Kukaččí chov je zpět! (14.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 13/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Rybedan

    Rybedan Pisálek fóra

    Taky mám červenou kotláren z TS z kukaček.Jen by mě zajímalo,jestli když ji hodím do lišty,jestli se mě rozloží na základní a červenou,anebo bude jen červená a já ji už na plochu nedám,pač na základ nemám staré železo.Ví to někdo z hráčů nebo modíků?Jinak kukajdy šlechtím v klídku,SK nekupuji.
     
  2. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny...tak já se konečně dohrabala ke stonku a za chvilku splním třetí úkol a zbyde mi čtvrtého úkolu půlka...běžim do nebe na stonek abych zjistila jaké dekorky musím složit a ejhle nemůžu za boha najít kukaččí mámu I...II mám,ale jedničku nemám...kontrolovala jsem splněný úkol...opravdu je splněn...kontrolovala jsem ve stonku řádky a tam také není...na podporu napíšu zítra,protože jdu bohužel zítra do práce:oops:...a tak jsem se za tim stonkem honila i velký balík koupila:oops:
     
  3. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Tak zázraky se nedějí, vše podle genetiky, ale 2 dekorky už jsou na ostrově a dají alespoň BBZ.
     
  4. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Tak nic no....to jsem celááá já...až když si postěžuju tak to najdu:Dnakonec byla na ostrově pokladů...ani nevím,že jsem jí tam někdy dala:D:D
    [​IMG]
     
  5. sisinka

    sisinka Pilný autor

    no, já to vzdávám, aspoň než skončí babyboom, protože přeskoky prakticky nejsou, vše jen podle genetiky a už mě to nebaví. Zkusím něco zítra, třeba to bude lepší. Měla jsem dost kukaček splněných z dřívějška a nikdy mi to netrvalo tak dlouho. Jsem z toho otrávená.
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  6. Verense

    Verense Stálice fóra

    Tak byť jsem dosud zarytě odolávala všem kukaččním úkolům, tak ten poslední se stonkem mě nalákal... Jeden kukačční úkol mám komplet z krku a zbytek si nechám zas někdy na příště, až bude dost SK. A jako bonbonek mi před chvilkou skočilo tohle: [​IMG]
    Zřejmě už se štěstí trochu unavilo... :D
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem to nestihnul, no BB je pryc a z kukacek mam hotovo pro dekorace na stonek prvni a posledni misi... punkovych jich par chybi a jedna vceli, to necham na priste... ted si jdu overit, zda jsem pri planovani neco neprehlidnul...
    Preskovalo to dost, tedy zakladni+jedna hunata, coz jsem jel vetsinu doby... vajec mam o dost vic nez jsem mel, ty uz jsou naveky...
    Nechal jsem trochu SK na priste, tentokrat jsem dal dva velky FL baliky, no tak uz i ruka boli, skoda ze se neda dat do vsech chlivku naraz zvire tak, jako parfem, pekne na 4 kliky...
     
  8. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak jsem nakonec kukačkám podlehla a z posledního kukaččího úkolu vyrazila alespoň punk.misi I. i II., už sedí na ostrově. Dál nejedu, možná příště udělám ještě tu druhou na BBZ. Kukačky jsou mi jinak celkem šumák. Sousedům děkuji za SK, já to nehrotila, počkám spíš na nějaké nové zvíře. Jinak potěšení z TS - mýval a holoubek - toho jsem ještě neměla, takže radost, po dlouhé době jsem měla v TS štěstí.
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj ja-pe,

    bohužel tohle zde na fóru neprověříme, budeš muset napsat na herní podporu.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Omlouvám se za dotaz (pokud se to tu už někde pobíralo), ale pokud dokončím všechny úkoly s kukačkama - k čemu mi budou pak ty vyšlechtěné v liště? Plánují se další úkoly, nebo nebyla někde zmínka, zdy by se kukačky nemohly objevit na trhu jako každé další zvíře? Než vyšlechtím např. včelí kukačku, dá to opravdu dost práce. Když mi pak nějaká zůstane navíc, co s ní???
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  11. MetjůTaj

    MetjůTaj Rádoby autor

    z TS stříhárna 1. žlutá a ježci takže 50 na 50
     
  12. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    kukačky šli nějak mimo mě ;)
     
  13. Valilvoči

    Valilvoči Zelenáč fóra

    Tak jsem to celý zmákl, ale v magickém stonku mi to hlásí, že danou dekoraci nemám v inventáři. Kdy je tam budu mít????
     
  14. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte
    Rybedan, rozloží sa ti na základ + upgrade
    anvan, čo plánuje ďalej s kukučkami RT,to my bohužiaľ nevieme. Možno nás opäť milo prekvapí, ako to bolo tentokrát s tou stonkou,kde prilákalo veľa hráčov k ich šľachteniu. Možno sa raz dočkáme aj objavenia kukučiek na trhu,ale to je zatiaľ vo hviezdách a môžme len tipovať.
    Peknú hru prajem

    Ahoj Valilvoči, ak máš nazbierané všetky potrebné dekorácie do stonky,musíš ich dať najprv na plochu, zložiť s upgradom, potom zbúraš a tak by mali už ísť vložiť do stonky.
    Peknú hru prajem
     
    k.vitek a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Valilvoči
    Dekorace musíš nejprve poskládat na sebe. Na plochu dáš dekoraci I, na ni vložíš upgrade II, ten zbouráš a pak ho můžeš vložit do stonku ;).

    Koukni SEM do mého deníku, mám to tam popsáno :).
     
    Mersi7, alexandrakerulova00 a evca190 tohle ocenili.
  16. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Punky misia2 je na Bahe zatiaľ si bude zarábať na ostrove dáva 400bbz to nebíčko vidím tak za tri akcie kukučiek..
    Farmárikovia prajem pekný dník:D
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jakou druhou? Mam za to ze jen jedna dvojice je na BBZ a ostatni tri dvojice BZ...

    No a jako obvykle jsem na ty TS ani nevzdech, tak snad ted - je to nejaky mix koukam a nejspis jen zvirata... a jeste k tomu delam jen vybrany ukoly a tak to je peknej chaos...
    Taky bych rad vedel, zda pristi BB mam teda delat slechteni jen za ucelem vysokych slechtenci nebo jako ted, kdy jsem nahodu nechal pracovat a vsechny nizky v pohode spotreboval...

    A k modikum - trochu preformulovat o tech dekorkach, tedy "Umístit lze pouze složené dekorace, tedy základ + upgrade." spis neco jako "Nejprve slozte dekorace v parku a pak je vytrhnete, aby se daly umistit do stonku"...
     
  18. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Všechny kuku mise jsem udělala a teď jsem zvědavá jaká nová akce bude při příštím šlechtění
    spuštěna.Takže, kdo šlechtí kukajdy,držím Vám palce .
     
  19. Arleta22

    Arleta22 Rádoby autor

    Ahoj, co děláte s tím obrovským množstvím kukaček co vypadává a vypadává? To nás to jednoho krásnýho dne zavalí? Nebo co? Hrnečku dost :))))))))))))))
     
    Witchy.D tohle ocenil(a).
  20. Roxana

    Roxana Zelenáč fóra

    Kukačky jsem dotáhla do konce a má jich v zásobě ještě asi 18 tisíc:p.Bylo by z nich dobré krmivo.Snad to někoho napadne....:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.