Karnevalová královna (11.11. - 16.11.2021) /Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Angelika, nedá bohužel, jedině dárky by tě zachránily.
     
    kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    kráľovnú som pekne vyprevadila, behala som popred ňou celý čas, obchod sa mi podarilo vyplieniť pri 251 hre, celkom 519:music:,
    z bední s bonusmi sa mi vrátil rastlinný 100% do zlata:p, pikolky tiež neboli zlé
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    7 možnookáľov s možnoandulkami sa zatiaľ rodí
    [​IMG] ;)
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Koupila jsem všechny bedny a na poslední silo mi nezbylo. Chybí 63 mincí:cry:;)
    Odehrála jsem 61 her
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer u opičí královny :) DANKA722 je to fakt pecka a taky mě těší se koukat na tvého oslíka ... no koho né xD je ňuňu ..

    Tak mám jen 143 her, ale mincí už padalo docela málo, tak od včera je baha ve svém režimu, jen jednu plochu jsem nechala přes den s vodou a hnojem. Královna si možná časem udělá větší zásoby mincí a příště bude ještě lepší :p


     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak už jsem také u královny skončila. Odehrála jsem na obou farmách po 130 hrách, celkem jsem získala 1575/1563 mincí.
    Nevím jak ostatní, ale byla jsem mile překvapena jak "chytání" bylo, oproti minulým královnám, plynulé. Ani jednou se mně nestalo aby si košík dělal co chtěl a to v minulosti bylo docela běžné.
    Akci chválím, určitě nezklamala- pouze to KŠ bylo na mě asi pěkně naštvané - bonus žádný a nakonec jsem se rozhodla, že nedám nic ze stodoly a jela jsem pouze s vodou a hnojem- standardní sklizně za den. Mělo to tu výhodu, že nechyběla padátka - přebývá 316ks a to jsem stále sela pouze akční kytku.
    Přeji všem dobrou noc a zítra ať se všem daří v nové akci!
    :):):)
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Odehráno 201 her :music: Z obchodu vybráno vše krom PL a kupónů na pomocníky ;)
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Karnevalová královna skončila i na mé farmě. Odehráno jen 115 her.
    Odnesla jsem si závěsy, piccolo bedny, bohužel jen jednu neónovou bednu a dvě bedny s bonusy. Chtěla jsem dvě neónové bedny neb mi mají stále co nabídnout. Královna však byla jiného názoru a nepustila hvězdičkové mince (po "základních" hrách jsem měla maximum 18 mincí a dočkala jsem i se krásné nuly). Tak jsem koupila dvě krabice s bonusy. Také se hodí. S akcí jsem spokojena.

    Piccolo bedýnky syslím v liště - už mám 16 kousků. Snad vydržím do Štědrého dne a bude nadílka i na farmě. :)
     
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Uf, dohráno, v obchodě zbyly jen neonky a 2 PL.
    [​IMG]
    Bylo opravdu super, že zvětšili obrázky mincí!!! Alespoň jsem je viděla :D Pokud jsem se nespletla, tak mincí nachytáno 2.210, což mi přijde neuvěřitelné...
    Královně dávám [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/11/21
  9. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    také jsem skončil, košů 157, mincí 1914, nakoupeno všechno, co jsem chtěl a k tomu pár věcí, co jsem vlastně nechtěl. ;)
    Akce pěkná, ale ten začátek v 11.11 , to byla past na moji sklerózu, Přípravu jsem směřoval na tento nezvyklý čas a stejně
    jsem ve čtvrtek počítadlo zapnul ve dvě. Tož tak.
    Farmaření zdar! kája53
     
    Naposledy upraveno: 17/11/21
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Měla jsem před koncem k odehrání 28 jízd a chtěla jsem získat bednu s neon výběhy. Hvězdomince padaly tak všelijak, před posledními třemi jízdami mi jich chybělo třicet. První jízda - 6ks, druhá 12ks, už jsem začala pochybovat, ale poslední jízda se nakonec pochlapila a dala 18ks, takže ještě 6 zbylo.

    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/11/21
  11. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Tak já to stihla za 10 minut deset i s porodem,který se táhl od odpoledne a ještě pokračuje,jen si dává pauzu na odpočinek.abych mohla sklidit poslední kusy vyzvednout v družstvu košíky a honem jít běhat za královnou odehráno 66 her mincí bylo akorát přesně na všechny závěsy i picolky ,teda jedna mince mi zbyla a to pro štěstí našim malým klubíčkům :inlove:



    Pěstovala jsem jen voda a MJS takže tři sklizně během 24hodin.KŠ mi nic nedalo a na žetony ze sezony na +1 jsem zapomněla :cry: takže se mi vyměnil za bezetka .No když je někdo myšlenkama jinde ( reálný život ) tak hold trpí obrázky xD

    Gratuluji všem k jejich mega výkonům.
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Ještě se musím podělit s překvapením po odtajnění 5 TS - já mám 1 nártouna a výpliv 3 - no není to důvod k radosti? Doufám, že to je pěkná odměna za tu zábavu s královnou. Věřím, že RT to podobně nastavilo u většiny farmářů.
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No nevím :), ale za oranžového úhoře jsem taky rád.
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Královna mne moc bavila, jen to bylo trošku náročnější na čas, bo jsem jela na dvou farmách a ještě se statistikou ;)
    na hlavní farmě jsem uhrála - BBZ, BZ a KR v tis: BBZ 124 906, BZ 26 280,3 KR 6 975,7
    SK 240, SH 384, zuzi 194 FM 174, ZB 68, parfém deluxe 167, HM 1 606 a bedny jsem nepočítala, celkem mne nezajímaly. Vybrala jsem Pikolky, Sila, Bedny s bonusy a PL, ostatní jsem tam nechala, to mne nebralo

    Vedlejší bude sečtená až zítra, tak bude pokračováni

    Edit::)
    na vedlejší farmě jsem uhrála: BBZ 887 174, BZ 19 440, KR 10 339
    SK 109, SH 297, zuzi 135, FM 146, ZB 56, parfém deluxe 112, bedny 37, ale od asi 30 hry, a 1401 HM. Vybrala jsem Pikolky, Sila, Bedny s bonusy a 1xPL
    :music:
     
    Naposledy upraveno: 18/11/21
    -Jara05- a pecko1234 tohle ocenili.
  15. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Královna byla fajn.
    Na rozdíl od přišívání záplat byla mnohem lepší možnost zisku mincí a taky lépe nastaveny potřebné počty mincí na získání jednotlivých odměn. Takže chválím.
     
  16. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím sousedku, věřím že kdyby jsi se do toho pustila, tak to dáš 8) a děkuji moc;)


    Královna projela 139x. Vybrány Piccola, neóny, upgrade Sila, 3x výběh a za drobné 1x kupón. Tentokrát nebylo moc času se královně pověnovat. Příště snad vyberu více odměn. 8)



    Hezkou hru ...
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Děkuji ti sousede za důvěru, možná bych i dala, ale odhodlání chybí xD Ale nikdy neříkej nikdy, tak třeba někdy zaškemrám o rady ;) Jo a sousede, co ta pole? Takhle tě nikdy nedoženu :pxD

    Ke královně.... tak já nakonec vybrala krom jiného 3 TCH a 1 neon a podle předpokladu žádná novinka a z neonky netopýr.... radost největší -.-xD
    Ale jinak královna byla tentokrát fajn, jen padalo všeho nějak míň.
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    dionalesi nenechej se ovlivnit reklamními obrázky, vždyt´do dnes nepřiznal jestli je zelený nebo červený trpaslík:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.