Kukaččí chov je zpět! (14.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 13/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Poprvé sem se vrhla na kukajdy, a už mám doma růžový kachník a červenou sběrnu per. Teď šlechtím na růžovou sběrnu, abych to měla krásně barevně sladěné. No ze začátku kukajdy přeskakovaly jedna radost, i mixy celkem vycházely, ale teď zas nic a z mixu mi vypadly menší šlechtěnci. Asi ten začátek, aby mě navnadili a teď, aby ze mě prachy vyrazili. Takže pro teď s kukajdama končím, došlechtím kachny a zas příště ;)
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    všechny úkoly mám hotové a v ukončených,přesto mi chybí první dekorka do st
    onku,kdepak se asi schovává? :-((.....byla to fuška ale našla jsem ji mršku,vše je jak má být:-D
     
    Naposledy upraveno: 15/11/14
    alexandrakerulova00 a michalka59 tohle ocenili.
  3. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Kompletně hotový stonek i s dekorkami ;)


    Farmeráma 94 - Bahamaráma 208
    listopad 2010
     
  4. Linnhe

    Linnhe Pisálek fóra

    Síce som čítala úvodné pokyny, ale nedá mi to, keď teraz nesplním úlohy v družstve, tak sa mi to zase všetko objaví pri ďalšej kukačkovej akcii? Čiže neprídem o šancu získať riadok na stonke, keď to neurobím v tomto kole?
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Linnhe
    Ano, je to tak :). Nesplněné kukaččí úkoly se ti opět objeví při další akci ;).

    Tak zbylé dekorace do stonku mám rozpracované, ale je to náročné. Základní SK, co jsem měl už došlo, tak teď jedu z balíku :p. Snad to stihnu s rozumnou dávkou SK, abych se pak mohl pustit ještě do jiných zvířat.
     
    Mersi7, evca190 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  6. Linnhe

    Linnhe Pisálek fóra

    Ďakujem, ja zatiaľ teda zbieram kukačky vyskakovačky a pomalinky aj krížim a krížim, takým relatívne asi pomalým tempom :D keďže sa to teda bude ešte opakovať :) tak sa vlastne nemám kam náhliť .)
     
  7. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Pomooooc mě to vůbec nepadá jen ze základu :oops: Stonek asi nebude
     
    evca190 a Lyzarka tohle ocenili.
  8. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Jsem na tom podobně jako Lyžarka..včera úplně bezpracně získaný stonek a dnes těžká genetika,jako by ani nebyl BB...Navíc to vrací obyčejné bezcenné kukajdy zpět...Jen nevím,co budu dělat z těma včelíma kukajdami,ty mám od včera i navíc,škoda,že nejdou vyměnit nebo prodat...
     
    evca190 a Lyzarka tohle ocenili.
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Neviem čo som komu urobil,čakám na punk a padne mi včelia keď ju teraz nepotrebujem.Keby že sa dajú aspoň na trhu predávať tak by tam už išla.
     
    sisinka tohle ocenil(a).
  10. stavra

    stavra Rádoby autor

    Všechny dosavadní úkoly mám hotové a chybí mi dekorace,punkovu misi má v liště,ovšem když to chci dát do stonku,hlásí mi to ,že tato dekorace není v mém inventáři,kde se stala chyba?
     
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    stavra
    Ahoj, dekorace musíš složit nejprve na ploše na sebe. Punkovou misi I, na ni dáš Punkovou misi II. Potom zbouráš a následně tuto složenou dekoraci můžeš dát do stonku :).
     
    Mersi7 a evca190 tohle ocenili.
  12. stavra

    stavra Rádoby autor

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    Díky moc,jen nevím,kde vezmu ty zbylé dekorace,ať hledám jak chci,nenajdu je.
     
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    stavra
    Každý kukaččí úkol má dvě dekorace: I a upgrade II.

    Kukaččí tajemství - Punkova mise I, II
    Kukaččí přírůstek - Kukaččí vejce I, II
    Operace Kukačka - Bahenní koupel - rituál I, II
    Kukaččí mláďata - Kukaččí máma I, II

    Dekorace I jsou ve 3. úkolech a upgrady II jsou v 6. úkolech ;). Kromě kukaččího tajemství, tam je upgrade Punkova mise II v 5. úkolu :).
     
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  14. stavra

    stavra Rádoby autor

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Já ty dekorace prostě nemám
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/11/14
  15. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak jsem BB ukončila. Jela jsem jen kukajdy, zvládla jsem 3. a 4. kukačky a zůstal mě úkol Kukaččí mláďata a Operace kukačka a v těch už jen poslední diamantové úkoly. Ale SK už není, parfémy taky ne - tak to nechám na yndá.

    Spotřebovala jsem 1000 Sk + to co bylo v úkolech, myslím že stačilo - jdu si po obídku dáchnout:p
    Ať vám to skáče až na konečnou;)
     
    evca190 a kometak96 tohle ocenili.
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj stavra, ak si splnil/a všetky doterajšie kukučie úlohy(tentokrát je to už štvrtá), ako ti už kometak96 opísal, tak by si tie dekorácie mal/a mať. Ak ich nenájdeš v lište, ani umiestnené na ploche, skús prosím kontaktovať hernú podporu
    >>Ako kontaktovať hernú podporu<<
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
  17. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Hotovo, řádek naplněn a tím pro mne tentokrát kukajdy končí, můžou nosit vejce do dalších hnízd.
    [​IMG]
     
  18. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Oli gratuluji sousedko i já se musím pochlubit mám taky hotovo
    [​IMG]
     
  19. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    na stonek chybí už jen Kukaččí máma II,ale bude nejtěžší,bo je tu potřeba dodat velký množství šlechtěnců...Tak snad i něco přeskočí,abych nevyplýtvala všechno SK a zbylo mi i na zvířátka pár.

    [​IMG]

    Kdo má už stonek komplet-velká gratulkááááá ;)
     
    evca190 a michalka59 tohle ocenili.
  20. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    no to mě podržte ... měsíc čtu jak nikdo plnit nebude,že všichni na kukačky háží bobek a najednou to tu je samé ..-splněno,hotovo,stonek v cajku.
    :D
    co by jsme neudělali pro jednu větev,že ??
    :inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.