Kosmická Odysea (17.11. - 23.11.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    No když už jsem to Silo začala upgradovat, tak s tím teď přeci neseknu :music: Do akce jdu :)
    Zítra něco lehce po startu se snad stihnu přidat ;) Je sice svátek, ale práce volá xD
     
  2. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    davam si pauzu. vsade mam teraz zverinec + bonus :)
    aj tak nemam to, co treba dodavat

    edit: ak som pochopila spravne, tak hned na zaciatku treba dat slimakov a tych ja nemam. takze ani by som nemohla zacat...
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    PampusikLenusik
    2x šnek No kdo ho nemá, tak si ho snad zvládne koupit :music:Pokud se tedy nestane nedostatkovým zbožím xD
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu. Už jsou zaseté chryzantémy. Doba růstu :music:. Dle přehledu na první stránce a přepočtu na otočky z toho nejsem moc odvázaná. No, však ono to nějak půjde. Spíš se musím mrknout, co je dalšího potřeba. Když jsem začala upgradovat silo, tak ho chci dotáhnout až do konce.
     
  5. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    kutilka70

    este porozmyslam, no aj tak skor ako na konci bonusu stajne burat nebudem :)
    konci mi zhruba o 20 vecer zajtra.
     
    -Jara05-, kutilka70 a maribeja tohle ocenili.
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) taky se mě do toho nechce a jak jsem říkala, kdo chce celé Silo, musí asi dělat všechny akcičky :D no začnu opět jenom na hlavní a uvidím. Mám tam teď nasazené obříky s bonusem, tak mě jejich vytrhání bude bolet a určitě kápnu slzičku :( :p



     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Já si počkám až sem někdo dá video a potom začnu. Jsem z toho opět daněk:music::p
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, tak pro daňky a další vysokou ;):
    Cílem je aktivovat si co nejdříve zlaté truhly a chodit je opakovaně vybírat časovač001.png (co 6 nebo 12 hod) a tím získávat hlavně žluté a purpurové přístupové karty potřebné k zisku odměn.
    Začínáme na 2. palubě a postupujeme vždy na sousední políčko.
    Chceme-li získat přístup na další paluby, musíme zpřístupnit výtahy na 2. palubě.
    Na palubách lze pracovat současně, pokud je daná oblast zpřístupněna.
    Na přepínání mezi jednotl. palubami používáme tlačítka vlevo.
    Pro splnění všech úkolů na 1. a 3. palubě je nutné odemknout všechny 4 výtahy.


    tlačítka.png
    ufonek.png
    Není to nic složitého, akce na stejném principu tu už byly ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/11/21
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    kaolín11 - popis - stručně, jasně, srozumitelně ... díky.
    Do akce jdu, mám volno. Upgrady se hodí a čím víc stonků, tím líp. Začínám se v nich pomalu neorientovat. Ale makat se musí.
    Fajn večer.
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nasazena pohanka a citróni, teď jen nezapomenout dostavit se zítra ve 14 hod na startovní čáru.
     
  11. dufi40

    dufi40 Pisálek fóra

    Ahoj vespolek, zítra rozpěstuji, předělám na pohopole a lážo plážo, dřevo a pila čeká v reálu. Ať se vám daří.
     
  12. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    akce vypadá jednoduše, jenom mě straší ten čas na vybírání odměn ze zlatých beden. Vypadá to na použití budíku.
    V odměnách jsou apgrejdy i Pikolka, takže už teď pociťuji spokojenost.
    Farmaření zdar! kája53
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    To se mi líbí a do akcičky jdu ;)
    Ať se všem daří ale nebuďte uneseni UFOny Nublony :D
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ráno :) tak jsem si to konečně u kafíčka pomalu prošla, kytí bude rychlé, taky mám všechny dodávky až na ty Hity, už je postavená výrobna a co nedodám, určitě půjde na trh :p to čekání na karty nebude s budíkem, ale s lístkem do práce a jestli ho zapomenu doma (jako minule) bude legrace, ale snad se je podaří srovnat na jeden čas.

    14087 klidně se nechám unést na týden-dva jako další dovču, že bych se hlavně nadýchla bez těch náhubků a dáchla od některých zákazníků, co nikdy nic nedodržují xD :p




     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Ja samozrejme idem tiez kuk ufony xD Pikolka a zavesi musim mat a inak odmeny neriesim,kazda ma nieco do seba a kvapka ku kvapke a bude lejak ;):pxD
    asada dik ze si spomenula citrony :inlove: ja mam len jednoho na strome a jeden sedi v liste,dako na neho zabudam :cry:
    Tak kdo ide do akcie tak nech sa Vam dari a vyzobete si co chcete ;) ale najlepsie vsetko :D
     
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahojky, omlouvám se všem sousedům, že nebudou dárečky, ale nebudu pár dní na připojení :cry:
    Ach jo, takže nebudou ani upg sila :cry:
    Všem vám držím palce!
     
  17. mersii.mail

    mersii.mail Zelenáč fóra

    Ahoj . Do akce jdu. Něco málo mám napěstované a vyrobené. Chybí mi pásky na oči. :sleepy:Ale již jsem si postavil dílny a po dozrání hojy, dám všech pět na plochu a bude to.:)
    Ať se daří :D
     
  18. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj pěkný sváteční den. :)
    Vypadá to na klidné počasí tak na ufouny půjdu,všechny produkty mám tak nemusím nic dohánět.
    Něco snad stihnu vybrat ,asi silo a bedny.
    Ať se daří.
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jediné co nemám do dodávky je páska na oči páč je dodávám do úkolu, ale teď už je budu hamounit do akce :D

    evainfo ono jestli bude opět locdown, jako-že si myslím, že kolem vánoc asi bude ;) tak se můžeš unést pak sama do přírody ;) :D
     
  20. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    To je tak,když člověk rychleji kliká než přemýšlí,včera jsem si zrušila oba řádky na podporu SH ,takže mi zbývá jen se nacpat vánočkou a vydat ze sebe svoji nevinnost :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.