Karnevalová královna (15.2. - 21.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    napestovaného mám dosť, ale padátka nepadajú, chýbajú mi do 4. úlohy v družstve 271 . dala som cez deň dlhodobku, uvidím, čo mi z nej spadne, aj na noc dám na jednu plochu
     
    INČUČUNA1959, burds a lacrima tohle ocenili.
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Základ by byl hotov, uloveno 2.065 hvězdomincí, tj. průměr 34,4 na hru. Nejvíc jsem jich nachytala 65.
    Umleto ještě 20 košíků a na dalších 20 napěstováno, ale došly padátka. Na noc půjde dlouhodobka a zítra bude pokračování.
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo.
    KŠ dalo jen +1 na 6 hodin. Kytek se mi zdálo přeci jen moc, tak jsem probudila jacky. A pěstování šlo jako po másle. Chybějící padátka dodala sklizeň čajotu.
    Hodím trochu své statistiky. Odehráno 66 her a 2290 mincí. Průměr 34,69. Pěstuji dál. Uvidím, co vše se dá v obchodě nakoupit. Jen se mi zdá, že královna s hnojivy šetřila jak se šafránem...
     
  4. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    akce hotová, KŠ se přemluvit nedalo tak jsem použila bonus ze stodoly, odehráno 60 her, 2035 hv.mincí, takže průměr 33,91. A jede se dál, i když ta opičí krasavice je na SH,ZSH a farmářské mince docela lakomá.
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dnes ráno jsem začala zase chytat, ale královna se nějak ulakomila. Z 10 her průměrně necelých 20 mincí, jednou pustila pouze jednu pětiminci. Zkusím to zase večer, třeba do té doby naskladní zásoby a nebude šetřit.
     
  6. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,akce hotová.

    [​IMG]
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak zatím sedím v čekárně u třetího úkolu v družstvu. Nějak mi to po pracovní stránce v realitě nevychází s prací na farmě. Neva. To se dožene, času dost. :)
    Těm, co získali řádek gratuluji, těm, kdo jedou dál, tiše závidím a těm, co sem hází tak neskutečná čísla už nezávidím tiše 8)
     
  8. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    zakoupila jsem si řadu na stonku č.6 za hvězdičkové mince,ale bohužel ji nikde nemám, pokud neudělám karnevalovou královnu, tak se mi nezaktivuje,nebo musím ještě koupit i stonek č. 5 a pak se mi objeví?
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hroudov, po zakoupení by se ti měl řádek objevit na stonku. Doporučil bych restartovat hru. Nemusíš kupovat oba.
    Nejlépe ho najdeš ve vyhledávacím okénku na stonku zadáním Karnevalová královna. Pokud by jsi ho nenašla, kontaktuj herní podporu a požádej o prověření.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    INČUČUNA1959, burds a hroudov tohle ocenili.
  10. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    Dave Lister již jsem našla, řádek nebyl hned první, musela jsem ho najít:)
     
    INČUČUNA1959 a Dave Lister tohle ocenili.
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov, tak to jsem rád ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  12. 007lala

    007lala Pilný autor

    Koukám, že dnes je samba královna na hvězdičkové mince hodně skoupá. Zatímco v pátek jsem běžně za hru dostávala 40 mincí, dnes, když jsem konečně dohnala padátka a dokončila úkol v družstvu, padá mi jich 15 až 25, 35 už je skoro výjimka. Odehráno 70 her, dneškem mi průměr na hru klesnul někam přes 32 hvězdomincí. Jinak lovím farmářské mince a BZ, těch už za pár desítek milionů bude, což je fajn, protože v levelech kolem 240 je jich potřeba na postup opravdu mraky. Všem přeju pohodovou hru a hodně padátek.
     
  13. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj 007lala,
    je docela štědrá :)
    upload_2024-2-18_13-9-14.png

    Odehráno 100 her.

    upload_2024-2-18_17-17-30.png

    mincí mohlo být mnohem více, ale nastala porucha myši a ruky :) Do konce ještě pár desítek her asi dám :)
     
    Naposledy upraveno: 18/2/24
  14. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravim farmáři.koupila jsem oba magicke stonky a mam otazku ty dekorky musim zakoupit za mince take nebo na magicky stonek muzu dat cokoli co mam ve stodole?A dekorky jsou jen jakože na víc?
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    enrikea - zdravím,
    do těch dvou zakoupených stonků lze dát libovolné dekorace. Ostatně to lze zjistit jak v našem FAQ - v popisu akce stačí kliknout na zelený odkaz a ten tě hodí přímo do FAQ na onen stonek
    Řada na magickém stonku "Karnevalová královna" V
    Řada na magickém stonku "Karnevalová královna" VI

    A zjistíš to i přímo ve hře - když si klikneš na obláčky oněch stonků ;)
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja to zajtra už zabalím.Musím si sadiť do krmív;);).
     
  17. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tak stonek mám a pojedu dál. Budu sbírat vše co se dá. Každý bodík dobrý. Kdo má hotovo, těm gratuluji.
     
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Nakonec jsem si zachytal trochu více. Pokud by někoho zajímalo, zda se mi to vyplatilo, tak mohu s klidem napsat, že nevyplatilo, jelikož hodnota spotřebovaného SH a párty lístků výrazně převýšila hodnotu získaných odměn. Ale odměny nebyly hlavním důvodem, proč jsem odehrál tolik her. Tím byl fakt, že je to jedna z mých oblíbených miniher a na rozdíl od některých jiných miniher je zde stále prostor zlepšovat svůj výsledek např. v podobě počtu hvězdičkových mincí získaných za jednu hru. Což bylo v mém případě nakonec 75 mincí. A tohoto počtu také využiji pro nastavení laťky pro vás. Pokud se nějakému hráči podaří z jedné odehrané hry získat více než 75 hvězdičkových mincí tzn. 80 a více a vloží screenshot s výsledkem minihry do tohoto vlákna, tak ode mě dostane při nejbližší akci Obchodování a darování dekoraci John Citrón. V případě, že by se to povedlo více hráčům, tak nabízím Johna Citróna pro prvních 7 z nich. Platí pouze výsledky her odehraných od této chvíle. Pokud by náhodou někoho napadlo podvádět pomocí upravených screenů nebo jinými způsoby, tak si to prosím rozmyslete, jinak si příště rozmyslím něco nabízet. Hodně štěstí! ;)

    Mé celkové výsledky:
    upload_2024-2-18_22-54-28.png upload_2024-2-18_22-54-35.png
     
  19. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Tož 66 her, prozatím končím, bo všade chlévky. Chcu využít dekorku ze sezony a od královny už mám řádky aj stromky. Můj cíl splněn :). Zítra sáznu zbytek kvítí a něco ještě v obchodě vyzobnu.

    Dobe, škoda žes nenapsal výzvu o den dřív ;), už nevím kolik to přesně bylo, ale myslel jsem že buď za a) blbě vidím, nebo za b) nastala chyba ve hře. Opičí královna byla takhle štědrá jen jednou xD, teď to hází zas jak šafránové koření :D. JC bych nechal potřebnějším, ale screen by byl :D.
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nejvíc jsem měl 60 mincí, miniher 73. To si myslím, že chytím každou. Je to opět o náhodě a na střídačku, jednou 20, 35... pak víc.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.