Kadabřin zákazník (31.7. - 3.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak na mladší farmě ještě čtyři majdy a stonek taky bude. Akční mám napěstované, takže otočím nějaké děsivé rostlinky, pokrácené strašidelnou kyticí. To by mělo klapnout :)

    chybí majdy.png

    Edit: už jen jedna majda chybí. Z jedné plochy flekaté hrůzy cca 38 padátek

    flek.png Za dvě hoďky bude stonek doma ;)
     
    Naposledy upraveno: 3/8/20
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Uf, vše hotovo ,11hodinovka pomohla s padátky a bubu farma v normálu s plodinami a zvířátky do stodolyxD
     
  3. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Akce komplikují proto, že chtějí z hráčů vyrazit peníze za různé nákupy. Tady je to jasně vidět.
    1. Mini-akce Rozšiř svou zásobu florenů (4.8. - 5.8. 2020)

    2. Mini-akce Šťastný den sklizně (3.8. - 4.8.2020)

    3. Mini-akce Mega den plný BZ (1.8. - 2.8.2020)

    4. Mini-akce Strhující farmářský balíček (1.8. - 2.8.2020)

    5. Mini-akce Výprodej – předmět John Citrón (31.7. - 1.8.2020)

    6. Mini-akce Poloviční cena - Bedny s nářadím (31.7.2020)

    7. Mini-akce Slavnostní dny farmářských mincí (31.7.2020)

    8. Mini-akce Skvělá nabídka superhnojiva (31.7. - 1.8.2020)

    9. Mini-akce Děsivá noc (31.7. - 3.8.2020)

    10. Akce Kadabřin zákazník (31.7. - 3.8.2020)
    11. na oznámení 2 akcí, oznámení 8 oznámení výhodných nákupů
     
    tony13257, coneznam a Veselka tohle ocenili.
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    nestíhám,stačil by mi navíc 1/2 dne
    o_O
     
    evainfo, maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hrabenka1951 - ahoj, BP musí nějak vydělávat na chod hry, pronájmy prostor, serverů, mzdy svým zaměstnancům atd....To není neziskovka, kterou by dotoval stát nebo jiná společnost. Vydělávají prodejem placených herních prvků - pomocníků, herní měny, balíčků, prémia, košíků, TS.... atp. Je tu spousta hráčů, kteří hrají zadarmo - mají tu možnost- nemusíš tu každý den platit vlezné, jako když jdeš do kina nebo do ZOO. Nabídky k prodeji musí dávat, bo kdyby je nedávali, jak by získali jinak finance ? Ty se jako hráč máš možnost rozhodnout, zda nabídky využiješ nebo ne. Takhle fungují všechny hry (v některých se bez investic prakticky nehneš z místa).

    Šťastný den sklizně - tam po tobě nechtějí žádné peníze.
    Prodej florenů - to je na tobě, zda tuto nabídku využiješ - také s akcí moc nesouvisí.
    Mega den BZ - pokud chceš využít, stačí utratit 3 kč v bance - rovněž nesouvisí s akcemi..nikterak ti nepomůže s plněním.
    Strhující farmářský balíček - není nutno kupovat - zase je to jen na tobě - v této akci ho moc nevyužiješ.
    John Citrón - hráči chtějí získat JC - někteří koupit mohou - ale zase je to jejich rozhodnutí. Stejně jako bedny s nářadím - chceš - nechceš - nech být...k této akci je nepotřebuješ, nářadí vyskakuje odevšud... JC na děsivé plochy taky nedáš.
    Slavnostní dny farm. mincí - tam není třeba nic kupovat - můžeš šlechtit a získáš při tom mince...
    Nabídka superhnojiva - to asi někteří využijí, pokud chtějí dojít až na konec akce Kadabry nebo spektáklu a nemají zásoby- ale zase je to jen jejich rozhodnutí. Není nutné tyto akce plnit celé.
    K čemu jsme došli ? Že tyto nabídky a miniakce s výjimkou toho SH nemají na plnění této akce vlastně žádný vliv ;)
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som zabudol počítať vždy som si napísal na papier koľko treba rastlín a teraz som to nerátal a napestoval som navyše 3290 ks.Vrecká napadali tak že mám aj ja hotovo;););).
     
  7. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, nejdelší akční přepěstována, ale padátek mi chybí na stonek asi 140, takže akco odpískávám a stonek prostě nebude...Škoda, ale co nadělám, hraní přes mobil a v práci to prostě nejde..
    Všem gratulka
     
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, konečně dopadalo dostatek sáčků. Akce celkem v pohodě, až na padátka. Tedy nastaveno hodně limitně. Kdo nemá dostatek stromů s dlouhým zráním, tak musí opravdu pěstovat bez prodlev. Také hodně pomáhají arboreta a velkokapacitní zvěřince.
    Něco málo sem stihnul dopěstovat i do zásob. V odměnách mě potěšily chlívky. ;)


    [​IMG]



