Kouzla oceánu (12.8. - 19.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si už vybrala včera stonek a chybí už jen jedna medůza a k té se nemůžu dohrabat :p, bo mi ji systém už nenabízí, asi jsem už ve vyšší hře a tam není, asi mi není rady ani pomoci, že?
     
  2. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    evoku57: Zdravím, pokud jsi vybrala 2 medúzy z deskové hry, tak se dají ještě dva kousky nakoupit za vědomostní body. Více se jich získat nedá. Také čekám na body abych mohl koupit tu poslední. Neb jsem tele a vybral všechny bedny s bonusy -.-;). Ale dnes to bude, potřebuju 3 vstupy. 8). Pak půjdu po bodech do sezóny.

    [​IMG]

    Hezkou hru ...
     
    raddre tohle ocenil(a).
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    druhý stonek
    doma.
     
    raddre tohle ocenil(a).
  4. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jooo, jsem si říkala, až vyberu medúzy a body do sezóny, na co se mám vrhnout... Bedny s bonusy jsem přehlédla. Dík za tip!

    No, a Stonek mám, ale zatím jen s 1 dekorací ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/8/20
    raddre tohle ocenil(a).
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    stonek už mám, posledním dvoum medúzám ponechám svobodu, vybrala jsem na deskách co mně zaujalo,všechny SB, kupony a dvě bedny s bonusy, teď už pojedu čistě po vědomostních a za těch 5 dní vyberu i ten zbytek co chci. Tentokrát z KŠ mi ze 187 PL a 227 zelených vypadly bonusy jen pro chlévy a výrobny (po jednom), zato 37 žlutých chlévu a 15 oranžových bobrů a spousty marmelád o kterých nevím k čemu jsou
    [​IMG]
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Migos - právě že jsem ve hře vybrala jen jednu medůzu a dvě koupila a už jsem někde jinde :p, jestli se to vrátí na začátek to netuším. Než jsem přišla na to, jak vybrat medůzu, tak mi naskočily jiné varianty hry
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - napiš na podporu a kolegyňky se ti kouknou na které desce jsi zapomněla tu poslední medúzu ;)
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sopti díky ;) pomohli
     
    Naposledy upraveno: 14/8/20
  9. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Paráda - ze 6 TS s mašličkou 4x prehistorická jedle,tulipánovník a cosi.V poslední době nic jiného z TS nepadá.To je tak na naštvání!
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem akci ukončila, poslední medůzu mám a to mi stačí, budu otvírat všechny bedny s návnadami :music:
     
    Ciri13 a -migos- tohle ocenili.
  11. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Na této hře vidím jedno obrovské pozitivum. A to je, že si každý může vybrat jestli chce ty nesmyslné samolepky, nebo ne. Ano chápu, že jsou hráči,kteří by bez nálepek ani neusnuli, ale pro mě osobně je to absolutní hloupost a zbytečnost, a jsem rád, že si mohu zvolit zda je chci, nebo ne. Samozřejmě, že ne. Bylo by do budoucna dobré, aby se tato možnost dala uplatnit v každé hře.
     
    Silwin, Katule008 a moncicak7070 tohle ocenili.
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím si,že samolepky by měly být zadarmo. Konkrétně v tomto případě za projítí obou částí plánu jedna nálepka a hotovo.
    Vybráno vše co se dalo,jen se mi nedaří vybrat hodinovej kupón.Už sem se o něj snažil mnohokrát a vždy to vychází,že bych vynechal otazník.o_O
     
  13. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Jak to,že z některého políčka vyskočí 1000000 BZ?Díky za info
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    naruto2002 - můžeš získat násobky levelu - např. 600x level BZ - viz tabulky s odměnami :)

    Edit: ještě jsem prolezla OFI a píše se tam, že některá pole nám dají speciální odměny - tak to bylo nejspíš ono ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/8/20
  15. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Skali,moc děkuji :);)
     
    Skali tohle ocenil(a).
  16. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dobré ráno všem,
    tak jsem dnes dosáhla 100 mincí a šla si vybrat stonek a dekorky na něj - kliknu na dekoraci Z obliga a bác - vzala jsem ji 2x! Takže stonek dál nemám, zato mám 2x stejnou dekorku....takhle to vážně nedokončím. A tak to vypadalo už nadějně...
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, protože jsem si večer vytočila bonus 200% a 100% do stodoly, zřejmě budu mít po další sklizni na pohopolích přiměřeně napěstováno, pak jen popoženu padátka; škoda, že ten 100% bonus nevyužiju celý, v jednu jdu na brigádu, tak skončí, než se vrátím. Řádek a dvě dekorace mám, chybí mi "Z obliga." Za vědomostní body potřebuju koupit ještě jednou body do sezony a pak co půjde.
    Tak ať se Vám z toho vehiklu taky podaří něco vydolovat ;)
     
  18. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Ahoj, taky se nemůžu dopracovat ke čtvrté medúze, dvě za body, jedna ze hry a nemůžu se dostat k té čtvrté ze hry. Pořád se mi opakují dva segmenty, kde není...
     
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dobré ráno,taky jsem meduzu ještě neviděla,stonek je doma a tak zkusím nasyslit na víc her,aby se mi neopakovaly jen ty 2 jednu dekorku navíc mám ,bonusy a sez.body vybrány tak už to můžu i zabalitxD;)
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pokud někdo přešel medůzu a je už v jiném lvl ;), tak mezi lvl se dá přepínat nahoře na zvířata, jsou tam tři
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.