Karnevalová královna (11.11. - 16.11.2021) /Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Stonek i tri bedny mam, dobry a ted na další odmeny :)
    Fakt jsem tak slepej nebo nekdy pada jedna hvezdickova mince? Trochu podezrivam ze se schovavaji pod jinyma padajicima predmetama, ale tezko to zjistit...
     
  2. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, královna jezdí o106, ale teda ten nepořádek co po průjezdu nechává, nechtěl bych to uklízet :D

    [​IMG]


    Už nejsem družstevník 8)


    Hezkou hru ...
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D vtipné, díky migos, to mi vždycky zvedne náladu :)
    86 her, ještě pěstuji, bedny doma (celkem 13), ale nemám odvahu dát je na plochu, jedno tajemno a 2 závěsy.
    V družstvu plno úkolů rozpracovaných, jsem lenoch se tam jít jen podívat :p
     
  4. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    No proto to máš taky chytat do toho koše, že jo :p Aby pak uklízeči neměli tolik práce :D
     
  5. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Pre mna sa navsteva kralovnej skoncila dnes rano. Stihla som minut vsetky napestovane rastlinky.
    A dala som na ploche nazbieranych 15x skorookalov (CZ nartoun), - dostala som pravy okal a este papagajca vlnkovaneho (CZ andulka), po OaD mi papagajec zostal len jeden, bol strasne smutny, ze je sam.
    A debnicky Piccolo si pockaju, je ich malo na odtajnenie.
    Pekny vecer prajem!
     
  6. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Splněny všechny dílčí plány. Zatím odehráno 103 her, mám závěsy, piccola (v liště teda jenom 8), kupony a jednu bonusbedna. Ještě bych chtěl aspoň jednu, ale už jedu cobudky. Co bude, to bude :D:p.
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam odohranych 110 hier :)zatial som vybrala picolky, sila, Pl a 2posilky :music: No ulohu v druzstve este nemam hotovu xD uz len 24 kosikov a smitec :D
    Na noc musim dat zase lablab, lebo dalsich 5000 ks caka na kosiky uff....Esteze akcia konci az o 22:00h. lebo ani srnka netusi ako dlho budem zajtra v robote :D

    migos klobuk dole :music: si dobry :) No myslela som si,ze som na tom v druzstve celkom dobre ale ked som kuk video tak som zasla :music: a co sa tyka picoliek tak tie sa u mna dlho neohreju xDxDxD moja zvedavost je velka a tak mam vianoce cely rok ;):pxD
     
  8. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    100 her odehráno,včera jsem to už zabalila večer,padátka mi padají,láká mě to napěstovat,ale už mám Baha v původním stavu,snad příště.Ale bavila jsem se.Hodně zdaru těm,co ještě makají.
     
  9. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Tak jsem odehrála asi 130 her na jeden zátah a ve finále jsem potřebovala trochu bobků: [​IMG] xDxDxDxDxD Chybička se vloudila:cry::cry::cry:
     
    Naposledy upraveno: 15/11/21
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Apachie1 - Stalo se mi už dvakrát totéž, že jsem se uklikl s hnojbednami. Naštěstí neproletělo komínem tolik o_Oo_O :D:p.


    Vidím to ještě na 4 sklizně a šlus.
     
  11. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Pitrýsek47 - Díky. Však ta šestá husa nebo kolikátá to vlastně byla mě taky celkem pobavila :)
    činčilka12 - tak mám asi hodně chramlavé ruce, ale fakt se snažím 8)

    sovicka64 - Děkuji, však to bylo ke konci už pěkně otravné pořád někde něco málo chybělo, ale jsem rád, že už to mám z krku.

    Zítra ještě něco málo odpolko vyzvednu a za královnou zazvoní zvonec.

    Farmu už mám v režimu Bézetkárna :D

    [​IMG]
    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  12. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Chybí asi 60 padátek, takže ráno akci dokončím.

    Ještě se chci zeptat , k čemu je dobrá ta Tiki maska ?
     
    kája53, -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Angelica190, umí zkrátit dobu růstu zeleniny na Baha o 20% v trvání šesti hodin a není do slotu, je to bonus. A když ji máš a přidáš do slotů Esenci moudrosti (6% na 8 hodin) a Léčebnou mast (4% na 6 hodin), zkrátíš i na Baha dlouhé zrání pro dobré padání potřebných pajdátek i bez skleníku, který šlechtěním pomáhá krátit dobu růstu na farmě...
     
    Naposledy upraveno: 15/11/21
  14. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Api a stěby, přidávám se s ukliknutím taky do klubu, stalo se mi to poměrně nedávno. Kdož jsi se neukliknul u této bedny [​IMG], hoď kamenem xD
    migi, klobouk dolů... o tom se mému družstvu může jenom zdát ;)
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já družstvo obcházím uctivým obloukem od založení farmy. Jdu tam jen, když mi chybí kapky, vrtule a zlaté krmivo. Také jsem plnila těsně před dosažením lvl 100, na panelácích pro stromy, stáje i výrobny se dalo vytřískat docela dost. Ale jinak je tam moc peněz za málo muziky, raději se snažím plnit akce. Tu současnou mám za pár minut na dohled, poslední sklizeň do úkolu. Pak jen vidět, co padá z toho vozíku...
     
  16. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Y_n_O : děkuji za odpověď, to je šikovné, škoda že se již nedá získat.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím Angelica, řádek ve stonku Neonové výběhy nemáš? I pro ostatní, kteří se ptali na Tiki masku. Do řádku patří dekorace neonový velbloud, opice a panda.
    Sousedé nebo přátelé, pokud ji mají dost, můžou masku posílat jako dárek každý den.
    Mrknul jsem do zásobárny ve stodole a tam trůní 1702 ks.
    97 her, zakoupeny další výběhy skoronártouna, tak se těším na výsledek ;)
     
  18. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    Královna dokončena a dnes jsem odtajnila 6 piccolo bedny a měla jsem štastnou ruku vypadl mi multitaskinf, první fl.trom,2x kytice a tanec v listí
     
  19. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Ke stonku jsem se doplácala včera večer, dneska jsem ještě nachytala mince na silo. Z pikolek mi vypadl geniální multitasking, festival světla a 2x pěstitel. Ani jsem nečekala, že to dodělám, protože ten stonek se mi moc nezdál. Ale ty produkty navíc nejsou špatný.
    :)
     
  20. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Pitrýsek47: řádek bohůžel nemám, ten se hádám také nedá získat /zakoupit že ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.