Kung-fu tygr (12.4. - 18.4.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Dělá se to tak, že si vlezeš na trh přes zboží, které je v nabídce, takže v tomhle případě mrkev viz obr. a klikneš na šipku doprava viz označení [​IMG] a dostaneš se na píchavku (pokud chceš jinou kytku klikneš znovu na šipku) a tam klikáš na některou z šipeček, jako je třeba označená u vyprší viz druhý obr., ale může to být kterákoli z těch čtyř
    [​IMG]
    a tím by se ti měly aktualizovat nabídky, pokud teda nějaké jsou, já to teď u mě zkoušela a pusto prázdno.
    Chce to hodně trpělivosti, rychlou ruku a štěstí.... tak ať se podaří ;)
     
  2. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Nějak nefunguje holubí pošta, holub nelétá. Odepsala jsem farmářce, kdy a po kolika mám bylinky hodit na trh a skoro 2 hodiny jsem vyhlížela holoubka s odpovědí a on nikde. Tak jsem šla napsat nový dotaz a na poště jsem měla od ní 2 zprávy.
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    medved222 - to isté som mal včera večer aj ja.
     
  4. -Jiřulka-

    -Jiřulka- Pisálek fóra

    Je to můj názor, ale mnohdy potvrzený od jiných hráčů.
    Zadařila se mi splnit levá strana. Pak ale nastalo trápení, kdy jsem od RT nucena v mém věku hrát nenávíděné minihry, abych získala pár semínek. Na trhu prázdno a věčně se točící květinka... Musím opravdu říct, že tyto situace jsou pro mne opravdu trapné, ubohé, až ponižující. Každý nemá možnost, aby si finančně přilepšoval. Trvám na tom, vím, o čem mluvím. Hraji už více než 10 let. Zprvu hodně práce, namáhání mozkových závitů, ale také radost, že jsem svojí pílí něco dokázala. V tomto a jiných případech jde píle stranou, čímž se vytrácí radost ze hry, která mi zprvu v těžkých chvílích velmi pomáhala. Už mnohokrát jsem se chystala skončit, mé vzpomínky na krásné začátky mi v tom zatím brání. A to už ani nemluvím o kole "štěstí", kdy za získané PL dostanu tu "skvělou" výhru - 2 hvězdičky atd. Dále o otevírání beden, opět mnohdy podivné, trapné. Přála bych si, abych mohla své další postřehy a názory otevřeně napsat, ale kam? Hráči si ale pamatují, jak to bylo dříve..................
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Akci jsem měl splněnou asi ve čtvrtek večer.
    Je to jen o dobré strategii, nachystat si padátka na všechny potřebné minihry, podařilo se mi nachystat na 70 miniher, ty jsem odehrál jedním vrzem chvílemi jsem poškádlil kolo, zapnul Jacky a hodil 200% do diamantu a napěstoval během pár chvil, všechny potřebné plodiny a ještě něco zůstalo.

    Screenshot_1.png

    Toto je jedna z nejlehčích miniher, takže žádné problémy jsem neměl.

    Zítra asi dám vše na trh, kdyby někdo měl zájem můžeme se domluvit na čase, kdy to tam mám dát.
    [​IMG]
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já pěstuju poslední vodní bobule, ostatní rostlinky by měly vystačit. I když jsem oproti svým zvykům koupila floreny a dokoupla vrtulky, akce fajn. Jen mi to nevyšlo časově, proto ten nákup. Ale prokouřím víc, než je pár kaček vražených do omalovánek :)
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Na mojom trhu som kopu rastlín kúpil,ale to bola fuška sústavne stláčať F5.Aj ja už mám komplet hotovo.Ráno ešte nejaké rastliny predám.Ak tu je niekto kto má trh AN a chýbajú mu tak pošlite holúbka.Už na dnes ten stres stačil.Dobrú noc;);).
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož bobule mi nevyšly, chybí jich něco kolem dvou stovek. Na trhu nic, du spat. Končím na pozici 73. Co už, je to o náhodě...
     
  9. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Hotovo mám od soboty, nejdřív jsem syslil pajdátka,na noc Perilu,na den pokrácený Bok čoj, pak najednou minihru (to bylo nic moc),semínka jsem sázel na velká pole se SH což bylo největší zdržení, náhoda semínek nebyla tak špatná ,nemusel jsem měnit ani dosazovat.
    A protože jsem sázel nové plodiny na Baha jel jsem dál jak semínka napadala. na noc zasadil a včera a dnes hodil na trh docela slušný přebytek bylinek. Dával jsem na trh po 350 ks. Tak snad jsem aspoň někomu pomohl.
    Nejhorší je dávat na trh bylinky po deseti ks. Ten kdo potřebuje koupit větší množství musí být při nákupech s věčně se točící kytkou na mrtvici.Tahle chyba opravena není už od začátku nového trhu,myslím,že by bylo na čase aby se tím RT začal konečně zabývat.
     
