komiksárna

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem matlafous123, 27/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co říkáte na novou zábavu na fóru?

Anketa uzavřena 27/10/20.
  1. nelíbí se mi

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. nebudu sledovat

    3.0%
  3. nemám čas na blbosti

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. nechápu o co jde

    3.0%
  5. je mi to jedno

    3.0%
  6. líbí se mi, těším se na další díly

    91.0%
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ajaj,to vyzera zaujimavo
    som zvedava koho tie osy postipu :p
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jooooo takový galoše xD:pxD
     
    evainfo, astrid888 a matlafous123 tohle ocenili.
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tak zamatový vankúšik, jo? No, pockejte! :pxD
    Pisen pro partu je sestrihana, ulozena, odeslana,... jen ceka na schvaleni nejvyssim poradnim organem - pokud neprojde k verejne distribuci bude rozesilana pomoci holubu ;)
     
  4. raddre

    raddre Baron fóra

    [​IMG][​IMG]
     
    evainfo a astrid888 tohle ocenili.
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hvezdicky necht si kazdy doplni podle sveho - slusneho jen slusne napadne no a ostatni? 8)
    aneb zamatový vankúšik uvádza:

    Píseň pro partu
    [​IMG]

    z originalu: Už koluje fáma od Tří sester

     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak takto jsem se už dlouho nepobavila, Matlafousko díky za prodloužení života pomocí smíchu :inlove::music:xDxDxD
     
  7. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    A je po hebkosti xD
    Inak opäť musím pochváliť celkovo prácu, spracovanie, gif a samozrejme nápad...v tejto hlavičke sa vtipné nápady rodia jak "huby po daždi" ;o)
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak toto je asi najlepsie co sa ti matlafous123 podarilo,smejem sa a moj partner si mysli,ze mi hrabe,nevie sice rozpravat ale podarilo sa mu povedat ,, co ti sibe? ,,

    ps poprosim o viac takychto prispevkov a moj partner snad zacne aj rozpravat :)
    musela som ho sice v kolieskovom kresle dotiahnut k pocitacu,lebo to chcel vidiet a by si neverila ako sa aj on schuti zasmial,ohodnotil to velmi pozitivne a tie hviezdicky dokazal aj povedat,sice nie vsetky,ale povedal
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    astrid888 Jooo, co jste chtely... Nemate do me dloubat, vy dve nocni mury :p:D
    alexandrakerulova00 Rikala jsi mi, ze odmita mluvit a jestli ho tohle donutilo tu pusu otevrit, tak je to to nejuzasnejsi oceneni moji prace, ktere se mi mohlo dostat! :inlove: Tak ted ho posad k PC, dej mu sluchatka a muze si to zkontrolovat a vsadila bych klidne boty, ze na tom kresle zacne i nadskakovat (aspon me takhle pisnicka proste nedovoluje sedet v klidu) a ze moooc dekuju! :);)
     
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    matlafous123 ja dakujem tebe ,bol to uzasny pocit ked sa mi zpoza chrbta ozvalo ,, co ti sibe? ,,
    ked vstane,pustim mu k tomu aj hudbu a vychutname si to obidvaja :inlove:
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skali - výborná! Máš dar to všetko spracovať do takéhoto celku! (tenista mi tam prišiel,ako grécky poloboh z Olympu);)
    No a Parta - si zabila! Vrchnosť sa ešte teraz radí,či je to prípustné!:D;)

    PS: ..zamatový vankúšik uvádza ...:):DxD!
    PS 2: Danka nereaguje?
     
    Naposledy upraveno: 16/2/21
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer v komiksové divočině :) matlafousku je to úplné umělecké dílo a jsem si k tomu jasně pustila klip, ať jsem si jistá, že je tu vážně to, co si myslím :D a hlavně taky pro pořádek, jestli jsem si všechny hvězdičky dobře domyslela xD xD ... že kvíz, tak ho mám na 100% :p
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    No, ja se s vama jdu preventivne rozloucit, kdyby nahodou... :music::oops: Nedalo se ale jinak, to by bylo nad mou prirozenost ;)
     
  14. raddre

    raddre Baron fóra

    Jsi úžasná, už podruhé jsi mně donutila pustit si originál písně k umocnění zážitku, tentokrát jsem si ověřovala zda neznalá písně jsem se do hvězdiček správně trefila a světe div se trefila, jen jednou jsem v mysli použila moravský ekvivalent čekého slova
    [​IMG]
     
  15. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Matlafúzik, prečo rozlúčiť? ...nie je dôvod.
    Každý normálny pochopí srandu, len nie každý môže zo svojej pozície všetko pochváliť, či nejak komentovať.
    Zaiste všetci chápu jednu aj druhú stranu ;o)
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no jako vrchní kritik. Tři sestry, dobré, Danka, Astrid a Ty. Ale Matlo, není to málo? Co třeba čtyři ?o_O
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Videla bych to takhle :p:D
    [​IMG]
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No vidíš Matlo, konečně jsi pochopila že jsme s Dankou jedna hlava, jedno tělo xD
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Skladbu vyhledat, sluchatka nasadit, volume doprava a 3...2...1! Startuje treti dil komiksu ze serie:
    V ZAMĚŘOVACÍM KŘÍŽI MODERÁTOR
    [​IMG]
    pezt a V hlavní roli
    [​IMG]
    z originalu: Proč pocit mám od Harlej
    moc nezustalo, ale doporucuju si ho pustit, protoze tahle skladba by prakticky ani prepisovat nepotrebovala
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK