Kulaťoučký jako medvěd (13.3. - 19.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Kulaťoučký jako medvěd ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 13.3.2020 ve 14:00 hod
    Konec akce: 19.3.2020 ve 14:00 hod

    Obtížnost akce:
    střední

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Video k akci

     
    velik52 a ezzra tohle ocenili.
  3. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Plnit jí budu, ale nějak nechápu ty dekorace, teda mam lepší. Odměny jako vždy - nenadchnou neurazí:p P.S.Odměna šestý den je 2x zlatá hvězdička - tu neznam asi mě uniklo:music:?
     
    Naposledy upraveno: 12/3/20
    maja.rada a zejdy66 tohle ocenili.
  4. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    hm hlavně že jsem všude narval stáje
     
  5. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tohle vypadá že je to vymyšleno tak,aby to s padátkama do hodin ze stájí a výroben nebylo tak jednoduché.
    To asi aby někdo nebyl hotov za dva dnyxDxDxD
     
    Veselka a -migos- tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tykadlo - ahoj, úúž je to opraveno - není to zlatá hvězdička, je to úplně obyčejná hvězdička :D
    Díky za postřeh ;)
     
    tykadlo, vladca a zejdy66 tohle ocenili.
  7. vladca

    vladca Stará škola

    všade mám chlievy a výrobne, nechce sa mi plašiť 6dní po sebe ... a navyše kôli čomu? pár BZ z dekoriek? lepšie mi stoja v lište ...
    ku akcii s hodinami som videl veľa komentárov typu "odmeny o ničom", tak potom čo toto ... radšej budem robiť hodiny
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Už sem nato koukal 3x a krom hvězdiček tam nic zvláštního nevidím.:music: Tak ubohé dekorace i s vylepšením se jentak nevidí.:p
     
  9. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Akci pojedu, ze setrvačnosti asi. Ale nejak postrádám smysl takových dekorací. Třeba mi něco uniká? Proc bych je vubec měla vytahovat na plochu a upgradovat?
     
  10. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Tak nevím, co dřív ... o_O
     
    maja.rada a radyn.m tohle ocenili.
  11. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Možno sa neskôr objaví ďalšia akcia, kde získame úžasný riadok do nebíčka, ale ako dekorky tam pôjdu práve tieto ...:music:
     
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ty dekorace stojí za velký prd velebnosti o_O samý BZ, těch se jeden nenají ....
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jedna akce lepší než druhá. Jsem rád, že mě RT nechává v klidu farmařit si po svém.
    Dekorace, které už dlouho není kam umístit, za odměnu nepovažuji. Vždyť v liště mi leží
    vydatnější než jsou tyto a utěšovat se, že je někdy použiji do nějakého stonku?
    Však i ty stonky začínají být o ničem.

    Měl by tu rychle někdo napsat, že odměny jsou super a fajn.
    :DxD

    Edit
    babina51
    - v tom případě "nečekej na další akci" a vrhni se s elánem do této.
    xDxD
     
    Naposledy upraveno: 12/3/20
  14. babina51

    babina51 Veterán fóra

    No nevím nevím,ale asi si počkám na další akci.Rozhodnu se až zítra když padátka první den nejsou potřeba.Mikeši-odměny jsou super a fajn!!!!!!!!18.3.jsou záplaty,tak snad nás RT ohromí.
    FA222...BAHA515
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Klid a pohodička a akce jde mimo mne :p
     
  16. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, koukám na nejkulaťoulinkatějšího medvěda co sem viděl. Jak rychle se přikutálel, tak se rychle odkutálí. Tato neakce, mi nic neříká. Jen bych poprosil o vyjádření, jestli tyto dekorace a jejich upgrady jsou konečné nebo se bude v upgradech pokračovat. To je asi jediné co by dávalo jakžtakž smysl akci dělat. Jinak sem autory akce vůbec nepochopil. Abych získal něco co potom dodám, abych získal něco co nepotřebuju o_O.


    EDIT: Dob, děkuji za odpověď.


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 12/3/20
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -migos- podle informací, které jsme dostali, to vypadá, že další upgrady těchto dekorací zatím v plánu nejsou.
     
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ha! Tak tuhle akci opravdu, ale opravdu s radostí vynechám. Sezónní body žádné, dalších rozumných odměn poskrovnu. Pro mě nula.
     
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, též tuto akci vynechám,raději dodělám tu zvířátkovou.
     
    maribeja a modro.ocko22 tohle ocenili.
  20. elen45

    elen45 Expert fóra

    a já akci dělat budu,dělám všechny, tak i tuhle
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.