Karnevalová královna (15.2. - 21.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    DANKA722, při čtení Tvého příspěvku jsem si vzpomněla na Červeného Trpaslíka... Ty jsi Magóóór :inlove:
    Já mám 65 jízd, zakoupila jsem Ptačí zob, Chlebovník camansi, Muflona a Lori, oboje bedny s bonusy. Víc nepotřebuju, z tajemnic by mi dozrálo něco, co už mám.
     
    Naposledy upraveno: 21/2/24
  2. WildJets

    WildJets Pilný autor

    Tak královna dnes dokončena. Odehráno 82 her s průměrem lehce přes 35 hvězdičkových mincí. Vybrala jsem starší stonky, jednu dekoraci, hvězdičky a nějaké bedny.
     
  3. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Dobrý den, mam prosbu celou akci jsem udělala,ale dekorace mi nejde dát na stonek prý jí nemam v inventáři a přitom jí v dekoracích mám
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Monicka79, už se tady o tom psalo. Dekorace má označení +, obsahuje bonusy. Musíš ji nejprve postavit někam na plochu a bonusy vybrat. Nebo ji zbourat bez vybrání bonusů. Potom půjde do řádku vložit ;)
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nakonec končím na 129 minihrách. Po dokončení úkolu už jsem jela jen velmi zvolna, protože v obchodě pro mne už nic atraktivního nebylo. Snažila jsem se nachytat co nejvíce hvězdomincí, ale dosáhla jsem na max 70ks.
    Tak královno, nashledanou zase za rok.
     
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ještě jednou sklidím, ulovím co se dá a jestli budou * mince tak vyzvednu nějaký podivuhodný strom ;)
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nedalo mi to a zkoušel ošálit i systém a stejně sem neměl víc než 75 mincí na hru. Projel jsem i nějaká zahraniční fóra a také nenarazil na lepší výsledky! No, ale akce ještě neskončila,třeba se někdo pochlubí na závěr!!
    Nakonec jsem to zakončil se 181 hrami!
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Já měla nejvíc 60 mincí a domnívám se, že jsem vždy chytla všechny. Končím se 112 hrami. Teď ještě nakoupit za hvězdičkové mince.
     
  9. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dokonáno jest...
    upload_2024-2-21_19-53-20.png
    ...a teď se jdu mrknout, co za to...
     
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Před chvíli jsem provedla poslední sběr, odchytla mince a proměnila v odměny.
    Odehráno 162 her, s počtem 5 375 mincí, což dělá průměrně 33,16 mincí.
    Královnu mám ráda, nejenže mám za mince odměny, ale nasbírám body (což paráda a rychleji se postupuje), kapky, SK... a hlavně nic nedodávám ze skladu.
    Tak děkuji za akci a za rok, Královno, nashle. ;)
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak také konečně dochytáno. 151 her s průměrem lehce nad 31 mincí. Z obchodu jsem bral bedny s bonusy, zásobami, nějaké chlívky a stromy. Co zbylo, tak jsem koupil podivuhodno. Za mě dobrá akce a myslím, že za ty zdroje to stálo. Takže Adiós královno ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Taky hotovo. Ještě jsem v půl desátý sklidila poslední várku a naposled si zachytala. Celkem jsem odehrála 137 her, průměr mincí na hru mám 36,8. To je docela vysoký skóre, což nemyslím jako samochválu, ale možná mi přece jen pomohlo, že jsem si vždy hru (v klientu) zvětšila o 10%. Tak kdyby to chtěl někdo za rok zkusit taky, určitě doporučuju. Hra má pak sice trochu horší kvalitu, ale jednotlivé položky rozeznám při výletu dřív, takže mám o zlomek sekundy víc na rozhodnutí kam umístím košík. Možná je to jen placebo, ale příště (jestli si vzpomenu) to budu dělat zas, přijde mi to tak komfortnější.

