Kung-fu tygr (12.4. - 18.4.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Dobré ráno,
    [​IMG]

    Pro mne akce také komplet hotová ;). Jsem spokojená :). Všem dávno hotovým posílám gratulaci a těm, co finišují přeji hodně úspěchů ;). Pěknou neděli všem ;)
     
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Také jsem právě akci dokončila :inlove::)
    Držím palce finišujícím a gratuluji hotovsonům :D
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Myslím, že mohu již hlásit hotovo. Pravá strana komplet. Na levé straně mi chybí poslední minihra - chybí mi 26 svitků, ale ty získám během dnešního dne. Včera jsem omylem spustila bonus, tak jsem se vrhla na pěstování a dnes ráno dojela pár chybějících plodin. Přebytek šoupnu na trh. Třeba to někomu pomůže ke splnění akce.
    Hezkou neděli všem a ať se daří.
     
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    I když jsem pěstovala vše i s bonusama ze hry,2 bonusy z lišty a s vrtulkama ,zůstala jsem viset kvůli píchavce tak pěstuji dál.Na trhu pusto,prazdno ......
     
  5. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Včera hotová pravá strana, a teď jsem dodělala levou, takže komplet hotovo. Teď jsem odehrála 7 miniher, a pěstuji dál, přebytky jsou už teď na každé rostlině cca 500 kusů, tak začínám pomalu dávat na trh. Penízky se vždycky hodíxD
     
  6. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    Ahoj farmáři, poraďte jak umístit dekorky ze hry, v zadání je uvedeno dát je na farmu nebo baha, a na řádek je nelze umístit, co to je za fóry. K čemu je potom řádek, na který sice nasázím jiné dekorky ze skladu, ale nové dekorky do skladu musím nacpat. Poslední hry se podobný problém opakuej, dekorek je víc než plošek na řádku, jaký to má smysl jsem nepochopila, sklad plný dekorek, místo pro ně žádné, k čemu potom hrát, když to nemá následný efekt. Dost mne to otrávilo a kam to jinam napsat.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,když mubu mít bonusy z levé strany +8 a MJS+vrtulky udělám celou akci nebo kolik by to mělo dát na polích 2x2,,děkuji
     
  8. Nunca1960

    Nunca1960 Rádoby autor

    Prosím poraďte mi někdo na levé straně jsou váčky s prastarými semínky jak si je vybrat a nebo nasít??Dlouho jsem farmu nehrála a s touto akcí nemám zkušenosti
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Prosím vás chcem sa spýtať na ten bonus v 55-ke úroda+1 na 8 hodín či sa aktualizuje hneď alebo mi zostane v stodole.Ďakujem za odpoveď;);).
     
    moncicak7070 a smoulinek123 tohle ocenili.
  10. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak levou stranu mám hotovou... a ještě dopěstovávám akční kytky ze semínek, co jsem dostala teď ráno. Uvidím, jestli pravou stranu dotáhnu do konce. Momentálně mám splněnou odměnu č. 51... kdyžtak mi zbydou závody na trhu o_O



    EDIT:
    bonus se aktivoval hned... podobně jako ty předchozí akční bonusy (postupně +1, +2 a +3)
     
    Naposledy upraveno: 16/4/23
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123 - já si to pojistila ještě do diamantu + 200% do stodoly a dalo mi to.

    ------------------
    Ahoj Nunca1960 - váčky lze otevřít přímo v minihře. Pokud nějaké jsou, pak semínky zaseješ.
    upload_2023-4-16_11-14-17.png

    --------------------------
    Ahoj -Kuteno- - bonus je aktivní ihned po získání

    Přeji fajn hru
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    smoulinek123
    Základní zisk z polí 2x2 je 5 ks + 3 ks zuzana + 8 ks z akce (celkem 16 ks). Nyní záleži na tobě,co ještě dáš do diamantu,nebo i případně do zlata! MJS +2 ks,100% +5 ks,200% +10 ks, kolo štěstí ?!?,Jack + 2 ks.
    Tak ať se daří.
     
  13. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    V odměnách jsem dokončila odměnu 33 a v úkolech mám dokončenou 26. Chybí mi úžlabní růže, té mám vždy nedostatek. Ke stonku se asi nedostanu...no uvidíme. Z baha mi to málo padá.
     
  14. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jé... já zapomněla podívat, jestli nemám v liště Jacka! o_O No ten 1 ks už mi nedozraje... jedu poslední točky akčních kytek. Děj se vůle Farmeramova 8)
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Už by mohl někdo začít prodávat nebo to fakt nedodělám. Stonek sice stonkuje ale to je málo. Z první piccolky vypadlo Pogo show, mincí není nikdy dost.;):p
     
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som v noci zasadila vsetko co som mala z 9hier a rano som sa do toho pustila Ks dalo 2x100 +1 jack a samo vrtulky a uz mam hotovo este aj navyse ;) len som si nevsimla bonusov az pri stromoch ked som ich odklikla :mad: no ale potom som si dala pozor a zasekla som sa pred stajnami ;)xD Najskor vyuzijem bonusy co mi dalo KS a potom vyhodim na plac zvieratka a samo ze im trosku pomozem ;):pxD
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Poslala bych ti svitek, ale prý neexistuješ :eek:
     
  19. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Helena1313, dinoalesi a -Jara05- tohle ocenili.
  20. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    teď jsem vysadila posledních 5 semen, levá strana hotová. Pravou nedám dohromady ani náhodou, chybí mi od každé rostliny kolem 2.000 ks. Jela jsem 2x2 + MJS + vrtule. Dnes jsem přidala Jacka. Trh je zatím prázdný, uvidím ke konci akce. Na poslední otočku jsem dala bonus 200% a do zlata 100%. Kdybych tak dřív četla diskuzi -.- mohla jsem to mít celé.

    A to jsem si já blbec chtěla aktivovat ještě i druhý zlatý bonus 100%, klikala jsem na aktivaci jako zběsilá a on se mi jen přičetl čas u prvního. Takže 3 bonusy v čudu. Semena už nemám, tak teď můžu s bonusem pěstovat celý týden pšenici. Za trest:p

    EDIT: jupíí....tak jsem zjistila, že levá strana se dá jet dál a váčky se semínkama padají. Tak za ty dva dny to snad dodělám.
     
    Naposledy upraveno: 16/4/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.