Kolem světa (1.4. - 7.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    No, mám hotovo. Jsem ráda, že to bylo snadné, že bylo dost vypadávátek a že mám dokonce mangostan.
     
  2. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Mrkla jsem do stodoly a mám navrh 542 kompasů - že bych si to dala ještě jednou ???
     
  3. Flyfirepanther

    Flyfirepanther Rádoby autor

    To mně zmizeli všechny mapy, a pokud se zázračně neobjeví ve stodole, tak nemám šanci akci stihnout. Alespoň si už můžu tady stěžovat, to taky předtím nešlo. :mad:
     
    aljanu a petaM2001 tohle ocenili.
  4. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    aljanu a petaM2001 tohle ocenili.
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Podmínečně jsem jim odpustila, z Bahamasazeniček se vylíhla nektarinka a grep.:inlove:
     
  6. vlasaty-had

    vlasaty-had Pisálek fóra

    zmizli mi mapy, čo som ráno vyrobil v mlyne!!!! a už sa neukázali!! ani po reštarte >:(
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak jsem nakoukl a aktuálně 573 kompasů navíc to bude vejvarxDxDxD
     
  9. PomíkTimi

    PomíkTimi Rádoby autor

    Hlásím také hotovo, pohodová akce. A teď jsem projela inventář a zjistila jsem, že tam mám tajemničky i z minulé akce. Já na ně zapoměla :) Takže vše vyskladněno a těším se co mi tam ten nahoře nadělí :))) Tý jo, ale chtělo by to trochu odychu...nějak na farmě nic nestíhám.
     
  10. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Též mám hotovo,215 kompasů navíc..jsem ráda,že se mi vyhnuli ty problémy s družstvem a držím palce těm,kterým ne
     
  11. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    Tak mám také hotovo a dnes mohu říci, že jsem měla taky jednou štěstí a mám konečně labutě ;)
     
  12. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj tak konstatuji že až ráno sklidím,budu mít 500 ks kompasu navíc,takže si myslím že všichni určitě splnili a akce fakt dobrá,fakt mě mrzí že se mi vyhýbají labutě a vydry...
     
    aljanu a lucie1978 tohle ocenili.
  13. artex

    artex Perspektivní autor

    ..tak děcka - pomalu dokončujme, šup, šup, šup - už málo času :)
     
  14. fefu123

    fefu123 Pisálek fóra

    všetci dokončujete a mne chýba ešte 80 kompasov. Dúfam, že to ešte stihnem, držte palce, fňuk,fňuk:mad:
     
    sergejko a aljanu tohle ocenili.
  15. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Ve stodole mám ještě 12 map a 455 kompasů.Tak zase něco přistane na kontě k dobru :)
    Labutě se nekonaly,ale zase mám grap,mangostan a nektarinky na baha a 2x žluté lapacho na farmě což taky není k zahození:D
     
    Trepifajksl, -viliem- a sergejko tohle ocenili.
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    artex: Neplaš, ještě celá noc a půlden.;)
    jinak: Přechválila jsem je: chameleon oranž, včelín a kozí mlékárna žlutá, ježek, holub.>:(
     
    Trepifajksl, kimikimia a aljanu tohle ocenili.
  17. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    -pechfógl- jsi snad čekal něco jiného?o_O jak tak koukám máš obdobné výsledky jako já:D
     
    -viliem- a aljanu tohle ocenili.
  18. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    Tak já mám vše namleto a napěstováno ale ty vypadávátka opět můj věčný boj :D Chybí mi jich 218 snad mi jich hodně vypadne ráno po sklizni artyčoku :)
     
  19. abc23

    abc23 Komisař fóra

    hezký večer..
    jsem si myslela, že akce končí už dnes, to mám vždycky o +-1den posunutý. Taky jsem zírala ve stodole na stav kompasů, 397ks tak to se asi někdo někde uťuknul o_O

    Co stojí za řeč, jsou stromky na baha - mangostan, nektarinka,a skoro všechny xxl moringa, hrozen moře,tamarind, buddhova, cesmína, pandánová plus nějaké další. Na farmě 2x jalovec a lapacho, jinak nic moc xxl mišpule, třešeň, jedle, jeřáb.. ale i tak lepší skóre než s těma chlívkama.
     
  20. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    všetko dokončene super Akcia v stodole 8 map a 850 Konpasov škoda ze sa nedaju Darovat Hracom ktory maju malo rad by som ich Daroval snad aj takej možnosti sa Tu Raz dočkame...Dakujem Vsetkym Susedom za posielanie Darcekov :D
     
    -viliem-, Tom_Cooper a aljanu tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.