    Je zvláštní, že na tak vysoký průměr mincí na hru jsem měla maximum 60 mincí. Myslím tím, že při tak vysokém průměru mi moc mincí utíkat nemohlo, přesto jsem nenachytala nikdy víc. A to těch 60 bylo ještě jen jednou jedinkrát. Není mi jasné jak by někdo mohl nachytat 75. Já vám věřím že jste je fakt získali, ale není mi jasné kde bych je měla vzít já. Dělám něco špatně? Možná jak jsem měla vysoký průměr, tak mi hra neposílala tolik mincí aby to skóre nešplhalo ještě výš? Ale to jen přemýšlím nahlas, chtěla bych se dobrat jádra pudla, nijak mě to netrápí. Jen ráda řeším záhady. :music:

    Pro můj účet je královna jistě zisková. Chápu, že komu to padá z dekorek a stromů, tak to má jinak. Ale to já nemám (nebo jen hodně omezeně), takže potřebuju získávat co nejvíc odměn z akcí, jinak mi hnojiva, SK a další budou přibývat po kusech, určitě ne po desítkách, natož po stovkách.

    Za těch 137 her jsem získala (jen v chytání, takže krom odměn)
    235 SK
    480 zelených kapek
    305 vrtulek
    265 ponožek
    305 rama mincí
    + samozřejmě miliony kr, BZ, TBZ (a to se ještě něco přičte za nachytané sladkosti)

    :) Tuhle královnu jsem si užila, moc mě bavila, cisterny jsem trochu doplnila, takže za mě spokojenost. :)
     
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka jednoduše jsi neměla dostatečné štěstí na to, abys na hru se 75 mincemi narazila. Samozřejmě, čím více her hráč odehrál, tím je vyšší pravděpodobnost, že na takovou hru narazil. ;)


    Pokud jsem nic nepřehlédl, tak nikdo neměl takové štěstí, aby dosáhl na 80 mincí, Citróni se tedy tentokrát k nikomu stěhovat nebudou. Naštěstí se nezkazí a třeba bude v budoucnu nějaká další příležitost, při které je nabídnu. :)

    Ještě mám poznámku k tomu, zda se akce vyplatí. Můj předchozí komentář byl z pohledu někoho, kdo odehrál spoustu her mimo základní část akce, vybral všechny odměny z obchodu a ještě mu několik tisíc mincí zbylo. V této situaci se ani při obrovském množství bonusů nevyplatí hrát pouze minihru, jelikož je nutné spotřebovat SH minimálně na padátka. Pokud ale někdo odehrál jen základní část splněním úkolu v družstvu, tak si myslím, že letos získal mnohem hodnotnější odměny než v minulých letech a akce se mu rozhodně vyplatila. A myslím si, že byla dost výhodná i pro hráče, kteří z obchodu vybrali všechny z nejlepších odměn.
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Je to tak, s odměnami jsem spokojený, hlavně s tím, že byli v odměnách konkrétní stromy a stáje, které jsem neměl a mohl jsem si je koupit. Nejvíc mincí 60 (1x), ale taky 15. Každá mince vypadá stejně, nikdo neví jakou má hodnotu, součet zjistí až po dojezdu.
    Při házení i chytání byly dobře vidět.
     
    Naposledy upraveno: 22/2/24
  15. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahoj, jsem moc spokojená. Koupila jsem si všechny stromy co jsem neměla, chlívky a bedny. Hra se nesekala, fakt spokojenost. Tak snad za rok opět na viděnou, královno.
     
  16. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Myslela jsem, že hodnota mincí je vždy 5 a jde jen o to kolik těch mincí poletí. Stejně SK letí vždy po 2, parfémy po třech,... nebo to FAQ špatně chápu?
    -------------------

    Jinak ta minihra je pěkně návyková - začíná mi třes, bolest hlavy...nevolnost..... dejte sem vopici co vyhazuje věci....... nutně si potřebuju zachytáááát ......

    (fakt mi ta minihra chybí, točila bych jí pořád a pořád, jen to neříkejte Chocholouškovi, ten by mě sem už nepustil a nařídil elektrošoky)
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Prepperka: Nevím, možná to chápu špatně já. Já to fakt nepočítám ani rostliny při akci, prostě jedu samospádem a odhadem. Jedno SK sem, druhé tam, je mi to fuk.
    Jen ať tam zůstane celý rok:D.
     
    Naposledy upraveno: 22/2/24
    lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Prepperka, to máš z toho, že si roky vynechala a nehrala, nabudúce ma môžeš predbehnúťxD;)
     
    bačkora85, Prepperka a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tebe předběhnout? Leda tak ve snu :)
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Škoda, že sa už Casey na nás vykašľal, on by nám to ukázal, veď nás učil hrať8);)