Karnevalová královna (15.2. - 21.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný den.
    Já jsem na tom - 3810 mincí / 118 her = 32,28 mincí na hru.
    Někdy to je slabota a jindy zase špica. Ale body lítají skvěle. Díky Královně jsem docela rychle postoupila. Odměny by mohly být lepší, ale zase si říkám, že nic ze skladu nedodávám, co chytnu, to bude moje a zase úplně špatný odměny to taky nejsou. Pokud bych hudrala, tak si dám na plochy to co potřebuji, ale Královna mě baví, tak si hraju. ;)
    Dob - hustý, jsi borec. :) 80 mincí nedám, to ani náhodou. A i kdyby se zadařilo, JC mám a jsou tu tací, kteří ho potřebují více. ;)
     
  2. sviderka

    sviderka Zelenáč fóra

    • Multipost - místo psaní několika příspěvků pod sebe použij možnost upravit
    Prosím jak a kde najdu dekorku do stonku karnevalová královna? Mám splněn úkol v družstvu karnevalová královna, odehráno 71 miniher, do stonku jsem dala libovolné dekorky ,ale dekorku
    Ještě doplnění k mému dotazu, hledám dekorku v rytmu banánů, tu nemůžu najít, že není v mém inventáři.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/2/24
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Pozeram ze niesom sama,tiez nemam dekorku a myslela som ze som ju dakde zasantrocila...

    Diky Kaolin :) tak tam ma nenapadlo hladat :cry:xD
     
    Naposledy upraveno: 19/2/24
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dob
    Zdravím
    je vůbec možné nahrát více než 75 mincí?!?Docela sem si na to dával pozor a co sem si všim,tak sem nechytl mince tak 1-2x,ale ty stejně na rekord nebyly!
    Jinak,už sem to ráno odpískal![​IMG] 8)
    Dekorace v rytmu banánů je plusková,tudíž napíši ve vyhledávači + a je to! Nejprve umístit na plochu a až pak do stonku!
     
    Naposledy upraveno: 19/2/24
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, mám zatím odehráno 85 her a přemýšlím zda pokračovat, co jsem chtěla to jsem si už vybrala, o tajemničky nestojím(to štěstí, že by mi z nich vypadlo něco užitečného nemám)jednou jsem měla 65 mincí,ale následně 15,takže mi to průměr 32,5 nenarušilo.
    Tu dekorku jsem také hledala, než mi došlo, že je +, ale byly dvě, tak jsem je dala na plochu a tu jednu bez vyčerpání hned zbourala a do stonku
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 ano, je to možné. ;)

    V akci lze získat tuto dekoraci ve verzi s + v názvu. Je tedy potřeba hledat v inventáři a danou dekoraci umístit na plochu. Po využití všech náplní nebo odstranění dekorace z plochy se změní na tu, kterou potřebuješ do řádku.
     
    Naposledy upraveno: 19/2/24
    INČUČUNA1959, radyn.m a dinoalesi tohle ocenili.
  7. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Věřím tomu, že to možné je, když sem dal Dob i soutěž, tím pádem to nejspíš nebude jen o náhodě.... akorát přijít na ten fígl :pxD
     
  8. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Tak jsem se dnes taky pustila do hraní minihry. Kupodivu to jde i s tím trackballem dobře, takže myška zůstala ve svém šuplíku. Mám odehráno 60 her, namleto ještě dalších 13, ale ty odehraju až večer, teď to padá nějak hůř. Další ještě budou.

    Jakej je fígl v tom chytání nevím, ale zdá se mi, že lízátka a čokolády mi plní košík, až ho při nějakém počtu naplní zcela. A je otázka jestli pak tyhle sladkosti nebrání přijímání toho co padá, možná to po nich sklouzne mimo? Snažila jsem se to rozluštit (jak například vůbec poznám že jsem danou věc chytila?), a kde je vlastně to místo kde košík věci přičítá, ale v té rychlosti to nestíhám moc sledovat. Každopádně je to nějaké vypečené a sladkostem se snažím vyhýbat ať je košík stále prázdný.

    Víc jak 75 mincí určitě neudělám, na těch 60ti hrách mám maximum 55 a průměr 36,1. A to když udržím i nadále, tak budu maximálně spokojená. Za těch 60 her jsem nasbírala 100 SK (rekord 6 na hru), 120 rama mincí (rekord 6 na hru), 230 zelených kapek (rekord 12 na hru), 120 vrtulí (rekord nevím) a 120 ponožek (rekord nevím).

    Tolik surovin jinde nedostanu, takže jsem již podruhé pustila Jacky a pěstuju na maximu polí na všech třech plochách (ale bez chemie, tu právě potřebuju nasyslit). Nevím jestli je nějaká akce výnosnější než tato (dlouho jsem nehrála tak nevím jaké akce přes rok bývají), ale divila bych se kdyby ano. Za mne královna stále sedí na trůnu a já jí provolávám slávu.:inlove:
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Žádný fígl neexistuje. Jde čistě o to mít štěstí. Samozřejmě dostatek mincí ještě neznamená, že je člověk všechny chytí do košíku. ;)
     
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Aha, tak nic, škoda, byla by větší zábava, přijít na to.... :D no tak to jsem vážně zvědavá, jestli to někomu napadá, ale spíš bych si vsadila na to, že ne, ale možná třeba někdo překvapí....
     