  10. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak také hotovo...alelujá, byly to ale na trhu nervy. Točící kytička mě přiváděla k mrtvici. Vlastním pěstováním bych to asi nedala. Děkuji moc hráčům dinoalesi a Mirdo 777 za rady kolem trhu. Moc to pomohlo. Nakonec jsem po dnešním sběru na baha měla docela dost padátek, tak ještě rychle s SH, bonusama a vrtulkama pěstuju a házím na trh, abych pomohla dalším.
    No a teď ještě nějak zařídit abych si strategii (jak popsal Petz a další) na tuto a podobné hry zapamatovala a využila tak všech bonusů v akci. A v tom pamatováku teda vidím velký problém;)xD
     
  11. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Tak já to mám zatím takto. Za 20 minut budu sklízet, tak v úkolech splním 47. a 48. řádek.
    S odměnama to už je horší, tam a i přes všechny možné pro mě dostupné bonusy stále chybí svitek. Něco málo ks úžlabní růže se mi v noci podařilo koupit na trhu.
    Popravdě řečeno jsem nečekala, že se dostanu takto daleko.

    Do večera ještě snad něco stihnu. Cíl je alespoň sloupec odměn :)

    [​IMG]
     
  12. Bimbo300

    Bimbo300 Zelenáč fóra

    poradi mi někdo jak pri smenném kurzu ,upravila jsem kurz, ale nenaskočí mi počet bylinek,takže nemám co měnit děkuji
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bimbo300 - ahoj, měníme semínka (z otevřených váčků).
    Zaklikneš si co chceš vyměnit a co za to požaduješ. A v té spodní části si zvolíš množství množství a klikneš na vyměnit.

    bylinná směna.png

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Kája1942, selene90 - zdravím, žádosti o padátka píšeme do vlákna k tomu určenému - Zasílání a výměna dárků
    vaše žádosti jsem tam přesunula.
    Prima hru
     
    Naposledy upraveno: 18/4/23
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. Bimbo300

    Bimbo300 Zelenáč fóra

    děkuji za odpověd ohledně výměny semínek,rozumim tomu, ale já mám u semínek 0, přestože mám třeba 70.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Takže když to shrnu. Levý sloupec bez problémů hotový. Ale pravý sloupec za normálních okolností dodělat nejde. Pokud nebudu sedět celý den u PC, cpát na Baha superhnojivo a koupené bonusy. Navíc každá farma má jiný algoritmus a zatímco na některé vypadne z plochy 150 padátek, z jiné jen 100. O trhu se ani nebavím, tam se jen točí kytka. Může mi někdo prosím vysvětlit proč?
     
    Naposledy upraveno: 18/4/23
    moncicak7070, dasa1143 a -Jiřulka- tohle ocenili.
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bimbo300, mění se semínka a ne rostliny. Semínka se zobrazí v secí tabulce a rostliny najdeš ve stodole nebo v okně s akcí.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Téměř na poslední chvíli hotovo. Nějak jsem nemohla najít čas na to osmihodinové pěstování akčních rostlin a jen jsem sbírala padátka. Bylo z nich přes 90 skládaček, nakonec mi ještě 21 skládaček zbylo nevyužitých a také kolem 300 semínek, které nestihnu zasadit. Přebytky rostlin už jsem dala na trh, jen se po nich zaprášilo.
     
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mým cílem byl stonek, nakonec je z toho levá strana komplet, pravá do 53. Dívala jsem se na odměny, které už nezískám a ani se příliš nermoutím. Nejsou špatné, kdybych je získala, stěžovat si nebudu, ale ani to není něco, čeho bych želela.
    Akci považuji za lehčí, kdybych se víc snažila i při mém pracovním vytížení by nebyl problém dokončit komplet celou. Po zisku stonku jsem se ale spíš flinkala a ani jsem nějak moc nepromýšlela strategii, takže bonusy určitě nebyly využité na maximum.
    Takže za mne velmi dobrá akce.:)

    P.S. A opravdu to nebylo příliš obtížné. Sice hraju už déle, ale nemám žádné velké zásoby SH nebo vrtulí a moc u toho nedumám. Kupuji pouze pomocníky. Takže když jsem to s mým nonšalantním přístupem zvládla já, základní část musela být dosažitelná pro každého. S výjimkou nováčků, to je jasné.
     
  19. Batory

    Batory Vycházející hvězda fóra

    mrzí mě jak se seká trh a ještě jen po kusu-jděte do háje.
     
    moncicak7070 a k.vitek tohle ocenili.
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Souhlasím... mohli by nabízející dávat po víc než 1 ks?
    Chápu, že se tak snaží hnát cenu nahoru, ale... trh se pak seká při těch bojích o koupi.

    EDIT: mám odměnu č. 71... bojuju o růže a odměnu č. 72

    EDIT2: Ufufuf, na tyhle trhové tanečky a točící se květinku fakt nemám dnes den -.- už od rána vyhlásil mladší syn Den Blbec... a akorát se to hrne.
    Prostě akci nedodělám. Přeci si kvůlivá Farmeramě neuženu infarkt.
     
    Naposledy upraveno: 18/4/23
    moncicak7070, ašada01 a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.