Karnevalová královna (17.2. - 22.2.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak nakonec jsem skončil s [​IMG] odehranými hrami.
    Spíše ze sportu než kvůli přínosu, protože Královna zřejmě prochází jakousi krizí a není tak štědrá, jak byla dříve. Na druhou stranu oproti hraní ve flashi je snazší vše pochytat. Kdyby to šlo takhle při první Královně, to by byl neskutečnej vejvar.
    Škoda, že přísun bodů zkušenosti se odehrával spíše na Baha (TBZ) než na Farmě (BZ). Kdyby to bylo obráceně, přísun cca >200 megaBZ by opravdu stál za to. Takto byl maximálně tak třetinový (ale i těch zhruba 70 megaBZ je dobrý).
    Královna se mi líbila, i když ceny dřív bývaly lepší...
     
  2. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Za mě super hra. Odehráno 104 her a byl to relax, žádná honička :inlove:
    Všem, co úspěšně dokončili, gratuluji a všem přeji hezký zbytek večera nebo dobrou noc ;)
     
  3. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Dobré ráno,nikdy už nebude nic jako dřív.Ale stejně sem spokojená,poskočila sem na bahamce a naskákalo i něco na farmě.
    Tak královno děkuji a zase někdy na viděnou :)
     
  4. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    Hezký den všem hráčům.
    Chci se zeptat, jak vám vyměnili po skončení hry prázdné nenazdobené košíky. Měl být vyměněn jeden za 44 TBZ a 29 KR. Mně to vyměnili za 29 TBZ a 20 KR. Stalo se to ještě někomu?
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj brutus2

    Do oznámení se zřejmě vloudila chybička, výměna bonbónových košů je v poměru 29 TBZ a 20 KR. Takže výměna proběhla správně.

    Fajn hru pezt
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, co já? Já jsem žádné z prostoje se mletím neměla, tato zásoba stačí na týden:
    [​IMG] ale na druhou stranu chápu, že když někdo potřebuje tisíce krmiva, tak každá promarněná hodina ve mlýně je znát. Měla ses zhlédnout ve vážkách, jako naše společná kamarádka, ta dokonce na řádku [​IMG] vydělala a já nemusím poslouchat stesky, že nestačí pro tu havět´sázet. ;)
    A pro ty, co s nostalgií vzpomínají na dvě královny. Připomeňte si souvislosti. Třetí kupec by se už stěží našel a tím je to akce jako každá jiná. :)
     
    Naposledy upraveno: 23/2/22
    dinoalesi, DANKA722 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.