Láska visí ve vzduchu I - III (10.2. - 26.2.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Šlechtící akce jsou super, zvířátek dost, tak se těším :)
    Doufám, že jsem dobře počítala, přeci jen je pokročilá hodina :p
    Odznak ptáků : 60x
    Odznak členovců : 30x
    Odznak obojživelníků : 30x

    Přeji fajn hru ;)
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak první úkol splněn ;). Teď ještě naplním tulidomek na příští víkendovku, když je akce za 1SK ;). Všem, kdo šlechtí, přeji mnoho úspěchů a pěkný páteční den :). Ahoj
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Aj ja hlasim HOTOVO ;) islo to ako po masle xD Teraz idem este kuk k bosorke,nech mam klud na vikend ;)
     
  4. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ahojte, tiež hotovo. Z preskokov asi len z modrého vidlochvosta virtuálny motýľ.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Půlka hotová, za chvilku bude celá akce a konečně jsem si mohla na vedl. farmě otevřít alpy ;)
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Zapomněla jsem, že se začíná už v 10, ale také mám hotovo.
    Na příště nachystáno v tulidomku 60x členovci, 30x obojživelníci a 30x ptáci
     
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, zázraky se nekonaly(jako obvykle), tak alespoň připraveno na příště a za týden zkusíme štěstí znovu
     
  8. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Zdravím. Dají se odznaky připravit předem do úkolu na další víkendovou akci? Myslím tím, když je vyberu z tulidomku večer. Jestli bych nejela pak od nuly. Děkuji za odpověd :)
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Janiine - dle podkladů se přebytečné odznaky nepřevádí do dalšího týdne a budou proměněny za Kr

    Přeji fajn hru
     
  10. kocieva

    kocieva Vážený autor

    A já zaspala, tak se do šlechtění pustím teď (tulidomek naplněn, ale všemi druhy zvířátek). Udělala jsem si statistiku: 1. týden bude potřeba 60 odznaků ptáků, 30 členovců a 30 obojživelníků, 2. týden 30 ptáků, 60 členovců a 30 obojživelníků, 3. týden 30 ptáků, 30 členovců a 60 obojživelníků. Přeji všem zdárné šlechtění.
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,aby to nebolo opačne. ;)
     
  12. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Taky hotovo, no akce na chvilku, jen škoda že nefunguje řádek , neřád...
    8):(
     
  13. Janiine

    Janiine Rádoby autor

  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Rychlovka. Tyto akce mám docela ráda, zvlášť když jsou spojené s BB a se šlechtěním za 1 SK. Teď jen udělat přípravu na pokračování...
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    taky hotovo,připraveno na další víkend.Tyto akce mám moc ráda
    :)
     
  16. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Tak tohle byla krásná rychlovka. Taková hromádka hvězdiček se hodí.
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,aj já mám hotovo i když jsem do teho nechtěl jít tak ale fláknul jsem do tého a fíha je to.

    [​IMG]
     
  18. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    dnes mam hotovo :) :) konecne akcia, ktoru viem skoncit do hodiny :D :D
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky hotovo. 21.38 jsem posklízela farmu a honem vlítla na fórum, jestli někdo spočítal odznaky. Na kolegy farmáře je spoleh, tak jsem vyměnila cukeťák ve slotu za růžové želé, nahnala patřičnou zvěř do tulipaneláku a je to, i mince napadaly na útratu v Ramakrámku. Akorát jsem už nestihla za 1 SK naplnit na příště. Neva, superka je dost na všechny víkendovky i za normálního provozu, kotel toho zbyde a další zase dopadá...
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Má oblíbená akce, včera splněná za pár minut a můžeme se těšit na příští týden.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.