena1480

    alena1480 Pisálek fóra

    Ahoj, mně se nelíbí tolik plodin a hraček na 1 lamí krmivo, to by člověk toho musel vypěstovat mnohem víc, a to není fér, stačilo by klidně o tu nulu v krmivu méně.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.