Komiksová knihovna / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bunny-cz

    Bunny-cz Rádoby autor

    Kde seberu tí filmy?
     
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte

    babicka38, nestane sa nič, ak plniť nebudeš. Ale tiež máš možnosť komix prerušiť(skončiť), a tak čas zastaviť.

    cililinka12, predpokladám, že si plnila komix1, kedže tu na fóre to nepreveríme, obráť sa prosím na hernú podporu.
    >Ako kontaktovať hernú podporu<
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
  3. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    Vo Farmárskej hale som splnil(dodal)všetky zvieratá po 100ks.okrem kiwi,no a teraz to zmizlo(úloha vo FH).Odmeny mi ostali.Teraz čo dalej?
     
  4. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Ahoj kamarádi. Nevím jak vy, ale pro mne je komiksová knihovna jenom jeden velký propadák. 1.) co to po mne chce-abych si vyprázdnil stodolu. 2.) co získám-v podstatě vůbec nic. Možná, že prvotní záměr RT nebyl špatný pro hráče , co rádi plní úkoly v období mezi akcemi. I já bych se zúčastnil. Ale za ty odměny, to teda rozhodně ne!!!
     
    skalara.v, maja.rada a -Pietro1976- tohle ocenili.
  5. zdenka.59

    zdenka.59 Pisálek fóra

    udělala jsem ¨úkol v komiksové knihovně vybrala jsem si ve výhrách tuto cenu mlf.superfeed a výhra se mi nepřipsala a to už jsem to 3 x aktivovala a pořád mi to nabízí výběr a nic se neděje co je to za odměnu a kde ji mám hledat děkuji
     
    maminka625622 a danielaloblova tohle ocenili.
  6. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    koukám na komiksovou knihovnu - recepty dobrý, ale aby hráče motivovali, mohli by tam dát čokolívanec nebo langoš... to bych ji protáčela pořád :)
     
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte
    Mirdo777, predpokladám, že komixu sa to netýkalo, ale máš na mysli >toto<. Ak sa úloha do Družstva vráti, budeš mať už v úlohe dodaný tovar, ktorý si dnes dodal.

    zdenka.59 a liliana3211, pri splnení prvej úlohy komixu2:
    Odměna: BZ a kr. dle výše náhodných dodávek, 200x Fotografický film

    Ak ste ju teda splnili , filmy by vás už mali čakať v mlyne(farma) na výrobu Fotiek.

    edit: pre zdenka.59, tak už to máme nahlásené tu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/1/15
  8. adada2006

    adada2006 Zelenáč fóra

    Dobrý den, poradí někdo k čemu je ten Kocour zachránce dobrý???...co dává?
     
  9. danielaloblova

    danielaloblova Rádoby autor

    "Superfeed" je supekrmivo, tak hledej tam! Je to určitě správně.
     
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj adada2006, je to dekorácia a môžeš si ju dať napr.na plochu a získaš od nej BZ
    Kocour zachránce
    [​IMG]
    4x co 10:00 h 25 BZ, velikost 1x1
    Peknú hru prajem
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    1 úkol: dodej 15 oslů........ze zvědavosti co bude dál, dodávám
    2 úkol: dodej 42 madlí a 100x foto, dal jsem tam mandle a jdu mlít fotky.........těch 4.30 hod. mně nezabije
    a už se těším na Písečnej hrad (mám jich teprve 110 ks)xD
     
    skalara.v a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  12. adik06

    adik06 Rádoby autor

    ahoj -v nové akci prostě nevím seberu fotografický film -dostala jsem pouze 200 ks při splnění úkolu,pak se fotky semelou ve mlýně -tomu rozumím ,ale dočetla jsem se že se zasadí kytice a další filmy budou vyskakovat z políček ..a to fakt nechápu -kde jaký kytice -žádný nemám,ani v obchodě jsme nic nenašla a když začíná akce,dostaneme vždy 10 ks ,aby jsme si je mohli vypěstovat -a tentokrát nikde nic-tak kde seženu nebo jak si vypěstuju fotografický filmy???Moc díky za radu
     
  13. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    nelíbí se mi komiksová knihovna je to opakování komiksu s horšími cenami.
     
  14. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj adik06, neviem kde si to čítala, ale fotografické filmy nám určite v komixe z políčok nevyskakujú a ani sa nepestujú. Získame ich v priebehu plnenia úloh. Za každú splnenú úlohu dostaneš určitý počet filmov.
    Peknú hru prajem
     
    terkacheerka a lacrima tohle ocenili.
  15. ilonkam6565

    ilonkam6565 Rádoby autor

    ahojky,knihovnu jsem zkoušela již několikrát s myšlením lepších cen......pořád stejně ubohé.plodiny a zvířata radši nechám ve stodole.hezký večer
     
  16. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    Mám dotaz na ty, co už mají "namleté" filmy. Pak se odevzdávají v rámci komiksové knihovny nějaká obrovská množství ovsa? Nebo prosa? U nás na trhu obojí na nule co do nabídek, zato ceny .... neuvěřitelný. ne, že bych si stěžovala, vydělala jsem hezké 3 milionky, ale k čemu to proboha všichni potřebují????
     
  17. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    komiksova knihovna splnena,nebolo to tazke a vynimocne to nepytalo vela,jedine co ma brzdilo v ukonceni ulohy bolo to mletie fotiek, a za odmenu som si mohla vybratr- pinkie pie,10 super hnojiva a pieskovy hrad,tak to bola vyhra xD,viac nerobim
     
    EdmondDantes tohle ocenil(a).
  18. *KAMAR*

    *KAMAR* Pisálek fóra

    Mě to píše,že nemám komix dočtený,nevíte co to znamená,protože mi nejde spustit.
     
  19. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj, tak ho proklikej do poslední stránky, číst ho nemusíš, jen na poslední straně je uvedeno tvoje "jméno" na farmě

    Adamiste
    je to možné, ale já jsem zrovna k dodání oves ani proso nepotřeboval, úkoly jsou různé
     
    Naposledy upraveno: 22/1/15
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahoj *KAMAR* , pokud už ho máš spuštěný ( odešel jsi a znovu jsi se vrátil) tak klikni na "hrát" nebo jej rozklikni přímo v knihovně.
     
    terkacheerka a nanyblacks tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.