Kouzla podzimu (25.11. - 1.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tenisto99 - já už bych raději zásoby šetřila zase na příště xD. Je velká naděje, že se do 1000 udržíme, ale na předních místech fakt nebudeme. Já se jednu chvilku slunila na 15 místě a teď už to půjde jen dolů, ale určitě to vydrží. Snad nebude 1000 třímiliardářů
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,podívej se na příspěvek #54
    tam je vysvětlení;)a kdyby ti nebylo vysvětlení jasné,tak ano nejdříve je potřeba doplnit základní řadu
     
    tenista99 a fany2020 tohle ocenili.
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ano - mám ji hotovou.
    Jak jsem to dokázal?
    1x +1 z pole na kole štěstí na 6 hodin (ale to nebylo to podstatné, to by mi moc nepomohlo)... Naštěstí jsem zauvažoval, kouknul se do zásob bonusů (+200% do stodoly vše na 24 h v diamantu, +100 % bonus z rostlin ve zlatě a +100 % bonus z výroben ve zlatě - to kvůli souběžné akci na zkrácené chlévy) a do zásob SH a ZH (chvílemi jsem měl i 11 ks sklizně z každého políčka). Takto jsem "vyřešil" nedostatek štěstí na Kole štěstí... Ale chápu, že ne každý má ty možnosti...
    Takže jsem mohl začít dodávat "do společného" (narážím na situaci, kdy existovaly akce, během kterých se úspěchu domohla celá hráčská komunita, pokud společně dodala zboží v nějaké protihodnotě - sice se někteří "vezli", ale to mi nikdy nevadilo).
    Tentokrát cílím na TOP 1000, když už jsem si v předchozích letech úspěšně otestoval TOP 5000 a TOP 3000...
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD zatím se držím v TOP1000, ale do konce je ještě daleko - nicméně je to pěkný pocit ;)
     
  5. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Letos opět doufám v umístění v Top3000.
    Loni jsem dodala přes 284 mil. a skončila 1404.. Letos dám přes 450 mil., ale ne víc než 500. Nehodlám si vyluxovat stodolu. Většinu hodnoty jsem dodala v pohance, ale získala a vyšlechtila jsem ji teprve letos, tak jsem musela i něco nakoupit na trhu. Ještě, že na mém trhu je doben a dal tam něco za rozumnou cenu 8000kr/ks. Utratila jsem přes půl miliardy krejcarů. Příští rok doufám, že získám a vyšlechtím laskavec.
    Myslím, že bych mohla skončit okolo 2000. místa.
     
  6. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Medvánku,tebe vidím v tabulce skoro hned nad sebou ,tak doufám,že tě budu vidět dál a moc mi neutečeš:)počítám s tím,že za chvíli se budu už jenom propadat,ale snad to vyjde.Hodně štěstí a zásob všem:)
     
  7. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Rozhodl jsem se trochu si pohonit triko a zkusím TOPku 8). Samozřejmě jsem realista, takže při premiérovém pokusu zkusím top 5000. Zatím dobrý: [​IMG]
    Nemohl by už být konec? xDxDxDxD

    Marně hledám tabulku, kolik stačilo na dolní patra topky vloni. Nevíte někdo? Díky...
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dodal sem druhou řeřichu a stála mám nula bodů!:wuerg:
    Podávám stížnost! Systém mně okrádá o pracně vypěstované rostliny!:eek:
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolíne systém pouze zaokrouhluje. ;)
     
    evainfo, Pitrýsek47 a tenista99 tohle ocenili.
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    kaolín11 - vyčkej na aktualizaci, načte ti to i tu řeřichu ;).
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  11. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Mám takú technickú otázku na topku. Farmu hrám v češtine a dajme tomu, že dodám pár mega a potom sa odhlásim a prepnem to na slovenčinu a dodám hodnotu, čo sa stane?
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 v topce se vždy zobrazuješ podle toho, jaký jazyk sis nastavil při posledním přihlášení. Má to tedy vliv pouze na to, jestli se v topce zobrazíš mezi Čechy nebo Slováky. Na dodanou protihodnotu to vliv nemá.
     
    tenista99 a tronaldo55 tohle ocenili.
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kaolíne, já tě v topce vidím, přihoď ještě jednu řeřichu a už budeš mít 1 xD
     
  14. raddre

    raddre Vévoda fóra

    Zdravím, letos to vypadá, že topka bude náročnější, zatím jsem v tisícovce, nevěřím tomu, že se tam udržím i když ještě mám dost zásob,ale nevím co do toho ještě vrazím, počkám si na neděli večer
    stěby:vloni to vypadalo takhle
    1.MATAHARI58.383.838.383
    500.FANTUR1.026.661.537
    1000.MILCAC491.387.390
    3000.ANGIE100155.706.507
     
