Kulaťoučký jako medvěd (13.3. - 19.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tepui

    tepui Mistr fóra

    Další zbytečná akce to raději udělám tu kukačkovou ( hodinovou ) ;)
     
    herda21 tohle ocenil(a).
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Medvídka jsem dokrmila k obrazu svému, na hlavní louce zraje urychlený šafrán na karamelky. Pak na chvíli vyhodím z lišty bonusy na zvěř, dám tam vánočku a nevinnost pro okamžité dozrávání, tím pádem budu mít padadla vyřešená; dám zvířátka i na hlavní a snad zítra domontuju i poslední kolečka do hodin... ;)

    EDIT: hlavní sklizeň vylepšeného šafránu na pidipolích, jedna doplňková okamžitá, splněno a ještě mi 39 karamelek zbylo na mlsání... Zítra se bude pěstovat, tak můžu v klidu chovat zvěř a sbírat kolečka do hodin. 8)
     
    Naposledy upraveno: 14/3/20
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    14 karamelek, ale nic jsem nepředělával, padly jen z některých sklizených chlévů ,-) zatím to není ani na první úkol, přijdu zase až večer tak se nějaké karamelky objeví.
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Zbývalo mi cca 200 růží, tak jsem hodila šlofíka s mírným přesahem do 14.05.:cry:
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pech, ale dnes už je čtrnáctého, co to vyvádíš? :oops: To naštve, no... ale jsou horší věci na světě, než nevymalovaná omalovánka, to přece víš... :inlove:
     
    GordonSargent, davidson00 a herda21 tohle ocenili.
  6. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, dopoledne jsem sklidila poslední čokoládové růže a frkla jsem tam šeřík na doplnění skladových limitů. Úplně jsem zapomněla, že padají karamelky. I tak jich vypadlo 102 kousků. Na divokou louku jsem dala pampelišky, také jich mám málo ve stodole a na hlavní jsem dala chryzantému. To jsem zvědavá, kolik karamelek vypadne. A hned si musím dát nějaké ovocné karamelky do kapsy, slíbila jsem synovi šéfové, že mu je donesu v pondělí. Už letím, alhoj
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Růže jsem dopěstovala včera a tak jsem na noc dala stáje že mi vypadnou nějaká kolečka.No nevypadlo ani jedno .Zapoměla jsem zvířata nakrmit tak jsem přes noc nenapěstovala vůbec nic.Skleroza sice nebolí ale nic s ní člověk nezíská.Prostě jsem to překombinovala a to je výsledek
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ze sklizně plaménku vypadlo 154 karamelek. Šest zbývajících už vypadne z čehokoli. Koleček do souběžné akce mi chybí jen 115, tak už nechám na farmě pole pro zítřejší úkol. Kolečka dopadají na Baha.
     
  9. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Ahojky, píšete v popisu akce, že dekorka Milovník kávy jde umístit Farma / Bahamarama / Park / Ostrov pokladů / Strašidelný dům / Nebe .... ubezpečuji Vás, že v strašidelném domě NEJDE!!!!!. Je přeškrtnutá:eek:o_O
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marcelina0007

    Bohužel na poslední chvíli došlo ke změnám a to i to, že je nelze umístit do Strašidelného domu bylo také ve změnách a při opravách nám to vypadlo, děkujeme za upozornění, opravím to.

    Fajn hru pezt
     
    Skali tohle ocenil(a).
  11. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak první úkol jsem nestihla, nemám základní dekorku a ostatní je mi tedˇ k ničemu, takže akci asi vynechám nebo nějaké úkoly splním pro odměny :p
     
    jankami tohle ocenil(a).
  12. elen45

    elen45 Expert fóra

    nejdříve to vypadalo, že se karamelky moc sypat nebudou, ale nakonec bylo ještě večer hotovo, ráno bylo 140 navíc (teď nevím)
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    od rána čekám na další úkol a na kolečka, trošku pěstuji.;):pa nudím se
     
    Y_n_O a maminka78 tohle ocenili.
  14. RomyF

    RomyF Pisálek fóra

    První den jsem nestihla, pujde někde sehnat základní dekorka???
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    RomyF - ahoj, to netušíme ( zkusím se ale pozeptat) :)
     
  16. RomyF

    RomyF Pisálek fóra

    Skali

    *** odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    Díky:music:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/3/20
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    RomyF - nemáš vůbec zač ;) Zatím opravdu nevíme. Takže nezbývá, než doufat. Naštěstí ty dekorky neposkytují žádný zajímavý bonus, jen bodíky (taky nemám a nijak mě to netrápí );)

    Ještě technická: Nepoužívej tlačítko odpovědět, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým - bo odpovíš i s citací (tu bys musela odmazat). Jednodušší je začít psát do nového příspěvku a dotyčného (mě) jenom oslovit.
    Děkuji a hezký den :)
     
    maminka78 tohle ocenil(a).
  18. RomyF

    RomyF Pisálek fóra

    Skali - dík za rady. I když dekorka není nic moc, mě ta akce pak vůbec nebaví, ale asi už to dodělám a budu doufat, že se někdy do budoucna bude dát někde sehnat.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  19. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Také nemám základ,ale v odměnách je docela dost bodíků,tak co půjde,to napěstuji;)
     
  20. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Nestihla jsem v prního medvěda takže vlastně mám odpískaný i další pokračování??lebo nemám nápoj?dík
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.