Láska visí ve vzduchu I - III (10.2. - 26.2.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Taky hotovo. Větev na Stonku aktivována.
     
  2. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Mně blbne farma kvůli tomu, že jsem aktivovala Protěžové údolí.
    Když jsem dodala odznaky a zvířata do celé poslední části této akce, tak se to načítalo strašně špatně, ale dodala jsem vše.
    Když jsem chtěla překliknout na řádky, abych řádek aktivovala, tak se to seklo, tak jsem celou farmu zavřela a restartovala počítač. Když jsem farmu znovu otevřela, bylo v poslední části této akce dodáno jen polovina věcí (zvířata a poslední úkol jen polovina klíčů a zbytek se vynuloval) Tím se mi hra vyblokovala, protože se nemůžu dostat k potřebným klíčům před tím
    Napsala jsem na podporu a --- žádná odezva.
    Co mám dělat? Veškeré dodané věci (zvířata i odznaky jsou naprd, když se nemůžu dostat přes vynulovanou část na začátku, kde jsou potřeba klíče které zůstaly vzadu jakoby napůl dodané). Řádek nejde samozřejmě aktivovat
    Dík za radu. technická podpora je nanic, protože nereaguje
     
    INČUČUNA1959 a moncicak7070 tohle ocenili.
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tribeca*Borghski

    Je potřeba vyčkat, až se na to někdo koukne a oni ti určitě odpoví.
     
  4. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Tak už mi to spravili. Vše jde dodat a řádek funguje

    Děkuji mockrát technické podpoře
     
    Naposledy upraveno: 25/2/23
  5. tony13257

    tony13257 Pisálek fóra

    • Citace příspěvku bez vlastního textu je porušení pravidel a považuje se za spam - Dave Lister
     
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  6. jesí1979

    jesí1979 Zelenáč fóra

    Zdravím já mám také hotovo,ale stonek nestonkuje,protože jsem nestihla první část.Bude možnost někdy získat první dekorku
     
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  7. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Také mi stonek stonkuje už od pátku, ale nějak mi nevyšlo dostat se do fora.
     
    -Jara05- a smoulinek123 tohle ocenili.
  8. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    Hotovo, pomalu a v klidu, nikam jsem se nehnala, to ti sněhuláci. Stonek jede, tak co víc si přát.
     
    tony13257 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.