  15. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak odpovím všem najednou co mě tu zmínili :D

    Ano souhlasím s tím že je dobrý nápad šetřit na další TOPku stále se držím na 44 místě myslím ale to je teď nevíme co bude o víkendu kdy hodně lidí dodělá akci nebo bud mít na to čas. A hlavně pondělí a uterý jsem bohužel na praxích tak nebudu mít ani možnost si to tu hlídat. Proto mi přijde lepší udělat v neděli ještě nějakou vlnu ( covidovou ne :D ) Už asi moc protihodnoty neudělám chtěl bych něco mezi 300-500 mega ještě dát no. A další TOPka? Zásoby budou SH se našetří a vše ostatní taky a něco málo koupí kdyby něco o to se nebojím :) Chci to rozsekat :D Sice nejsem k.tynka a ten první ale chci do toho dát vše. Mimochodem něco jsem si ve stodole nechal ale jen max v tísícovkách :)

    [​IMG]

    Pokud počítám dobře teď v TOPce 80 čechů. Všem hodně štěstí :) A těm co se rozhodují zkuste to je to sranda a je to napínavý :D
    Zásoby se vždy zase dopěstují :p
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Řekla bych, že letošní TOPka je docela nuda :) S nostalgií vzpomínám na začátky TOPky, kdy to na foru žilo, farmáři si pomáhali přeprodejem a drželo to tu pohromadě pár matadorů, kteří se někam ztratili a poslední dva roky mne to už tak netěší. Abych vrátila alespoň něco ze začátků zpět, tak nabízím na trhu AC pomoc ve formě přeprodeje nějakých zásob, už dohazovat nebudu, ať to dopadne, jak dopadne a tak jsem se na TOPku zas těšila
    :eek:o_O
     
  17. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    A nebylo to s tou javorovkou lepší?? Myslím si, že určitě. A forum bylo daleko lepší, hráči se podporovali, ať slovem nebo materiálně,
    byla u toho legrace. Dneska? Funus III. třídy bez živé hudby.

    Milá zlatá, odehráli jsme spolu více jak 9 let, známe se velmi dobře osobně, a je mi jasné, že i když skončíš, tak my dva ne, přece ten domov důchodců v Pilníkově máme rezervovaný.
    Skončím taky, hra mi už nemá co přinést. Do sudu nahážu co půjde, zbytek nechám válet.

    Edit: Házet to tam nebudu, upadly by mi ruce.
     
    Naposledy upraveno: 27/11/20
  18. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Ty ---- (doplň si sám), ty mě chceš rozbrečet, víš jak lehko se dojímám a to přitom na Pilníkov ještě nemám ani flek v pořadníku. -.-xD
    Vždycky jsem byla farmářský sysel, to celoroční courání na trh pro šťávu z javoru byl můj koníček a moje snaha šetřit i na vodě a mít kdysi kvůli tomu na ploše nádrže byla tady známá věc. Dneska namrskám mega pohanky 10 minut, protože momentálně mi pole sype 260 kousků a to jsem ještě 300 lístků neprotočila, protože tolik *** doma nemám.
    Jednu Topku jsem myslím jednou zvládla jen se slepičíma vejcema xD Dneska by to dalo leda na pozici 51.456.781 kdyby taková existovala xD

    ***odstraněn název léčivého přípravku (reklama)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/11/20
  19. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Tak pro srandu jsem do TOPky naházela karafiáty, co mi přebyly z Velké honičky a sbírání padátek, užiju si chvilku na 868. místě a tím končím :)
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    S oběma předřečníky souhlasím, bbowling a Twinulka. Bylo to daleko lepší, navzájem jsme se podporovali a pokud byl stejný trh, tak jsem od svého favorita za maximální cenu nakupovala, aby měl krejcárky do foroty a naopak prodávala levně zásoby. Teď jsem mrkla do stodoly, jestli je té pohanky dost, ale pro jistotu jsem ji za necelou hodinku ještě v miliardové protihodnotě "namlátila". Tudíž, pokud tam chce někdo naházet bambilion, tímto způsobem, jeho volba. Ale s topkou ve starém pojetí to nemá nic společného.:)

    Když už se tady mluví o solidaritě, přestaňme dohazovat, aby i na Kaolína něco zbylo.

    s řeřichou to nemá lehké: [​IMG] ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/11/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.