Kukaččí chov je zpět! (14.11. - 20.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 13/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -ex007-

    -ex007- Zelenáč fóra

    díky je to tak jak píšeš
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  2. tibuxy

    tibuxy Pisálek fóra

    evca190: diky za radu, skusil som a funguje to! :)
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  3. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    • Nepíš prosím viac príspevkov pod seba. Keď chceš niečo dopísať, použi u svojho príspevku voľbu upraviť. Ďakujem
    Tak to máš dobrý já mám prošlechtěno 204SK a takové přeskoky žádné:cry: . Prý BB - a kde je nějaké překvapení.Ze 102 chlívků 3x z 1 na 3 (podle runy by to mělo být občas a to znamená asi nikdy )

    hurá přeskok první překvapení po 153 domečcích
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/11/14
    k.vitek a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    A pak že ty kukačky budeme přehlížet. Jeden řádek v nebi, abychom museli ještě více klikat a jak to některé nakopne. Ale kukajdy jdou pěkně :music:. Teď zjistit ty potřebné dekorace.:oops: A samozřejmě v inventáři ani jedna :mad:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/11/14
    alexandrakerulova00, Mersi7 a evca190 tohle ocenili.
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    maja.rada
    Je teprve začátek, třeba se i ty dočkáš přeskoků. Víkend je dlouhý ;).


    Dostal jsem se do fáze, kdy potřebuji do úkolu knírové kukačky, tak tento přeskok se hodí :).

    [​IMG]
     
    Mersi7, alexandrakerulova00 a evca190 tohle ocenili.
  6. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek ;) já do toho určitě jdu, zlomily mi už minulé kukajdy a díky tomu mám další růžovou králíkárnu a růžový kozí chlívek. Jak říkám růžovek není nikdy dost, tak vyhrnout rukávy a jde se na to xD
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak uloha splnena,a predsa sa do nebicka nedostanem :cry:,chyba mi dekorka punkiho misia dva
    kto vie kde sa flaka,cela uloha s kukuckami je splnena a mam ju v ukoncenych ulohach :oops:
    a dokonca ich ani nemam v inventari,nechapem to,aj som sa odhlasila,aj restartovala pc a vycistila,ale v liste nie je a to som dokonca vsetky dekorky zburala,lebo sa mi nechcelo hladat ktora dekorka je potrebna na stonku v nebicku
    :(
     
    Naposledy upraveno: 14/11/14
  8. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Tak tohle se mi povedlo a proto mám kukajdy ráda od začátku:D;)
    [​IMG]
     
  9. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Kukačky hotovy a už dává stonek BBZ. Paráda :-DDDD
     
    alexandrakerulova00 a Lyzarka tohle ocenili.
  10. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Kukačky jsem začala šlechtit teprve minule kvůli růžovkám, tak mám teď zase kvůli stonku co dohánět ;)

    Začala jsem s 270 namletýma SK, dokoupila jsem superbalík = 1070 SK, plním tři úkoly naráz:sleepy:
    Teď mám v čudu 584 SK a z toho mám 1ks včelí, 3ks pankáčů,30ks kníračů, všechno ze základních. Ušáky a ty druhé dávám rovnou do úkolů.
    Tak já nevím, jde to nebo nejde to ;)
    A hodně se mi seká farma, musím každý domek plnit dvakrát, nebo i třikrát a už mě to neba. Dere mě to nervy víc jak genetika.
    Ještě, že ti Komeťáci vyhrálixD pantáta přijde spokojenej :D
     
  11. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj alexandrakerulova00,
    ak nemáš dekoráciu nikde na ploche(ak si si ju tam nedala) ani nikde v inventári, kontaktuj prosím podporu hy. Len tam môžu preveriť tvoj účet a zistiť kde sa zatúlala. Prajem skoré vyriešenie problému a peknú hru.
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak pro dnešek už se šlechtěním kukaček končím :p. Prošlechtil jsem dost SK a zítra budu samozřejmě pokračovat :). Snad se mi podaří splnit ten stonek s dekoracemi, ale mám velké obavy, protože těch kukaček na to je potřeba velké množství :music:. Tady ještě pár přeskoků na kníry :D.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Mersi7 a evca190 tohle ocenili.
  13. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Tak kuku došlechtěný, teď ještě dohledat ty dekorky v liště :music:

    Ale skákalo to celkem obstojně - jednu včeličkovou jsem měla ze stromu moudrosti a dvě skočily ze základu.
    A "pár" čumáků mi zbylo do příště, takže za mě dobrý...

    EDIT: @losiksobik já měla všechny úkoly hoto od minula, takže jsem potřebovala jen tenhle...
     
    Naposledy upraveno: 18/11/14
    Erča101, evca190 a Lyzarka tohle ocenili.
  14. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak úkol hotový - jen se mi někde "zatoulala" pinková mise do stonku. Už jsem psala na podporu, jestli by mi ji nepomohli najít. Držím všem palečky ať tento úkol dodělají bez problémů
     
  15. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    witchy - a nepotřebuješ ještě další kukuvčely na tu dekorku? nebo tu mas od minule?
     
  16. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    tak to já musím říct už předem, že dnes a ani zítra mít řádek v nebi rozhodně nebudu, protože nemám dostatek SK a kupovat ho nebudu, takže tak někdy za rok se k řádku snad dopracuju ;):p závidím všem ty přeskoky, protože mě kukačky taky nejdou, zatím tvrdá genetika :(, ale není proč smutnit, vlastně o nic nejde xD
     
    AknedZ05AknedZ tohle ocenil(a).
  17. j.e.z

    j.e.z Rádoby autor

    tak jsem otevřela řádek na stonku,,,všechny dekorace mám ve stodole a nejdou mi na stonek dát
     
  18. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak ja som tiez pisala na podporu,odpovedali pomerne rychlo,ze ju mam v inventari,ano objavila sa v inventari -ale neda sa vlozit do nebicka >:(,takze fakt neviem ako ju tam dam,ci ju mam tlacit alebo prosit aby si tam skocila :music:,no,dnes jej dam pokoj,zajtra to skusim znovu
     
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  19. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte.
    Nedalo mi to preskúmať úlohy u mňa v hale a nebíčko kukučie keďže niektorým sa zatúlali dekorácie zo šlachtenia kukučiek....Doteraz boli 4x šlachtenia kukučiek, to znamená 4x nová úloha a v každej z nich dekorácia s upgardom.... Skúste sa prosím u seba vúlohách pozrieť, či máte ukončené aj tie predchádzajúce kukučie úlohy. Samozrejme nie celé, ale len tie s dekoráciami. Snáď sa záhada chýbajúcich dekorácií čoskoro vyrieši ;)

    alexandrakerulova, skús si dekoráciu vyložiť na plochu aj s upgardom a zbúraj ju potom by ti to malo ísť
     
    Laca-25 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    mousicka je v tom figel,naprv musime dat dekorku na plochu,potom dat na nu tu druhu[upgrade],potom zburat a tak sa da vlozit do riadku v nebi xD
    tak takto zlozito som to este nerobila,ale co uz som sikulka,takze stonka je plne funkcna :inlove:
    a z tajomneho stmievania sa mi zatmelo pred ocami- striharen angorakov oranzova a stajna pre pstrosy oranzova,moze byt , ci nie? :D
     
    Naposledy upraveno: 14/11/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.