Kouzla podzimu (25.11. - 1.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    17,5O ... už to bude, už to bude? Mimochodem ten mlýn v unity nestál za nic, několik pokusů jsem tam zkusila. Prosím reportovat , mlýn ponechat ve staré verzi xD

    [​IMG]
     
  2. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak doufám že tu moc lidí nenaštvu či nepohoršim.
    Protočeno cca 900 PL od 15:45 jsem jen točil a na zelené už nemám sílu :D
    Každopádně letošní TOPka je pro mě něco jako hřeb roku na farmě.
    Pustil jsem nějaký FL do lístků ale většinu jsem šetřil to stejné SH a zuzi. Zde je srovnáni co jsem vytočil :)
    Jinak padlo i cca 1200% na farmu BZ a další věci :)

    To hlavní ale je že mám 3x200%, 8x100% a asi 6x plus 1 to už není důležité :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    Před kolem

    [​IMG]

    Po kole

    [​IMG]

    A o kupóny asi nebudu mít nouzi :D Jde se na to dneska budu ještě v
    TOPce

    [​IMG]
    Všem hodně štěstí :)
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :DUž jsem vytočenej a pořád nic.
    TOPku nejedu, jednou stačilo a ještě mě pachuť z reakcí nepřešla, nechám komentář mladším :p
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tuto akci jedu jen v základu. TOPku zkoušet nebudu. Znám své hranice a možnosti. Nicméně budu držet všem zdejším hráčům palce, ať se umístí na prvních místech.
     
  5. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Dnes je kolo štědré, oni vědí proč. Já vytočila 2 x 100 procent, zítra nasadím ještě kupon na 200 procent a 100 procent bonus na rostliny a otočím pohanku, co mi bude SH stačit. Ale má ho jen necelých 2000 ks, jsem žabař oproti některým. No a pak už můžu jen doufat, že zásoby budou stačit.
     
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ano, ty rostlinky tam skutečně zůstaly po 18 hodině, i když jsem je měla na hlavní, a teď se pěstují na divošce a mýtině.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    KŠ bylo docela štědré, mám 13 kousků z minipolíčka a 52 z pohopole ;)
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak mám hotovo myslím že takový počet pohanky plus něco málo dalšího by mělo stačit do 1000 :)
    Upřímně mega mě bolí ruka víc než když jsem hledal ty předměty :D :)
    Vždycky mi šlo celkem a babyboom. Moje náhodné číslo mě snad ještě nikdy nezklamalo jen TS a TCH mi moc nejdou :D

    [​IMG]

    Tady to byly risky šlechtěnců z KŠ :)

    [​IMG]
    [​IMG]

    Akce hotová a v TOPce hozeno něco kolem 2 miliard pak ještě něco hodím :)

    [​IMG]

    Jinak dneska mi chybělo cca 1,4 miliardy BZ do 226 a teď chybí cca 290 mega :D
     
  9. máťochov

    máťochov Stará škola

    Tenisto 2 mld? To snad nebude třeba. Dal jsem 1 mld a uvidíme. Jen je to zatím nějaké rozbité, tak doufám že jsme to hodili do správného suduxD.
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no aby se nám tenista neunáhlil... první vyhraní z kapsy vyhání:

    [​IMG] raději počkám, než abych později litovala :)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak vidím, že soused pinkálista to rozjel ve velkém stylu 8) Já jsem po příchodu z práce rozpěstovala na tuhle akci i vedle u trojčat a kam se doplahočím, tam ostanu... Ale na řádky to snad dotáhnu ;)
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Jelikož jsem se včera při testování nedostala na farmu a od 14 do 18 jsem mohla tak maximálně dát něco krátkého,prostě jsem to nevychytala ze začátku,první den takový propadák.
     
    evainfo, -Jara05- a tenista99 tohle ocenili.
  13. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @máťochov - No jo asi máš pravdu že jsem tam dal dost ale tak stejně se to zas dopěstuje :D Mám tam cca 2,2 mld nevím přesně. Každopádně taky jsem si hned všiml že je to nějaký rozbitý ale myslím že to takhle není poprvé. A i kdyby snad by mi to uznali a nebo vrátili jinak bych dostal asi infarkt :D

    @GordonSargent - Doufám že jsem se neunáhlil :D

    @Y_n_O - Jojo těšil jsem se celý rok a teď poslední týdny úplně nejvíc. Je to má cca 3 TOPka a z toho 2. dožinková a nikdy jsem tam neměl víc jak 200 mega :D Tak teď je změna původně jsem měl cíl mít z pohopole aspoň 100 ks ale povedlo se 240 no :D
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak to já jsem se při testování na farmu dostala. A i kdyby ne, mám vyšlechtěné ve skleníku, takže jakýkoliv výpadek mi vlastně nic nikdy a nikde neovlivní (teda krom Baha, tam jde, snad "prozatím," krátit jen produkty od Alchymisty a SH, u zeleniny i Tiki maskou, kdo ji má k dispozici).
     
  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] zacala som to hrat s oneskorenim,ale hotovo ;)
    asi 400 party listky pretocene,ziskane snad vsetky mozne bonusy,tak teraz to uz len vyuzit :)
    a koleso ma potesilo aj takto [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] a toto dala bedna so zlatymi zvieratami
    tak nech sa dari aj vam :)
     
    Naposledy upraveno: 25/11/20
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Fíha, tak to je teda... já čekám na druhé rozpěstování, ať mám na pidipole xD To Tě do rána asi nedoženu 8)
     
  17. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek, pro začátek jsem hodil do TOPky asi 130 mega a zakopal jsem se na pozicích. Teď hodlám vyčkat do pondělka
    a podle vývoje přihodit. Zatím budu dopěstovávat výživné plodiny. Farmaření zdar! kája53
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Minuly rok bylo do TOP3000 potreba 155 mega, toz jsem lehce nadhodila kvuli inflaci a nechame se prekvapit, az nam ten sud RT spusti :p
    EDIT: jeste pro zorientovani minimalni vklady v r. 2019:
    TOP1000: 491.387.390
    TOP500: 1.026.661.537
     
    Naposledy upraveno: 26/11/20
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No tak já bez bonusů vytočených z Kola štěstí holt pojedu pomaleji...
    Aspoň v okamžiku proniknutí k dodávkám do TOP5000 budu mít základní představu o tom, co tam bude třeba dodat. Minule se mi povedla TOP3000, letos bych rád zacílil na vyšší cíl (ale bude to fuška a nervy)...
    Na druhou stranu, pokud nespraví do ledna RT hru pod Unity, v podstatě tam mohu vysypat vše co mám, protože se bez toho od té chvíle zcela obejdu... (doufám ale, že budu mít důvod si něco ponechat ve stodole na věci příští).
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Základní část hotová, do sudu nedodávám, dokud to neopraví ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.