komiksárna

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem matlafous123, 27/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co říkáte na novou zábavu na fóru?

Anketa uzavřena 27/10/20.
  1. nelíbí se mi

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. nebudu sledovat

    3.0%
  3. nemám čas na blbosti

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. nechápu o co jde

    3.0%
  5. je mi to jedno

    3.0%
  6. líbí se mi, těším se na další díly

    91.0%
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, astrid, každý si myslí něco jiného, byl jsem dotázán, odpověděl jsem, na mě to dělalo takový dojem. Co se asi hledá na šibenici ;)
    Já se můžu pověsit klidně za obojek a bude mi to jedno.
     
    evainfo a tenista99 tohle ocenili.
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky v bojové komiksárně, což mě asi trošičku mrzí :p jinak černí baroni se fakt povedli, jsou supr a určitě se těším na další pokračování a co se týká debaty mimo zdejší srandu ... no kritika je v tomto, ale i v jiných vláknech určitě na místě, ale přímo tady se má týkat pouze komiksů a ne osobních problémů v celkové hře, tak za mě dávám na nový komiks opět 100 bodou xD :inlove: ...

     
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Chci všechny poprosit aby se přestali napadat (byť se někteří z vás jen brání). Nerada bych musela vlákna s volnou debatou (a tím myslím všechny) pozavírat.
    Poslední příspěvky jsem uklidila a pokud usoudím, že je potřeba to tu zavřít, tak to udělám. (Je mi jasné, že tím nezamezím šíření komiksů jinak ale nebude tady "bojové" pole ;) )
     
  4. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    sopti - žasnu, s jakým citem vybíráš příspěvky ke smazání.
    :D
    Je na čase udělat tu pořádek, v tom máš pravdu, ale mazáním jen některých příspěvků to
    opravdu nevyřešíš.

    Ale no tak, veršovaná diskuze ti nesedí?
    To jak jste se nad textem rozkejhaly (viz lidové rčení) svědčí jen o tom, že autor odvedl svou práci skvěle.
    Váš obdiv a uznání mu rád vyřídím.

    Edit
    sopti - jasně, rozumím, přesně v duchu "všichni jsme si rovni, ale někteří
    jsme si rovnější.
    Tak vidíš, kdo by to do mě řekl, že se budu bránit posměšným komiksům, že jo.
    Nevyhrožuj a prosím tě zavři všechno, co se zavřít dá. Budu ti vděčný.
    :DxD
     
    Naposledy upraveno: 7/2/21
    vilm4 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mikeši já psala poslední ne všechny a abych byla upřímná - tak ty jediný tady vyvoláváš konflikty - nikdo jiný se nepozastavil a nepoukázal na to, co jsem přesunula.
    A věř mi, že pokud tady budeš vyvolávat zbytečně konflikty, tak se taky může stát, že do tohoto vlákna nebudeš moct přispívat a nikdo nebude muset řešit co přesunout a co ne.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Když se jdu podívat na foru do uživatelů, tak mne vždy překvapí Pechfóglinka :inlove: na prvním místě a ještě hodně dlouho bude. Každou chvilku si na ni vzpomenu a usměji se, jen tak sama pro sebe. Vůbec se nedivím, že dostávala tolik ocenění
     
    Naposledy upraveno: 8/2/21
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Kdo legraci nechape, necht pije caj o pate
    Aneb Hyena picture v koprodukci se satelit Studio uvadi:

    Černí baroni (2. díl)
    [​IMG]

    z originálu komedie Černí baroni (M. Švandrlík, Z. Sirový) z 1992 ve stopáži:
    00:11:29, 00:16:04





     
    Naposledy upraveno: 10/2/21
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Zase jsem se náramně pobavil :D :D :D
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    A jeste dve novinky:
    1) za obet mi dnes padl prvni moderator :p:D ... ktery to je se dozvite po odvysilani posledniho dilu Cernych baronu
    PS: na prani jednoho z vas vyjde i v limitovane neverejne edici, ktera bude distribuovana automaticky pouze moderatorum
    2) soucasne mi ted pristal v poste scenar k novemu farmarskemu vtipku, ktery jsem vyhodnotila jako echt frajerinu tzn. bude zarazen vyjimecne mezi Cerne barony, pradepodobne zitra ;)
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Paráda :)
    Už se těším na pokračování;)
     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) tak to sa tesim,prve dva diely su super,takze pokracovanie padne vhod,a netreba na to cakat cely tyzden ako v telke xD
     
    evainfo, tenista99 a astrid888 tohle ocenili.
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Cekali jste vtip? Mame pro vas neco lepsiho - rovnou prvni komiks ze serie:
    V ZAMĚŘOVACÍM KŘÍŽI MODERÁTOR
    [​IMG]
    zahajuje sopti s názvem 10 mm argumentů
    [​IMG]

    z originalu Quantum tarantulí od D. Landy

     
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    xDxDxDxD tak toto si zabilaaa xDxDxD,uz davno som sa tak od srdca nezasmiala
     
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    [​IMG]
    Jak víš, že Landa je jeden z mých oblíbených ;)
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Všechno je tu boží :D :D :D
    Směju se ještě teď ...... a proto všechno je tu boží :D

     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    sopti Jen odhad, ale koukam, ze se vetsina pistoleros (az na jednoho mimounijniho) pred tebou radsi rozprchla poschovavat se za stromy a hrat max. tichou postu xD Teda, klobouk dolu... takhle tady to osazenstvo vydesit! :D
    Uz ted jsem zvedava, kam vsichni zalezou, az prijde na radu danda-vnovis 8);)
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Matlofousko, nejsem zalezlá, moc se mi to líbilo, jen tak do modiků xD
     
    raddre a DANKA722 tohle ocenili.
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    matlafous123 - každý čakal prvú reakciu!:) Neboj,aj tak sme už na odstrel !8):D
     
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    matlafous123 hodím to sem i když nevím no, psala jste mě že všem má tykat v jiném vlákně a nebudu a jestli se to někomu nelíbí tak prostě nic stím neudělám, prostě hrám tuhle hru pár měsíců a nesu žádný mazák a nedovolím si to prostě, nu jsem už takoví no asi špatně vychování ;)
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Smoulinku, už dávno jsem Ti napsala, že nejsi smoulinek ale smoula. Takže máš právo nám tykat a psát i obhajovat své názory. A možná že to nevíte, je to můj soused a jede jak drak, o tom si my lemry co se poflakujeme 225 a výš můžeme nechat jen zdát ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/2/21