Kouzla podzimu (25.11. - 1.12.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Sázela jsem ze stodoly do poslední chvilky a mám obavu, že se mi nenačetlo posledních 27 megaz poslední desetiminutovky, škoda. jinak nevím jak jiným, ale bylo to děsně líné... Jára

    Jo, spadla jsem asi do druhé tisícovky bez těch 27 mega pravděpodobně o 49
    EDIT - tak mi ty vložené dopočítali, stejně to nestačilo na udržení v TOP 1000, ale zkušenost dobrá, a jako úklid stodol super :) Jára
     
    Naposledy upraveno: 2/12/20
  2. yozona

    yozona Pisálek fóra

    4749 .... ale před koncem jsem musela přihodit cca 25 mega !o_O. Bez přípravy jsem tam naházela kdeco. :cry:
    Všem ostatním moooc gratuluji .:)
     
  3. Bessinka

    Bessinka Rádoby autor

    Tak se zadařilo TOP 5000, jsem žvědavá kdy přijdou odměny, ve stonku zatím nejsou 2 kouzla podzimu které byli za splnění TOP 1000 a TOP 3000, nemůžu nikde najít kdy budou výhry přičteny:(:oops:
     
  4. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, nejdřív velká gratulace všem, kteří se zúčastnili, a udrželi se :)

    tak jsem se po skoro 10 letech hraní taky jednou urvala, a zkusila házet. Původně jsem si říkala, že na to kašlu, ale nakonec mi to nějak nedalo :)
    O TOP 1.000 jsem ani nepřemýšlela, ale chtěla jsem řádek v nebi, tak jsem si řekla, že to teda zkusím.
    Haha, nějak jsem to nepochopila, a myslela si, že řádek dostanou všichni do 5.000, tak že to budu jen tak šolíchat, abych se tam nějak udžela. No, a až dnes v noci mi nějak došlo, že v bronzu není :p
    No tak co, tak jsem se zkusila dostat do 3.000, a skončila jsem na místě 2006. Stálo mě to 289 mega a nějaké drobné, ale všechno bylo jen v plodech a rostlinách - hlavně z Baha, takže jsem nemusela obětovat zvířata
    Takže za mě spokojenost veliká, a už se těším, až nám to připíšou. Jsem totiž strašně zvědavá, co bude v bednách.
    Mám pár oblíbených dekorek, co bych chtěla, tak doufám, že tam aspoň jedna či dvě budou.
    O floreňáku se ani nepokouším doufat, ale byl by fajn :)
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bessinka - ahoj, jelikož ještě musí proběhnout kontrola herních účtů u všech výherců v TOPce ohledně použití “botů” a jiných podvodů, tak si ještě chvíli budeš muset počkat ;)
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Script pro rezervaci výher z TOP 5000 poběží během zítřka.

    Fajn hru pezt
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Také jsem dolezla do TOP 5000,Na odměny jsem zvědavá.Je to poprvé kdy jsem se někam doškrábala
     
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jsem dojel domů a bohužel na farmě jsem nebyl do teď muselo to být o nervy ještě :p
    Původně jsem chtěl být do 1000 pak jsem se rozhodl do 100 a nakonec jsem uzavřel první 50 a to přesně nejspíš 50. místem :)
    Jsem mega spokojený dožínky miluju a je to pro mě zlatý hřeb každý rok na farmě :)
    Jen teda je šílený kolik přibylo protihodnoty oprotii minulému roku :D Když mi doben psal že minulý rok byl 29 s 2,4 miliardy cca a já letos se 4,6 cca na 50. místě :D

    To nemluvím o tom prvním borcovi jako 170 miliard prostě nepochopím a mega oceňuju nápad Maďarů ty erby a Hungary . Osobně podle mě je jedno jestli Hungary nebo Magyar pro mě je bežné Hungary :D
    Musíme si uvědomit že každý rok ta TOPka bude zase drsnější bude to šílený.
    Na další TOPku za rok plánuju šílené věci snad se mi to povede určitě budu chtít překonat hranici 10 miliard :p
    základ zatím ale žádný :D Taky jsem díky otáčení pohanky udělal asi 2 miliardy BZ :D

    [​IMG]

    Abych to shrnul neměl jsem skoro žádnou přípravu spoléhal jsem na to že před dožínkama dojdu do 225 levelu a vyšlechtím pohanku :) Což se povedlo dokonale a na 6. pokud cca jsem jí vyšlechtil. Zásob jsem měl cca na 500 mega takže 4 miliardy byla pohanka.
    Měl jsem nějakou zásobu SH i PL ale jak PL i SH jsem nějaký koupil. Hodně SH jsem i vytočil a díky BB dodělal polévku s přáteli.
    Celkem jsem do toho dal kolem:

    25.000 SH
    1.600 PL
    a nějaké vrtulky ale ne moc.

    Pro příští dožinky chci při nějakých težších akcích během roku napěstovat nějakou pohanku na základ.
    Cíl je ale dojít do 234 pro laskavec :) A s ním to teprve rozjet.

