Karnevalová královna (15.2. - 21.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Karnevalová královna ::..

    [​IMG]


    Dostupnost akce: Farma level 14, odemčená Bahamarama

    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Tak hurá na karneval.....
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    S chutí do toho, ať se to sype!
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vůbec nevím, zda se do akce pustit, na vedl. farmě určitě ne a na hlavní uvidím, na bahamě nemám akce ráda :)
     
  4. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Do akce pochopitelně půjdu, jen si ani nepamatuji, kdy naposledy jsem na farmě či baha nasadil výrobny...
     
  5. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akcí ráda půjdu i když se mi poslední dobou nedaří,zdraví je nejdůležitější, přeji všem at se vám daří, já jsem 800 lewel na bahamě všimla jsem si až ted,akce na bahamě i tak do akce jdu
     
    Naposledy upraveno: 14/2/24
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    To se bude pěstovat jako na celé baha Kytka2001 co máš z výrobnama to jsem něco přehlídla?
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu.
    Budu plnit doprovodný úkol a získám květinové koše levněji.
    Na doporovodný úkol je potřeba:
    Růže (akční kvítí): 27 250 ks
    Koš (padátko): 1270 ks
    V případě potřeby mě opravte.

    EDIT: v prvním úkolu jsem započítala jen 200 ks místo 2000 ks (asi fakt potřebuji brýle na blízko).
     
    Naposledy upraveno: 14/2/24
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Z beden mi padá tolik produktů, že výrobny vůbec nevytahuji. Problém asi budou padátka, holt se na noc budou dávat dlouhodobky s podporou. Taky vzhledem k množství akční mi nezbyde než zbourat i vodopády.
    Také začnu úkolem a pak až mlýn.
     
  9. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj-moje čísla:27250+1270,taky budu dělat úkoly,je menší spotřeba.
     
  10. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    .macca. - výrobny zmiňují že se stonek týká výhradně výroben a oni to nevyužijí. Jestli jsem teda taky někde něco nepřehlídla. Já to tedy zase naopak velmi využiju, pořád mám všeho málo.
    -------------

    Taky bych se ráda ujistila, že půjde pěstovat i na ostrově vodopádů. Mám tam stálé osazenstvo, které nikdy nebourám, ale tak kvůli akci jednou za čas bych udělala výjimku. Jen abych to nebourala zbytečně. Prosím modíky o ujištění - půjde tedy pěstovat i tam?
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prepperka, dle podkladů co máme k akci, tak se bude akční rostlina pěstovat i u vodopádů ;)


    Jinak stonek určitě chci. Ono když je akce Rychlé výrobny, tak se započítává zrychlení z 9 hodin. A těch bonusů na zkrácení výroben je už celkem dost. Takže kapka ke kapce ... 8)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    toto je moja najobľúbenejšia akcia, takže určite ju robiť budem až do konca, veľmi sa teším :D minulý rok to bola jediná vec, ktorá ma dokázala trochu rozptýliť ( v januári mi zomrela maminka)
    všetkým držím palce, naškrečkovala som si SH, RH, už len dúfať, že hru nebude sekať a všetko pôjde bez problémov :)
     
  13. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím, 28 tis. akční rostliny, 1 a půl tis. padátek a na Baharama?, stonek není nic pro mě, výrobny moc nevyužívám, raději si parádně zašlechtím, jen aby nám dali šlechtění na víkend za 1 SK, to by bylo ještě suprovější. Kdo bude honit královnu, tomu přeji, ať se daří.
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak si vyzvednu jen chlebovník a s akcí skončím, nic jiného mne tam neláká ;)
     
  15. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak do akce jdu, jako do každé ... pokud možno, žádné vynechávání akcí se u mě nekoná ... takže zítra budu na startu ;).
    Jakékoliv odměny jsou pro mne zisk, jsem ráda za každou :). Řádky do stonečku nesmí chybět do sbírky ;).
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří :)
    Ciri13 ... děkuji za výpočty ;):)
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Už je mi lépe a tak si zkusím zahrát jen tak pro radost :music: Co zvládnu to zvládnu ;)
     
  17. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Jo a teď jsem si sama vzpomněla tak předávám dál - hlavně nezapomenout namlít nový recept na Dortík z arašídového másla, co podpoří vypadávátka z Baha. Myslím že ho užijem.
     
  18. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Zdravím, tu to akci jsem měla ráda, každý rok je o něco horší. Jestli jsem to pochopila správně, tak letos Královna nebude vyhazovat bedny a zlatý banány, což dřív myslím dělala.
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ldivacka, bedny jsou v Karnevalovém obchodě za hvězdičkové mince, které získáš od královny.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. burds

    burds Titán fóra

    Do akce půjdu ale akce na baha když má spousta hrfáčů lvl.800 se mi nezdá ideální.Lepší by byla akce na farmě
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.