Karnevalová královna (11.11. - 16.11.2021) /Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Karnevalová královna ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 11.11.2021 v 11:11 hod.
    Konec akce: 16.11.2021 ve 22:00 hod.
    Dostupnost akce: Farma level 14, odemčená Bahamarama

    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    ta akcia v skutku zacina 11.11h ci preklep??;)Milostiva pride asi na bielom koni,miesto vozaxDxD
     
    Naposledy upraveno: 10/11/21
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odměny slušné, i když se pěstuje na bahamě, kde to mám nerada, tak do akce jdu ;) jen by mne zajímalo, že v řádku to +1 na výrobny platí jen na bahamu? nebo také na farmu a děsivý svět?
     
    kiki2305, -Jara05- a kája53 tohle ocenili.
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Má to jediné dvě chyby...
    1) Je to jen na Baha (takže člověk nemůže využít vyšlechtěných rostlin a já se tak těšil na doplnění laskavce do stodoly kvůlivá blížícím se Dožínkám)
    2) Začíná to v 11:11 (opravdu?), zřejmě kvůli magičnosti toho data (11.11.)... snad nenapadne někoho začít akci 1.1.2022 v 01:01...

    Doplnění: Ten začátek je vopruz, protože jsem se dnes rozhodl pro chov zvířat po dobu 10 hodin s využitím různých dekorací (Postřikovací umění + a Pěstitel + a zejména s využitím žetonů ze Sezóny - obdržel jsem tak při sklizni parků 980 Mega BZ)

    Naštěstí při využití květinového řádku, hnoje a vody lze zasadit Pobyšku někdy v 19:30 a dozraje těsně před začátkem akce.
    Pokud by chtěl člověk použít Saguaro jen s vodou, potom by musel zasít nejpozději v 15:58...

    Ale co - s chutí do toho, půl je hotovo!;)
     
    Naposledy upraveno: 10/11/21
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Překlep, který souvisí s datumem, určitě od 14h. Edit: Tak prý je to tak jak je napsáno, tak to tu ještě asi nebylo. Proč by měl přijet zrovna v 11.11h na bílém koni? To si slyším poprvé.
    Výrobny na plochu nedávám vůbec, max. nově získanou pro zajímavost, ale nevadí, stonek je pěkný, zvykám si i na růžovou :)
     
    Naposledy upraveno: 10/11/21
  6. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Akce na Baha mě nevadí a to datum je určitě kvůli sv.Martinovi .V 11.11. začínaji přece Svatomartinsé hody a ochutnává se letošní vinná úroda a hlavně se peče husa.Tož dáme si sklenku na zdraví a jdeme pracovat
     
  7. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Jasný že do akce jdu,překopu bahamku.A hodina se mi nejeví jako překlep,spíš jde opravdu o magické datum a hodinu.Vždyt zítra má přijet Martin na bílém koni :music:
     
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Nebude to překlep Poláci zo mají stejné, ale mě to zrovna zítra nevyhovuje, no tak začnu později.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. Janet180

    Janet180 Pisálek fóra

    Já se těším :) Královna je vždy super. Naštěstí si už delší dobu syslím 2x Jackův dárek, takže +4 z každého pidipolíčka po celou dobu akce a doufám, že si i něco vytočím na kole štěstí (zatím mám cca 85 párty lístků a dlouho jsem neotvírala žádné bedny, tak to taky něco vypadá). Superhnojiva mám tak 4k, takže jestli něco padne budu pěstovat do aleluja. Ty 3 piccolo bedny chci :)
     
  10. gleamg

    gleamg Zelenáč fóra

    Ahoj, baha znamená prales, plantáž i vodopády?
     
    burds, ojfp. a -Jara05- tohle ocenili.
  11. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    akce vypadá dobře, pěstování na Bahamě mi nevadí, jestli se nepletu, tak minule se pěstovalo dokonce jen na jedné ploše.
    Odměny jsou dobré, h,avně nechybí Pikolky, tak jen aby bylo dost hvězdičkových mincí.
    Farmaření zdar! kája53
     
    evainfo, dinoalesi a -Jara05- tohle ocenili.
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, akce by měla začínat, tak jak je napsáno. ;)

    upload_2021-11-10_10-44-18.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Saguaro s vodou,hnojem a do stříbra kouzelný lektvar: čas 16:37 hod
    Takže v klidu po sklizni chlévů ,někdy k večeru fláknu pole 1x1 saguaro.
    Chci se zaptal,jak padaly hvězdičkové mince při testech?!? Jestli to není tajný!;)
     
  14. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Zdravíčko.
    Královna, tu mám ráda. Pro mě docela nezvyk makat na Baha. Člověk je zvyklý makat na Farmě, ale nu což. Je to hlavně o zvyk.
    Začátek se povedlo skloubit. Samé 1. Doufám, že hra poběží taky na 1 a spokojenost bude taky na 1. Já jsem spokojená.
    Za chvíli mi "dozrají" stromy a zvířata, tak je budu postupně likvidovat a dávat pole. Příprava muší bejt.
    :p;)xD
     
  15. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Na Královnu se těším,jestli se nepletu,tak už jednou jsme ji na Bahamě měli.
     
    danielka0000, kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11, testovací verze se nedá v tomto srovnávat, protože ostrá verze může mít jinou pravděpodobnost získání předmětů.

    testovací verze 10 jízd.
    upload_2021-11-10_11-29-43.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci určitě začnu- čas mě nevadí. Pouze na Baha mám většinou problém s padátky, snad to tentokráte nebude platit.
    Přeji všem ať se daří a získáte to po čem Vaše srdce touží!
    Koukám na hory - už jsou bílé, tak snad nám Martin přinese štěstí ve hře!
     
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, do akce jdu, akorát se mi moc nelíbí ten čas na pěstování, neb mám jen jednu plochu prázdnou a na ní to bude trvat moc dlouho na to, abych akci udělala celou, jinak ty uprage budou fajn, přeji všem hodně úspěchu při chytání odměn.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, do akce sice půjdu, ale moc toho neuhraji, mám zafixovaný ukazováček prave růky a bez něj jsem jak bezruká, něco snad přece jen posbírám. Všem přeji hodně úspěchu při chytání odměn, hlavně hodně hvězdiček, prostě ať se daří !
     
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Královna vždy potěší, jen malý mráček mi vadí a to kam se získanými TBZ z akce i dekorací
    ....vím někam do ztracena,škoda:(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.