Karnevalová královna (11.2. - 16.2.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Ach jo. Zmáhá mne nostalgie z první královny. Tenkrát se RT spletl a napadalo nám hafo věcí na půl roku dopředu. Od té doby RT "zmoudřel" a z královny je obyčejná akce. Kdyby neběžela na BAHA, kde nemám co plnit, vynechal bych jí. Jsem zvědavej, na kolik se budu sekat s košem, až budu chytat. Myslím si, že se vývojáři snaží a že se po přechodu na Unity hraní neustále zlepšuje. ALE, občas je to stejně děsný opruz.
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    :D Vidim, ze jsem nebyla sama, kdo zaspal zacatek. Ze saguara a 50 stromu po obvodu 155 kosu (pri prvni kralovne bych v tuhle chvili uz musela zacit hrat minihru, abych je do vecera stihla projezdit a ted je tak max. muzu semlet na ubohych 14 kousku nebo nacpat do druzstva za fous vic). No nic... rozpestuju a uvidime, co nam bude lacina hazet na hlavu (stejne uz se na Baha jen dloubu v nose). ;)
     
  3. raddre

    raddre Vévoda fóra

    Dobrého dne vinšuji, patřím mezi malé % těch co královnu nemusí, ale když už je na baha, tak mi nevadí, popravdě jedu všechny akce, ať už s nadšením, nebo jen pro stonek, z probyšky mi vypadlo 126 košů, což zase není důvod k radosti, co mně potěšilo, je že i takový stratég jako je tenista99 přehlédl začátek akce, není to škodolibost, ale radost, že ten dědek z němec je ještě na chodbě a teď jdu vyzkoušet ten darovaný koš.
    Než jsem to dopsala, tak koukám, že i matlafous123, je na tom stejně, tak jsem se zklidnila, že na tom ještě nejsem tak špatně, jak jsem si myslelaxD
     
  4. 14087

    14087 Veterán fóra

    117 košů ze Sugara.. no nevim jestli je to hodně nebo málo?? Co na to ostatní!:oops:
     
    evainfo, jezule a sovicka64 tohle ocenili.
  5. Štika

    Štika Mistr fóra

    Královna už není královna ,RT jí sesadil z trůnu a udělal z ní chudou příbuznou,protože k nám bývala moc štědrá.
    Udělám doprovodný úkol a to bude všechno. Nebaví mě chytat tu bídu co jí RT nadělil.
     
    evainfo, sovicka64 a zdarsky79 tohle ocenili.
  6. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Já mám jen 66 ks padátek z juky. Vůbec jsem netušila, že nějaká akce bude - můžu bejt ráda, že jsem se ráno nedostala k tomu sklidit. S tímto základem se bude těžko pokračovat, ale jedu, co mám dělat. Když tak mám zase už trošku doplněnou zásobu SH, Ale bláznit nebudu. Nicméně darovaná hra se mi odehrála super, a napadalo toho hodně - ne nic zásadně zajímavýho, ale když si vzpomenu na loňskou - blbě se to chytalo, teď to do toho košíku skáče samo.
     
  7. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    No protože jsem trolo a neumím číst. Jak je slovo zamilované na druhém řádku, tak jsem myslel, že se budou dodávat růže a dnes jsem koukal jak puk. Samozřejmě akční pěstuji, stejně je výhodnější úkol než mletí - akčního necelá polovina proti mletí.
     
  8. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ten začátek v deset mě maličko zaskočil :music::D, ale kdo pořádně nečte, nejede. Ono vlastně není kam spěchat, při vykostěné rajdě.


    A já si říkal, proč se ta hra tak pomalu načítá, dokud na mě nevyhopsnul ten košík zadara o_O a já neletěl do fóra koukat, která bije.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/21
  9. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já jsem taky začala ze zpožděním, teprve rozpěstovávám první várku, to je tak když se nedívám na časy měla jsem zasazenou pobyšku a vypadlo 185 košů ze 188 polí to jde udělám jenom doprovodný úkol kš ani točit nebudu, pojedu jen na poho polích nějak to dopadne.
     
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Hodně hloupý vtip - darovaný košík spuštěn a přes to naskočí tooltip o akci (Tak pojďme), takže než jsem ho zavřel, kočár s veličenstvem byl skoro v trapu :wuerg:. To si to proutí mohl RT rovnou vetknout do účesu. Asi se v rámci terapie půjdu kouknout na tabulku zisků z první královny, kterou mám dodneška schovanou. I když, masochista vlastně nejsem - to by mi prdlo úplně všechno, ne jenom cévka -.-.
     
  11. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Tak já jsem teda trubka, pěkně jsem si počkala do dvou na začátek akce:D:wuerg: No nic rozpěstuju a uvidíme, padátek zatím 168.
     
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..doprovodná úloha hotová [​IMG], pestujem ďalej, ináč na plantáži mávam dekorky a sklady, všetko som vyhádzala, s košom si zabehám až večer, keď budem mať kľud:D;)
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    No akce královny se mi ukázala až ted.Ráno jsem jí ještě na infu neměla.Nevím jestli je to tím že mám MAC ale bez přípravy nevím jestli budu hrát a pokud se mi akce neukáže dřív abych se na ni mohla připravit tak přestanu hrát.Tohle fakt nemá cenu.
     
    evainfo, 14087 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahoooojky :) Tak ako to u citam tak som nebola sama,ktorej unikol cas startu,no mala som stastie a akorat som tu bola ked na mna vyskocil kos xDxDxD normalne ma zblbli,myslela som ze uz su 2h. ved pred chvilou bolo 9h. a uz je tu kos :cry: Vela stastia v chytani ;)
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Sovičko já se dívala sem na info po 9 hodině a neměla jsem na počítači žádnou novou akci natož královnu.Jo po deváté dnes ráno aby si někdo náhodou nemyslel že včera večer.Jak vidím tak někdo to na PC měl.
     
    jezule, sovicka64 a nolina22 tohle ocenili.
  16. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :) a nemohla by ta kralovna vyhadzovat z toho koca este rychlejsie??? a mohla by este pridat aj toho sladkeho
    teda naozaj nasadila vysoku rychlost,neviem kde sa tak ponahla,este len prisla,no vyzera to akoby uz uz chcela odist,takou rychlostou to hadze xD
    uloha 1 a 2 splnena,caka ma este 3 a 4 a potom sa uvidi ;)
     
  17. sarynka2seznam.cz

    sarynka2seznam.cz Zelenáč fóra

    Ahoj mám s tím problém já nebo i někdo jiný??Když chci zasadit růže kliknu na políčko dám výběr surovin,ale nikde žádné růže přesto jich mám na skladě 10 ale nejdou rozsadit jelikož je nemám v nabídce :-(
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sarynka2seznam.cz

    Růže zamilovaných se pěstuje na bahamaramě na plantáži, tam je potřeba ji hledat v secí tabulce.
     
    michnaj tohle ocenil(a).
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    burds Po devate rano jsi taky zadnou novou akci mit nemohla, kdyz zacala az v 10:00.
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pozde som začal,ešte som si aj rozpestoval na minipolia! :cry: Bude,ako nebolo!Riadok teda nič preborné a čo nachytám,to bude. :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.