Karnevalová královna (28.6. - 30.6.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Mě tato akce neoslovila, takže zítra dopoledne, bude již farma v běžném režimu, koupené balíčky na zvýšení levelu je třeba využít naplno ;)
    [​IMG]
     
  2. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Dob - také to tak dopadlo, výrobny tentokrát vynechám. Stejně jsem se včera na farmu nedostala tak jak jsem potřebovala, takže jsem je stihla sklidit jen jednou. Už je všude saguaro a za pár hodin uvidíme jak hodně otevřené kohoutky tentokrát budou. Myslím že na dvou plochách by se akce měla dát splnit i bez velkých investic SH a vrtulí. Tedy aspoň co se týče akční, ještě záleží na těch padátkách. Tak ať nám košíky z polí vyskakují v hojné míře.

    Pitrýsek47 - jak mě znáš, moje odpověď se nevejde do jedné věty :p, takže odpovídám v debatě o všem možném.
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj Prepperka .... na padátka by jsi si mohla pomoci chovem zvířat ( bude padat 1 kus z každého chovu ) ;). V sobotu bude začínat šlechtění za 1SK a od neděle k tomu bude i Baby Boom ;). To jen tak, kdyby náhodou pajdátka nepadala ;).
    Hezký pátek :)
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    minnie30 - ve 14:00 Oficiální oznámení ZDE

    Přeji hezký den
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník s královnou :) akce moc nenadchne, ale dělat ji budu, protože by mě opičky zlobily :D svezu se ráno v sobotu s akcí Vysílá Farmerama, pokud nebudou stačit padátka je SK dost a tak došlechtím :p bonusy půjdou na obě akce, snad jich bude dost ;)
    Koupené balíčky na zvýšení levelu to neovlivní pokud to stihnu s časem u zkrácených stonků a snad mě opičí madam nezklame :p

     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na jedné ploše je akční a na druhé lablab, snad to půjde rychle :p když budou chybět padátka, tak budu šlechtit a to až pozítří
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Sklizeno saguaro všechny tři plochy :music:
    [​IMG]
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Napěstováno by bylo, teď jedu lablab na padátka ;)
     
  9. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    evoku57 už napestované? to ako
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Padátka by byla a teď už jen pěstovat a nachytat;)
    [​IMG]
     
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak už jen pár pajdátek a bude to :D. Pajdátka dohoním z ranní sklizně, už to nebudu dneska hrotit. Brnkačka.
    upload_2024-6-28_17-22-5.png
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte. Protože mi náš hlavní kašpárek pískl zítra přesčasovou noční dvanáctku místo volného víkendu, chtěla jsem akci vzdát. Ale Vehikl vydal 100%, tak to prubnu. Sice budu spát podle budíku, ale družstevní úkol snad zdolám a v neděli, až se proberu z deliria po směně, odklikám jízdy. A současně si pomůžu u vedlejší akce, taky dobrý. Hlavně, aby mi vystačila chemie, je jí v cisterně proklatě málo xD

    Tak ať se všem, kdo se do zdobení vozítka pustili, daří :)

    EDIT: všimla jsem si nabídky na SH, Florenovníky plodí, už cisterna vypadá lépe ;)
     
    Naposledy upraveno: 28/6/24
  13. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak při 65 hrách jsem nachytala 2185 HM. To je průměr na hru 33,6. Nejméně 15 a nejvíce 55 HM. Jedu dál ale již pomaleji. Přeji hodně HM všem farmářům. Stačily pajdátka ze hry. Ty jsem neurychlovala ale květenu ano.
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Chybí asi 160 padátek, snad budou ráno a hry odehraji až zítra, už toho dnes bylo hodně, dvě akce naráz ;)

    Edit:
    minii30, už jsem to psala v souběžné akci, vytočila jsem si 2x 100% a Jacky k tomu, z jednoho minipole jsem měla 20 rostlin a zvládla jsem obě akce naráz
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak to by bylo, ještě si udělám malou přípravu na zítra.;)

    [​IMG] [​IMG]
     
  16. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ani já nevynechám.Chytání do koše se mi líbí a vždy něco z toho dobré kápne.Krom pěstování rostlin si není třeba lámat hlavu.Taková lepší pohodička.
     
  17. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak odchytáno ;). Farma jde do původního stavu ;). Z přebytků namelu na pouhé 4 hry, tak je odehraji a končím ;).
    Všem hotovsonům posílám gratulku a těm, co hrají přeji ať se daří.
    Hezký nadcházející víkend všem :)
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    v povinnej časti som nachytala 2330 hviezdnych toliarov, ešte si s košom zabehám, do zajtra budem pestovať;)
     
  19. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Co jsem mohla, to jsem aktivovala včetně Jacků. Odehráno 71 her, co se dalo a co jsem chtěla, je doma...tedy na ploše.
    Za mě spokojenost.
    Teď už v pohodě. Napěstováno něco navíc je, tak na noc dám dlouhodobky na pajdátka a zítra si zase zachytám.
    Gratuluji hotovsonům ;)
     
  20. Barboritaa

    Barboritaa Zelenáč fóra

    Mám rada túto akciu :inlove: pekne sa dá preskočiť pár levelov na baha aj farme a akcia je rýchlo hotová :music: