Kung-fu tygr (7.4. - 12.4.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    aknelsvo - ahoj, u Tygry si zaklikneš v levé části semínka, která máš a chceš je vyměnit a v pravé půlce si zaklikneš semínka, o která máš zájem. Navolíš si množství semínek a pak už dáš jen tlačítko vyměnit.
    upload_2022-4-8_9-12-28.png
    Musíš mít dostatek semínek k výměně - potřebné množství na výměnu se odvíjí podle toho, jak máš upravený směnný kurz.
    (Základní nastavení směny je v poměru 5:1, ale můžeš si jej dodáním protihodnoty rostlin, plodů stromů, zvířat a produktů (z farmy i Bahamaramy) snížit až na poměr 1:1. K úpravě směnného kurzu se dostaneš [​IMG] . Směnný kurz snižuješ postupně)
     
    Naposledy upraveno: 8/4/22
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Teď jsem sklidila na dvou plochách pohanku a stav zatím takto

    [​IMG]
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak hotovo

    Screenshot_2.png

    Kdo by měl zájem o přebytky tak se ozvěte, trh BC

    Fajn hru pezt
     
  4. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Co je to za vylepšení, že se v levém okně neposouvá počet odehraných her? Je v tom úmysl, aby se hráč spletl a nevyužil bonusy? Po ukončení mezihry a opětovném otevření je ukazatel správně.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aamperzg

    To není zřejmě vylepšení, ale chybka, která se děje při zavírání minihry křížkem, poté dochází k chybně u načtení, ale jak říkáš, znovu načtení dá vše do pořádku.

    Fajn hru pezt

    Posted via mobile
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    pezt, tak to bylo drahé na SH a možná i zuzi, já jedu normálka :), bez vylepšovátek a mám na semletí teprve poloviny potřebného na stonek a to čekání je neskutečně dlouhé
     
  7. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Ahoj petz
    Asi bych to nenazval za chybu, ale takový menší trest za získání výhody přerušením skládačky při pomalém skládání. A tím pádem zisku šance na plný počet semínek. Po restartu hry vše běží správně. Vyzkoušeno na druhé farmě.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Levá strana hotová, vpravo jsem na 44 pozici. Z první bedny kung-fu tygra 600.000 tbz :)
     
  9. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Ahoj, po odohratí prvej minihry mi nepričítalo semienka. Viete mi poradiť?
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    kamienka
    Dostáváš váčky se semínky, které musíš otevřít, aby se ti semínka připsaly (modré tlačítko "Otevřít" pod zeleným "Navštívit trh").

    Zatím mám odehráno 9 her a připraveno 27 krabiček. Ještě počkám na zítřejší sběr, pak snad budu mít dost, abych využila bonusy.
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím všeci,já asi až v neděli jestli napadaju padátka ale mělo by klapnut,tož uvidíme ako po pojdě,jukám že už někdo má hotovson, no jste dobří, já e vleču ale pleču sebu malinko, vítězům hurá a kdo ještě jede tak hopada a jedem dál,času dost,tak já zatím takto ale dneska ještě fara sklízet a a myslím si že zítra fara hotová ale baha až v nedělu tak že by to mělo klapnuť.

    [​IMG]
     
  12. -družstvo-

    -družstvo- Vévoda fóra

    Ahoj, prosím o radu bonus "celkových výnosů S" funguje i akční plodiny?
     
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) hlasim hotovo
    [​IMG]
    z policka 1x1 to davalo [​IMG] , takze to bola radost sadit , dnes bolo koleso ku mne velmi stedre ;) , takze na noc este nasadim akcnu a tym pre mna akcia skoncila ,
    takze farma pojde do normalu
    a picollo nesklamalo [​IMG]
    drzim vam palceky , nech sa vam tiez dari a zelam vam pekny vikend ;)
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo- ahoj, ano, funguje na všechno ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Mám už také hotovo, výnos z pole 2x2 jsem měla 29 ks. Spotřeba 1600 SH a 700 ZSH. Akcička mě bavila, bylinky mám ráda. Přes noc ještě napěstuji přebytky a pak je dám na trh. Ráno nezapomenout dát všude výrobny, od 10h začínají rychlé stáje ;):)
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No trošku jsem se opozdila... doháněla jsem padátka na Baha, nakonec to spravily zkrácené papričky na velkých polích se SH.:)

    [​IMG]
     
  17. law222

    law222 Rádoby autor

    Ahojky,může mě prosím někdo poradit které řádky ve stonku zkracují růst plodin za pomoci SH.Nějak je nemůžu najít které to jsou.Předem děkuji.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  19. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Dobré sobotní ráno všem, tak stoneček byl tak nějak můj cíl a teď ráno jsem ho aktivovala. Jsem spokojená, jedu dál, uvidím, kam ještě dojdu. Všem přeji úspěšné farmaření a ať se vám daří ;):)
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dobré ránko,tak ja mám odohraných 9 hier a stále naháňam pajdatka :oops: no hlavne si užívam vnúčatá :inlove: Večer prídem domov a mrknem sa na to poriadne a v nedeľu to poriešim ;) posielam gratulku rýchlikom a nám ostatným držím palce nech dôjdeme aspoň po stonku :) pekný víkend Vám prajem :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.