  11. 007lala

    007lala Pilný autor

    Souhlas, mám odehráno 85 her a chytím, troufám si říct, každou padající minci. Maximum jsem měla v pátek 55. Víc mi nikdy nespadlo a teď poslední dny je to od 10 do maximálně výjimečně 35 mincí za hru. Takže jsem smířená s tím, že stejně jako mi ze 150 protočených PL nepadl ani jeden bonus, jsem i ve skupině šťastlivců s malým počtem mincí. Ale co už. Jak řekl Dob, ani tato akce se nevyplatí a zisk nepředčí vklad. Tak si ještě párkrát zachytám a pak zas půjdu plnit stodolu.
     
  12. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    007lala, no záleží kolik jsi do akce "nainvestovala", mne se třeba tentokrát "královna" vyplatila, tzn. zisk předčil vklad ;). Pravda, můj vklad byl tentokrát jen odhadem dvě stovky zelených, a cirka možná stovka vrtulí. Pak jen klasika: MJS, voda a bobky, což bobky povětšinou dodala zvířátka ;). A málem bych zapoměl, jednou aktivovány dva Jacky, a jasně pár lupenů na kombajn.

    Prepperka, nu, myslím že animace plnění košíku je v jednotlivých krocích předprogramována v několika variantách, a z nich je náhodně nějaká vybrána předem. Aktivace buď spuštěním minihry, nebo dopadem něčeho do košíku. Možná se každý krok animace aktivuje dopadem nějakého z předmětů, a je zcela nezávislá na množství pochytaného.
    Nemyslím si že by něco z košíku kvůli naplnění koše někdy přepadlo ven ;):). Ps: určitě není třeba se něčemu z padaného vyhýbat, jen aby v košíku zůstalo volné místo pro lepší věci ;).
    Co si pamatuju, ty animace se nepravidelně opakují, a to byly stejné už v době před Unity :D
     
    Naposledy upraveno: 19/2/24
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Zachytala jsem si taky o trochu více a stejně jako Dob můžu napsat, že karnevalová královna je akce, kdy se farma pohybuje v červených číslech. Náklady převyšují zisk. Ať už jde o spotřebu PL, SH, ZSH, obsazení slotů.Plantáž i prales již dlouho slouží jako úložiště dekorací na bedny a docela určitě za tu dobu co byly mimo provoz jsem z nich mohla dostala víc než za ta kvanta kytek. Ale královna stejně jako topka není běžná akce, je jen jednou za rok. Tak mně až tak nevadí, že budu oškubána. Vím do čeho jdu.;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 19/2/24
  14. sviderka

    sviderka Zelenáč fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Mooooc děkuji

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/2/24
  15. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    radyn.m - no snad máš s tím přeplněným košíkem pravdu a sbírá dokud je co. Ta animace je stejná jako před lety, to je pravda, ale před tím jsem nad tím nepřemýšlela, konspirace mi na šedou kůru mozkovou přichází až s věkem. :D
    ----------------------

    007lala - zkus úplně jiný čas než běžně minihru hraješ. Zdá se mi, že jsou chvíle kdy to padá líp a kdy hůř (nejen u královny, ale i u beden, padátek, šlechtění i kola). Určitě bych, když to nepadá, nejela dál a zkusila to až za chvíli.
    ----------------------

    Dneska se u nás bobky prodávaly už po 10 000 kr. Myslela jsem, že s akcí krátkých dílen bude bobků nadprodukce a cena půjde rapidně dolů, ale vypadá to, že se dílny vůbec neprojevily. Zajímavé.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak si tady pročítám diskusi a najednou jsem zpozorněla. Dají se koupit dva řádky? Hned jsem klikala na obchod, kolik mincí budu potřebovat a prdlačky - mají vyprodáno :) Njn, když já je už mám, tak si je koupit nemůžu...
    Zatím mám odježděných 34 miniher, zisk 1.165 hvězdomincí. Za dvě a třičtvrtě hodiny znovu dozraje akční plevel, tak dodám do čtvrtého úkolu a můžu hrát dál. A protože je pořád spousta času, budu ještě pěstovat. Pajdátka zatím stačí pajdat. tak uvidím, kam se doklikám. Když se totiž podívám do nabídky v obchodě, jiskří mi očička jak některým u slevových letáků v obchodech xD
     
  17. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Dob Jen jednou se mi podařilo nachytat 70 hvězdičkových mincí takže chybí 10 ks. Jelikož jsem ze staré školy stejně bych neuměla vložit obrázek i kdyby jich bylo 100.Přeji hezkou hru.
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    naplnila som 603 košov, vykúpila obchod a 8560 hviezdnych toliarov si nechám preplatiť:D, 80 na jednu hru sa mi ich nepodarilo chytiť

    pekný deň;)
     
  19. backa

    backa Rádoby autor

    Dlho sa už premáham, ale toto je vrchol. Od rána som 3x zobrala na plantáži a v pralese Yxoru - ráno, okolo jednej a teraz, ale nemám ani jednu rastlinku, môžete mi vysvetliť, kde sa podeli????????????
     
  20. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj backa,
    pokud máš pocit že Ti něco chybí obrať se prosím na podporu. Jedině podpora má možnost tento Tvůj problém vyřešit
     
    Skali tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.