    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dobojováno :D Dvě otočky flekaté hrůzy a je to doma.
    ajeto.png :music:
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Stonek získán. Hurá. Padátka více padaly z 11 hodin rostoucích růžových bobulí. Tak jsem trošku pustila žilou SH. Pekelní hafani bohužel cestu na mou farmu opět nenajdou, ale jsem ráda aspoň za stonek. K dispozici byla jen jedna plocha. 11 políček na druhé ploše (ostatní stromky a dva chlívky) ani nepočítám...
     
    matlafous123, evainfo a Peto121 tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  12. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak já pro stonek nedojdu. Kytek fůra, ale padátka padají asi jinam. Majdu mám doma, leda bych ji tam šouplaxD
     
    matlafous123, evainfo a Peto121 tohle ocenili.
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    stonek mám
    ;)
     
    michnaj, matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Padatka se nakonec umoudrila, napestovano bylo uz davno... jen zajimavy ze z rajcat taky padalo, tak kdyz jsem mel bonus tak jsem je sem tam otocil... pak to semleti, dodani a je to komplet i ten zbytecny chlivek v poslednim kole :)
     
    michnaj, matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  15. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    kaolín11: Zaber prde ,-) [​IMG]
     
  16. maribeja

    maribeja Stará škola

    Tak se hlásím také mezi ty co mají hotovo ,jinak kytek přepěstováno dost od každé,protože jsem nečetla zadání,ale to je moje chyba,hlavně že jsem akci dokončila.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    O moc lepší už to nebude,točím krátkodobé plodiny..........[​IMG]
    [​IMG] 8)
     
  18. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Děkuji za odpověď. Tři majdy se po několikerém restartu nakonec objevily, takže i chyba je asi někde jinde, než u mne. S mincovní bublinou je to asi pravda. Z mé strany to bylo upozornění, aby to někdo zkusil jinak, než já, když jsem si opožděně spočítal nedosažitelnost čtvrtého kompasu.
    Takže jsem se mýlil. Tato omluva je ostatně i popřením tvrzení v souvislosti s obraty "někteří lidé" a "určitý druh lidí" (Pitrýsek47). Nejsem ani "některý lid" ani "druh lida", jsem konkrétní hráč Fantasiro. Takže jestliže se pletu, tak bych příště prosil, přímé oslovení. To výše uvedené, neadresné a povšechné se používalo za totáče, aby se diskreditovaly nepohodlné názory s jejich nositeli, a jsem na to poměrně alergický. Za chybu jsem zvyklý se omlouvat za sebe a ne za nějaký "lid."
    Jinak souhlasím, že provozovatelé musí mít nějaký příjem ze hry, ale neměli by to dělat tak, aby své přispěvatele znechucovali příliš komplikovanými herními situacemi. Že v tomto hodnocení nejsem sám, ostatně ukazují i názory viz výše.
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Fantasiro: Hola, hola, nefantazíruj :), přímé oslovení ode mě tam máš a všímám si, že tento druh lidí hledá chyby všude jinde jen ne u sebe nebo v počítači. Ale nejsi sám. V pohodě, ještě, že ses omluvil. Víš co mě nadzvedlo, hodnocení podpory....

    První stonek mám.
     
    Naposledy upraveno: 3/8/20
    michnaj a Peto121 tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Fantasiro - ahoj, jsem ráda, že se majdy objevily - možná to mohlo být i pomalejším připojením, přetíženým serverem ? - čerti vědí, nejsem IT.
    Psala jsem to jak říkáš neadresně - z důvodu, že takových hráčů je více - myslím ty, kteří se tu rozčilují, že je něco špatně, ale vždy hledají chybu ve hře a nikdy ne u sebe. Něco se jim zaručeně ztratí, pak to po poradě s podporou najdou někde zašité na ploše apod...Pokud tomu tak u tebe není, pak je to jenom dobře.
    S tou bublinou jsi to napsal jako hotovou věc - než něco budeš tvrdit, tak to vyzkoušej, jestli je to možné, pak teprve dej radu ostatním
    - osobně si taky téměř všechno ověřím nejdříve ve hře, než to napíšu na fórum ostatním.
    Upřímně mě spíš trochu nadzvedlo, co jsi napsal o herní podpoře: "Stěžovat si nemá cenu, protože odpovědi na e-mailu jsou arogantní a alibistické" - proto jsem na tvůj příspěvek reagovala. Vzhledem k tomu, že mám s podporou z dřívější doby jako hráč pár zkušeností. Ono možná také záleží na tom, jakým stylem tam píšeš... (to je tak i v běžném životě).
    Můj názor na tuto akci je jiný než tvůj - nic složitého na ní nevidím - sázím, sklízím, melu, dodávám. Žádný zakopaný pes tam není - na rozdíl od té druhé akce, kde už musíš plnit i doprovodný úkol, abys získal další akční, hlídat počty akční...tam bych nemrkla ani okem u kritiky.
    No ale abych tu nepsala romány, že jo, tak jdu zase něco dělat.
    Hezký večer a hru pokud možno bez dalších komplikací
    Ahoj
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.