Kouzlo zimních trhů I - III (17.12.2021 - 2.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Kouzlo zimních trhů I - III ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 17.12.2021 v 10:00 hod.
    Konec akce: 2.1.2022 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:
    • střední

    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
    spuntka tohle ocenil(a).
  2. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    A nějaká akce k vodopádům by nebyla? Že bych ty plochy fakt zboural úplně všechny. xD

    Nevypadá to špatně, ale asi mi stačí že zbourám 4 plochy kvůli vánoční akci, někde se holt musí vyrábět produkty do úkolů. ;)
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na akci bych se mohla vyprdnout a jet jen pro bedýnky pikolky ;), ale já si ráda zahraji i když nemám celou plochu, je tam pár SH obříků a ty pryč nedám, snad to na zbývající ploše zvládnu
     
  4. Štika

    Štika Mistr fóra

    Koukám,že RT by nás zaměstnal na všech plochách po celé Vánoční až Novoroční svátky,;)farmáři koukejte makat my budeme pěkně o svátcích odpočívat. Tak to se přidám k RT . Stonek není snad jsem to nepřehlédla (když tak mi opravte) a kam asi máme ty dekorky pořád cpát? Asi do štrůzoku xD
    Všem přeji krásné,klidné a spokojené Vánoční svátky a pokud je budete trávit s Farmou tak ať se daří. :)
     
    Naposledy upraveno: 16/12/21
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Nějak jsem nepochopila tomu specialní předmět, lze získat pouze plněním úkolu, květ pomerančového klínku když v dalším úkolu dostaneme 10 rostlinek.
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .macca.

    Nebudeš rozpěstovávat 10, ale budeš mít možnost rozpěstovat z 20 rostlin. Hráči s prémiem o 5 více

    Fajn hru pezt
     
  7. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Toť dilema.. prořezat obříky kvůli místu na pole ,nešel by pokácet strom moudrosti ? :D
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Odměny nejsou špatné, na náročnost akce dokonce spíš velkorysé a nepochybuji, že si i tahle akce cílovou skupinu hráčů najde, já to ale nebudu. Na mýtině mám stáje a obříky, vánoční akce je dostatečně obsáhlá, aby zabavila a k tomu tyhle víkendovky nějak nestíhám ani normálně, natož o Vánocích. Naštěstí tam není stonek, tak mě to ani nepokouší. :)
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Co co, obříků moc nemám, tak je pokácím a vydržím bez nich jako v minulé akci s nanukama. Vždyť hnojíky padají i z beden, úkolů atd.
     
  10. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Všechny zdravím, je ideální mít obsazená všechna pole, aspoň se využijí premie. Ale bude to cvrkot.
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Cvrkot to bude, každá rostlina jiný čas, to v tom bude hokej, ale my něco vydržíme a do akce se pustíme :p a rádi
     
  12. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    zda sa mi to, ci je ta akcia dajaka lahka??? co som zabudla spocitat? co som si nevsimla?

    I a II cast
    2581 rastlin
    134 padatiek
    III cast
    113 padatiek

    EDIT este ze som si vsimla, ze je to na rubanisku :D :D :D uz som chcela burat zvierata z divej luky :D :D :D
     
    Naposledy upraveno: 16/12/21
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Kľudne mi môžeš nejakých 10 poslať,ja sa o ne postarám.:p No,RT to na nás valí!Možno to spravím,ale s určitosťou to neviem.;)
     
  14. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Je rozhodnuto,ponechám 12 nejdůležitějších obříků,ostatní plochu v úrodnou hroudu proměním.Po odložení dožínek mi pohanka už pomalu komínem vypadává :D

    Peťo
    ,klidně bych poslala i floreňáček ( na poděděných, ladem ležících farmách ,bych jich našla 5 ) nejsem lakomá Barka ani berka ;)
     
  15. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Akce jsem si všimla až teď a lesní mýtina už je napapaná a uložená ke spánku, takže to bude muset jít bez přípravy. Padátek je potřeba jen 134, tak snad to bude poctivě padat. Trochu se bojím si mýtinu přesunout na divokou louku, abysme nedostali akci i tam xD
     
    burds a -Jara05- tohle ocenili.
  16. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Akční děsivku dnes dodělám a hup na další, krásně to přibývá. Tím, že mám nachystané ostatní plochy, tak pěstuji do zásoby vše možné. Stálé úkoly počkají. Ať se všem daří.
     
    sovicka64, berkaKolchoznice a -Jara05- tohle ocenili.
  17. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    nejde se dostat na mýtinu už mi to jde takže všem hezkou hru
     
  18. The_Brindle_Cat

    The_Brindle_Cat Pisálek fóra

    Ukazuje mi 0 květů jablkových klínků, je možné že se někam zatoulaly? :oops:
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem na akci zapomněla, mám tam od rána nějakou 11ti hodinovku, ale neva, ono to napadá, nelámu si hlavu :)
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pokud se neobjeví ani po restartu hry, tak kontaktuj herní podporu, která následně prověří tvůj herní účet.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.