Karnevalová královna (3.2. - 9.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 2/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    čarodějka007 : stačí když na hlavní přihlašovací stránce klikneš na "přihlásit" a sroluješ dolů na spodní lištu - tam je i klikanec na fórum. Když se hra nenačte, tak se na fórum dostaneš.
     
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Bezejmenný na forum se dostaneš i jinak, ale jen ke čtení, napsat sem jde jen po přihlášení ze hry....proto se ptám, jak sem dokáže napsat, když tvrdí, že se hra nenačetla
     
  3. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    čarodějka007: Ahoj, draha49 myslí, že se jí nenačetla konkretně Karnevalová královna ( ptá se na to i v jiném vlákně) na co jí už odpověděla nezmarka a v druhém vlákně pezt ,-)
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Casey27 no jo, ta se nenačetla zatím jaksi nikomu - ne že by mi to vadilo, nějak mě tato akce nezaujala a ani tentokrát mě nic nedonutí provozovat chlívy a výrobny :sleepy:
     
  5. kuriatko

    kuriatko Zelenáč fóra

    Akcia pekná, farebná :) Farieb mám len 91, ale to snáď stačí. Teším sa!
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    bohužel je v ofi jedna chybka. Dekorace Karnevalový medvídek 3 nedává BZ/BBZ, ale pouze BZ.
     
    jana563, ell1956 a babako tohle ocenili.
  7. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    pajda361: Takže další broskvovina do inventáře :D resp. totální duplikace staré dekorace - vetkneme si ji tedy za... tu předchozí :D
     
  8. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Je to škoda, je to takové celé barevné, hezké, možná by mně to i bavilo, ale odměny jsou fakt tak nějak...nic moc. Nějaký pidipole jsem nechala, zkusím to na nich, ale nepřetrhnu se. A jak to tak čtu, tak nás bude více, a to znamená že hnůj nebude tak drahý ! Asi.

    Lubica: No jo, dneska jsem nějaká brbla protivná :)
     
    Naposledy upraveno: 2/2/16
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Neprobehly tu dohady, kolik vlastne potrebuju vypadavatek na tech 2500 protihodnoty?
    Pochopil jsem spravne, ze jde zase o to jak budu schopen zahrat neco jako renza, nebo to bude nejak limitovany jako u strileni princezen (tedy vic nez maximum jsem nedostal i kdybych se snazil)?
    Tyhle veci proste nestiham pobrat, dokud uz hra neni v behu a pak prihazovat chlivky kvuli levym rukam se mi nechce...
     
  10. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Pekný večer, všetci tu nadávate na chudáka Karnevalového medvedíka. Ale mnohí sme chceli retro- dekorky do stonku. RT to síce zobral veľmi od podlahy, ale dáva aspoň nádej, že sa k niektorým ešte dostaneme. Síce, kto vie kedy?:sleepy::oops:;)
     
  11. mat13

    mat13 Zelenáč fóra

    Ahoj všichni nevim jak jinak ale aspoň takhle bych rád poprosil RT aby dávali info o akcích alespoň 3 dny dopředu. (přeci jen zásoby je třeba si udělat dopředu) :D
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    mat13 v této akci se ze stodoly nedává NIC - takže tvůj požadavek na info s předstihem 3 dnů lze chápat i tak, že za 3 dny to snad hráči načtou a pochopí :D
     
  13. iváška

    iváška Pisálek fóra

    Než napěstuješ tu fůru plodin a nasbíráš další fůru nějakých papírků, tak pro zvěř na Baha nameleš,ale mel, prosím tě s měkkým í, i když je mlýn, tak je mlít, protože mlít vzniklo z mlet, mlýn z mlýna. Přeju hodně úspěchů, já jsem outsider, často akci nedokončím, ale s tím mlýnem na Baha to jde.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Docela by mně zajímalo , jak budou padat bombóny,čokoláda a lízátka od opičí královny.2500 protihodnoty není zrovna málo!:eek:
    Jinak můj lištovní medvídek už opravdu potřeboval kamaráda,protože je mu tam samotnýmu smutno!:p
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No jedno je jasny - co se bude posilat za vypadavatko :)
    Jinak dumam, ze si necham rozlozenyho medveda, slozenyho uz mam...
    No a snad nebude zadrhel - cekal bych ze nekdo z testeru se ozve, jak moc se da z jednoho kosiku dostat a jaky mel prumer - zadny info?
     
  16. Pig_boy

    Pig_boy Rádoby autor

    Ahoj prosim poraadi mě někdo kam napsat od kdy hraju farmeramu abych ziskal odměnu děkuji nikde jsem odkaz nenašel tak se omlouvam že píši sem M
     
    babako tohle ocenil(a).
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pěkný věčer Pig_boy,
    pokud se ti jedná o získání narozeninového dárku, tak ten získáš přímo ve hře, když klikneš na novinky a překlikáš se na zajíce, u kterého klikneš na zelené Tak pojďme. Dárek ti bude připsán automaticky.

    [​IMG]

    Příště použij prosím příslušné témata k položení dotazu.
     
  18. Pig_boy

    Pig_boy Rádoby autor

    Dobry večer, děkuji za odpověď, pravě že jsem to jak popisuješ nenašel, ale domnívam se že jsem na něco podobného klikl. Takže bych to mohl mít už v dekorkach kouknu se a pokud jsem napsal dotaz špatně je možné ho smaznout ještě jednou moc děkuji PB
     
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Pig_boy, každý hráč i moderátor má možnost svůj příspěvek smazat nebo upravit úplně dole na konci příspěvku, kde jsou tyto možnosti vypsány. V diskuzích jsou tyto možnosti běžně k dispozici

    [​IMG]

    Příjemnou hru danda
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkný den :) .. akce hezká a určitě ji dělat budu, jen o víkendu jsem pryč a tím přijdu o pár sklizní :eek:. Jsem pro tentokrát zrušila dekorky v pralese (zbytek stromky) a přijdu o dost BBZ. Dekorky mohli být originálnější a ten medvídek se bude dělat jen na okrasu do lišty :sleepy: .. dává jen BZ a ještě málo. Ty dva dny mi budou chybět, tak tentokrát napěstuji co nejvíce rostlinek a na víkend chlívečky :). Na ty koše se těším a snad to zvládnu, jako každou akci :p ..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.