    Každopádně všem moc gratuluju k umístění a doufám že nikdo není zklamaný a je tam kde si přál být :)
    Taky mega moc gratuluji mým drahocenným sousedům :)


    [​IMG]
    [​IMG]


    Každopádně až budou ofiko výsledky tak si najdu prvního slováka a čecha těsně nad 1000 co se tam nedostali a při OaD pošlu aspoň ten nemrtvý poklad :)

    A hurá zalepit farmu po tomto průvanu :D :p
     
    Naposledy upraveno: 1/12/20
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Gratulka veliká8)
     
  10. barca279

    barca279 Vážený autor

    ja som to v rukach nemala rano o piatej som šla do prace a vratila som sa večer o siedmej ,rano ešte 790 a večer 1150,tak velmi som chcela skončit do 1000ky ,na mobile neviem hru ani zapnut nie ešte hrat takže umna sklamanie .
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    tenista, jak jsem slíbila, gratuluji:) ale dovoluji si opanovat, ty šílené protihodnoty přibyly jen z některých lokací. Co mě potěšilo, a opravdu jsem se o umístění nebála, že dvě moje sousedky, které se po delší odmlce vrátily, tak to tak dobře zvládly. Ty jsou pro mě vítězky.:inlove:
     
  12. Bessinka

    Bessinka Rádoby autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    Děkuji za odpověď:)

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/12/20
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já su spokojená jak želva :) Sice nemám ve stodole ani hřebík, natož něco pořádného, ale nevadí, to se dopěstuje a dochová. Alespoň už mám představu, o kolik musím navýšit osobní limity, abych se nevydala do mrtě xD Ačkoliv, příští rok určitě budou nároky zase někde úplně jinde.
    Gratuluji všem krajanům a krajankám, slovákům a slovenkám, kterým se v TOP zadařilo. :inlove:
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vsem, kdo se umistili podle svych predstav velka gratulace ;)
    Do me prvni TOPky v r. 2017, tj. po dvou letech hrani, padla celorocni drina a prakticky cela farma. Dnes ji resim pouze pomoci kristalovych vodopadu s papouscimi brky, santaly a rerichou.
    Ve stodole se krci poslednich par kousku xD [​IMG]

    Je tedy fakt, ze rano jsem jeste vbehla do voliery a oskubala ty potvory prakticky dohola, [​IMG]
    ale co jsem chtela mam, toz asi dobry!
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Všem farmářům a farmářkám, kteří se umístili v letošní topce gratuluji, ať se daří i nadále a sejdeme se tu zase za rok ;)

    Fajn hru pezt
     
  16. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Chtěla bych na závěr poděkovat skvělé sousedce evik.chemik,která ač se sama nezúčastnila,tak mi několikrát jakoukoliv pomoc nabízela a Mikešovi,který mi byl skvělým parťákem.... ve dvou se to táhne i padá líp ;) děkuji
     
    Naposledy upraveno: 2/12/20
  17. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Všem co se zúčastnili topky veliká gratulace:)
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Tenisto velká gratulace.Já byla 4865.Pro mne velký úspěch prvně a naposledy jsem se někde umístila.No uvidím jestli až spustí unity budu moct hrát dál.
     
  19. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Kdo by to řekl, že budu po deseti letech farmaření pěknou třicítkou :pxD Kdybych nebyla střevo, mohla jsem být i dvacítka.

    Všem, komu se podařilo TOPkařit gratuluji a tímto se chci rozloučit se zdejší společností. Tohle byla moje poslední akce. Došudlám nějak prosinec a čau farmo, čau diskuze.
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Twin: Ahoj, ať se daří tak jak máš v plánu, vždyť už o tobě nebylo vidu ani slechu (na fóru) :p, ale je hezké, že dáš vědět, to málokdo dokáže ;).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.