Kung-fu tygr (12.4. - 18.4.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím, akci jsem dokončila včera, ale měla jsem dost padátek, tak jsem pokračovala dál, semínka jsem zasela a mám navíc přes 2000 bobulí a píchavky a přes 3000 růží. Pokud by někdo měl zájem, pošlete holoubka, nechám za nejnižší možnou cenu. Ale budu na příjmu až k večeru. Trh AZ.
     
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    flákám to stonek mám a zbytek je ve hvězdách 46/46:music:
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak jsem to dnes taky sfoukla, tahle akce mi vyhovuje, páč nezabere moc času, což je bezva :)
    [​IMG]
    Semínek mi teda zbylo hafo, škoda, že se nedají hodit na trh i ty, věřím, že by někoho potěšily, pěstovat akční kvítí už bohužel nebudu, bonusy potřebuji využít efektivněji.
    Gratulace hotovsonům, ostatním ať se zadaří dokončit vytyčený cíl a všem krásný zbytek neděle :)
     
  4. riisabery1

    riisabery1 Zelenáč fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    co myslíte tím Jack ? +2 ?? děkuji

    asi dělám něco špatně .. :) jsem tak v půlce a to jsem začal s akcí hned nemám prostě padátka :(

    sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/4/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Jack - dekorace Jackův dárek, při aktivaci dává +2 ks k rostlinám. Vypadává náhodně z Piccolo bedny, myslím že má 20 použití. Ještě jsou dva způsoby získání - nákup balíčku pokud RT udělá prodej, nebo jako náhodná odměna za nákupy za reál ( s tím ale nemám zkušenost).
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak stonek je aj celá levá strana, ted jedu plodiny a snad to dá.

    [​IMG]
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    riisabery1 - ahoj, důležité je mít runu Živoucí legenda (poháry) na stromě moudrosti splněnou na co nejvíce procent. Hodit na plochy nějaké rostlinky s dlouhou dobou růstu - určitě je dobré mít ve skleníku vyšlechtěnou nějakou dlouhodobou rostlinu (zkrácená doba růstu). A naučit se používat třeba i řemeslné produkty na zkracování doby růstu rostlinek (nebo i stájí, výroben...). Velkou pomocí pro zisk padátek jsou také JC (dekorace John Citron).
    Doporučuji věnovat pozornost vláknu ST: Jak na "vypadávátka" - rady a zkušenosti, kde určitě načerpáš spoustu užitečných informací
    Ať se daří
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Na ľavej strane mi ešte treba poskladať posledné 3 skladačky.Na pravej strane to moc ružové nevidím že by som ju urobil celú.Aké mi vypadnú z tých 2 skladačiek semiačka netuším.Gratulujem tým čo máte komplet hotovo:sleepy::sleepy:.
     
  9. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    V obou dvou sloupích jsem na 34. Těm, kteří mi poslali svitek moc děkuji. Akce dobrá z první piccolo bedny mám Ingridina studenta. Do příští takovéto akce se lépe připravím. Věřím, že se zase dostanu do formy a akce budu zvládat lépe. Krásný nedělní podvečer.

    Edit: z druhé piccolo bedny mám pěstitele.
     
  10. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Tak už taky hotovo! Na padátka jsem na Baha použila jednu plochu pro Saguro, u vodopádu jsem pěstovala Xantosomu do úkolu a v pralese samé stromy, padalo to šikovně, a ještě jsem trochu šlechtila. :)
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Sheron11, po řádek to určitě dáš, akce končí až v úterý ve 22:00.
    Nevím jestli to znáš, pokud ne, tak přísunu padátek na Baha můžeš nápomoci těmito třemi pomocníky pro rychlejší růst zeleniny
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    První dva se dají vyrobit u Alchymisty nebo pořídit na trhu a pokud nemáš Tiki masku, tak ti ji můžu zítra poslat. Pak už jen stačí je zaktivovat ve slotu a zasít takovou zeleninu, která dlouho zraje, nejčastěji se k tomuto účelu používá čajot, paprička habanero a lablab, ale nevím jaké možnosti máš k dispozici, jde o to, že čím delší je doba růstu (myšleno bez urychlovadel, čili v základu), tím větší je pravděpodobnost vypadávání padátek, ale to nejspíš víš. Držím pěsti ;)
     
  12. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Levá strana hotová, používala jsem i bonusy a stejně mi napravo chybí ještě několik tisíc (!!) rostlinek. Spoléhám na trh, že tam lidičky nahážete přebytky, ale na mém trhu stále pusto a prázdno. Jiné trhy už se vesele prodávalo...:( Tak snad je ještě čas...ráda bych to dotáhla až do konce.
     
  13. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Anvan - jsem na tom dost podobně. U nás na trhu občas něco vyskočí. Ale když kliknu, že koupím, začne se točit kytička a hned je vše pryč. A mě vyskočí cedule, že je prodáno :D
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    tjuklova36 aj mne sa na tržnici niekedy točí kvietok a musím stlačať F5.Ak je iba jedna ponuka to nemám šancu kúpiť,ale ak je ich viac tak sa mi podarí niekoľko kúpiť;);).
     
  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak to dalo,ještě jednou moc děkuji za rady.

    [​IMG]
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Jak tady tak čtu ty příspěvky, přehodnotila jsem rozhodnutí a nabízím možnost výpomoci na trhu BE, pokud někdo vyloženě nestíhá, hoďte holuba ;)
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ne že bych se na to vykašlal, ale kašlu na to. Na Baha to nepadá ani z dvacetihodinovek, takže akci opět nestihnu.
    Talismanů štěstí mám několik set a lítá mi to po desítkách i z Kukuřice a Melounů.
    Prastarý svitky nemám vůbec a padá toho po trochách i z Oreláníku, Mučenky.

    Levá strana 29 (prostě nemám SKLÁDAČKU)
    Pravá strana 19 (bonus z kola je utopie a váčků nebo těch semínek taky nemám zrovna moc)

    Další zprasená akce.
    Děkujeme RT že už neumí udělat jednoduché akce.
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, tak dneska jsem našla trochu toho času a akci sfoukla celou :D
    Přebytky půjdou na trh. Minihra byla podezřele lehká, což mi teda ale vůbec nevadilo. Přesto jsem se do toho párkrát zamotala a musela zavřít křížkem, bo bych to v limitu nestihla.
    Padátka jsem na Baha podpořila pokrácenou zeleninou - lablab a čajot - asi jako většina farmářů (tiki maska + léčebná mast a esence moudrosti). Na farmě většinou květiny všeho druhu a na začátku laskavec.
    Za mě fajn akce, držím palce všem, kdo se ještě lopotí ;)
     
  19. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak se hlásím k těm co mají hotovo [​IMG]
    Skládání bylo jednoduché, což mi naprosto vyhovovalo :inlove:. Ještě jsem vysadila pár kousků semínek a půjdou na trh BD. Kdyby nezdržovaly svitky z Baha, měla bych hotovo dříve. Ale za mě fajn akce.
    Všem co ještě nemají hotovo, přeji pevné nervy (anvan) a zdárné dokončení hry.
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tiež mám ľavú stranu hotovú už skôr,ale pravú možno ani nedám celú.Chýbajú mi zvitky,ako píše Bezejmenný,na farme to padá zovšadiaľ a na baha ani z 20h stromov,zelené kvapky už nedám,musím si nejaké aj nechať a bonusy,ako vždy,nepadnú,tak asi to ukončím.Mám 3 pikolky,spokojný.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.