Kosmická Odysea (17.11. - 23.11.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    barca279 - přístupové karty získáš ze zlatých truhel, které se dají opakovaně vybírat
    viz tento příspěvek
     
  2. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Zdravím neví někdo jaké myslí pásky na oči? Jsou k dodání na třetí palubu pole č.14.Nikde je nemohu najít.Ani na trhu.
    Díky farmaEviky
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  4. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Čert vem čtvrtou místnost, marně hledám " onu místnost " xD jinak čipů plných 166 kousků ...jak jinak,skromnost je moje vlastnost
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Splněných 8 políček 2.podlaží a aktivovány dvě truhly purpurové přístupové karty. KŠ za 38 PL dalo alespoň 100% do stodoly a více jsem ho pro dnešek netrápila. Nebo spíš sebe .... jakmile je k mání nějaká "užitečná" výrobna, už ji mám :cry:Oslích oranžových stájí už mám 520 :oops:
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    zatím takto,pořád hledám zlatou bednu:cry:aby z ní vypadly žluté přístupové

    karty
    Stačilo si postěžovat a už jsem našla:)
     
    Naposledy upraveno: 17/11/21
  7. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak asi takhle o_O Ale snad už mám otevřené všechny pole co dávají purpurové a žluté karty :music:
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jdu na průzkum, to budou nervy....:oops:

    [​IMG]
     
  9. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky:inlove:.
    Mám rozpěstováno , tak uvidím kam se doplazím :oops:. Snad dneska ještě otevřu zlatou truhlu:D.
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent
    Zrovna u téhle akce je lepší koumat hned. Vyšly by ti u některých truhel sklizně ještě dneska!:wuerg:
    Mám už ty důležitý truhly dávno otevřený,a čekám každou minutu poslední sklizeň.8)

    dodatek:
    Oba řádky aktivní,čili není nutné plácat karty na dekorace.Stejně budou v liště. Takže nejprve piccolo atd.,dekorky až nakonec.:)
     
    Naposledy upraveno: 17/11/21
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, mě už novým kouskům až na výjimky neneučíš, nekoumám, podívám se kolik těch kytek chtějí a nad ostatním se zamýšlím až později. Předpokládám že to snad stihnu že jo, že jo ? ....o_O

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/11/21
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Napěstováno by bylo, dokonce přes 2 tisíce přepěstováno ;), sice jsem psala, že nepojedu SH, ale vše nakonec dopadlo jinak, ke dvoum bonusům +1 jsem si vytočila třetí a na vedl. také 1x +1, tak jsem spustila tři Jacky a odsejpalo to, jak se patří, vůbec jsem nepočítala, jen dodávala a najednou zjistím, že z rostlin už nemám co dodávat. Teď chybí jen padátka, ale ty snad ráno dopadají a bude komplet hotovo. Na ty se mi SH nechtělo plýtvat, protože mi pak systém vrací spoustu odměn za nepoužité. Dnes večer ještě vyberu tuším ze třech nebo čtyrech polí karty a bude vymalováno, ráno zbytek.
    Na vedl. jedu lážo plážo jako obvykle :) jen abych využila bonusek, tak jedu se SH na polích 1x2 a jde to docela dobřexD
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) taky čekám na poslední sklizeň do první paluby, jinak všechno vyplněné a teď už jen vybírat karty z truhliček. Jen ve třetí palubě k otevření dvou truhliček jsou potřeba nejdřív purpurové karty, tak si je šetřite :p Ráno jdou obříci na plochu, potřebuji udělat zásoby ;)


     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    A první stonek je doma ;)
    [​IMG]
    Teď už jen lážo plážo posbírat zbytek :music:
     
    Naposledy upraveno: 17/11/21
  16. barca279

    barca279 Vážený autor

    pestujem od druhej ale stale neviem čo robim,nechapem to vonec tie fialove kruha neviem načo su.už s acitim trapne asi som blba,ale toto je asi na vysoku školu,dopestujem a kašlem aj na tu bednu aj na silo,absolutne nechapem čo mam urobit aby som sa dostala k tej ejdnej pikolo.toto je nad moje sily pochopit to,aspon sa nemusim trapit so sadenim .
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  17. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny sviatocny vecer,,tak napestovane by bolo aj padatka su,,,ale,,ale teraz cakat uz len na karty..a kazdych 6h poctivo odklikavat,,,ale zase budik nehrozixDxD:p,,,nech sa Vam dari a fajn akciu,,
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Fialové kruhy jsou výtahy. Dodáním čipů se ti otevřou další políčka na palubách. Klikni si na ten kruh, máš tam popis u nás Vstup do výtahu.
    Na Piccolo potřebuješ žluté karty, získáš z truhly po 6 hod, když ji otevřeš.
    Proklikej si políčka a vpravo máš popis co dodat, kde vzít.
    Perfektně zpracované.

    Skali na str.2 příspěvek 28 dala srozumitelný popis akce.
    Stonek mám s první dekorací.
     
    Naposledy upraveno: 17/11/21
  19. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) stonky su doma
    [​IMG] [​IMG]
    a ja si davam pauzu do dalsej akcie
    [​IMG] [​IMG]
    tak nech sa vam dari ;)
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj barca279, akci začneš na 2. palubě dodáním dvou kusů šneka. Poté již postupuješ po polích a dodáváš potřebné věci kliknutím na Prozkoumat. Na palubách jsou pole se zlatou truhlou a ty fungují stejně jako bubliny při akci Proradné vody, ale místo beden s nástrahami sbíráš Přístupové karty a za ně si pak vyzvedneš odměny, které také najdeš na palubách. Pole se zlatou truhlou se od posledního sběru obnoví buď za 6 nebo 12h a mají i jiné odměny než Přístupové karty, třeba kupóny na pomocníky, párty lístky atd. Seznam potřebných věcí a odměn k dané palubě najdeš ve FAQ k akci ZDE.

    2.paluba
    upload_2021-11-17_21-40-29.png


    Obsah a kde najdeš pole se zlatou truhlou
    upload_2021-11-17_21-49-44.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.