Spektákl na vodních lyžích (30.7. - 4.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký večer všem, vám to tedy frčí :) no já si ráno říkala, že ty dvě plochy stačí na oba kompasy, že to na mobilu párkrát otočím se zeleným hnojivem a ještě k tomu přišel bonusek na šest hodin ... paráda :p no farmička mě nechtěla naskočit, stále se točila, nebo úplně sekla a ještě se mi to nestalo. Tak snad by mohli přidat ještě dvě akce, ať se to celé sesype úplně.
    Sklidila jsem nakonec kolem druhé, bonusek byl dávno pryč a na děsivku jsem úplně zapomněla xD těch pár akčních už teď napěstováno, na bahamce jsou dlouhodobky pro vesty, děsivka se přes víkend snad zvládne a jasně držím palečky ostatním ;)

     
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Lidi, kde pořád berete ty bonusy....já můžu točit jak urvaná a dostávám pořád akorát tak oranžové netopýry a žluté mlíkárny....dnes jsem protočila asi 90 zelených a 50 párty a nic....:(
     
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    tak je, tiež mi nič nezostalo, ale na 400 PL, to si mal fakt smolu, alebo to už tak zostane?:music:, ja som točila menej, nič nebolo, už meliem z posledného, dosť lístkov pošlo pri futbale, niečo málo na láskavec pri recyklomate, musela som tiež hrabnúť do lišty pod vázičku;), ale len jeden na rastliny som pustila, viac nedám8), tie galóny SHáčka musia stačiť..
    ale ide to fajn [​IMG]
    aj Halu som splnila celú, možno tam raz bude ružový škrečok alebo žralok [​IMG], posnívam si,
    idem si vyložiť nohy, niečo pustiť v telke, na záverečné titulky zvyknem obživnúť, to budem mať zber aj s desivkou a môžem ísť zase spať do rána:D;)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já se z vás picnu... s vypětím posledních sil jsem včera večer rozpěstovala, prvních 100 rostlinek sklidila a znovu rozpěstovala o půl druhé ráno, kdy jsem se probudila xD A stejně to pak šlo na pohopole, páč mám každý den osmihodinovou brigádu a tam se na farmu nedostanu. Takže pohopole to jistí. Sice si vyplácám skrovné zásoby SH, ale k těm kompasům se snad dostanu.
    Na levé straně mám před sebou úkol 27, na pravé 25. Teď budu do zítra pěstovat na pidi, na brigádu jdu až na dvě odpoledne, tak nebudu plýtvat SH.
     
    Naposledy upraveno: 31/7/20
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pro dnešek končím.[​IMG] :)
    Teď už to jde krapet ztuha.Už jsem na tuhletu supr akci vyplácal odhadem 10.500 ks SH.:wuerg: RT ví,jak z nás ty zásoby dostat.Stačí utáhnout kolo štěstí a za pár akcí bude po zásobách.o_O
     
  6. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    evoku 57 -naprostý souhlas,venku je tak krásně ,že je opravdu hřích blbnout na farmici,ostatním včeličkám přeji hodně úspěchů
     
  7. vladca

    vladca Stará škola

    mám prvý kompas zľava a druhý sprava bude za par minút, len čo vypadne zopár chýbajúcich viest ...
    ... idem len MJS, voda, hnoj ... určil som si cieľ po vstupenky, napestujem ešte na úlohu do stodoly a tým to pre mňa končí
    Zatiaľ mi SH od rozpestovania len pribúda ;) a na KŠ točím po jednom-dvoch PL iba ak vidím nejaký bonus.
    Ak sa neukáže tak ho ignorujem do ďalšieho resetu po 8 hod.

    Terajší stav: 62 splnených úloh (ak budem mať čas pôjdem maximálne do 125, pre druhú stonku)
     
  8. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    No pěstuji jak divá, ale ouha!!! Kde jsou padátka??? No snad se nějak umoudří a nakonec to vypadá
     
    k.vitek, maribeja a Veselka tohle ocenili.
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nooo, tak tohle bude jeste napinave! Vcera jsem sklizela cely den hrabstvi pana z Mordoru a na Matlafousov se tudiz nedostalo. Navic mi odesel po hodine muj lehky krovinorez, takze jsem musela nasadit do boje chlapuv, ktery je o 4,5 kg tezsi a i kdyz mam nejlepsi a nejdrazsi popruhy, ktere lze sehnat, tak se mi s nim po nekolika hodinach odporoucelo leve rameno do vecnych lovist a chybi mi tudiz min. jeste 4 hod. seceni. KS jsem zkusila pred patou rano, ze bych jeste neco nahnala, nez zas vyrazime do boje a rikalo, ze teda neda ani kulovy (obcas se objevi a samozrejme nepadne plus bonus na 6 hod. a to je tak vsechno)....vidim to zatim blede :wuerg:
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jedu jen s vodou a MJS. Zkoušela jsem kolo štěstí a bonusy se mi pro jistotu ani neukázaly! Jen jeden na mě mrkl a rafička se pro jistotu zastavila na zcela opačném konci. Ani dekorace se mnou nechtějí mluvit. Takže jsem bezbonusová. Mám první kompas. Snažím se získat i první stupenku. Stojím na padátkách. Jak to bude dnes se sklizní, uvidíme. Jedeme směr plovárna. No, v nejhorším případě bude o bedýnku s nástrahama méně.
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Tak jsem se nakonec rozhodla, ze se nehodlam vzdat tak lehce... protocila 117 PL a hodila na oltar 3 tis. SH. Elektrarna bude muset pockat do vecera (pres poledne to nedam). Za 1:19 hod. budu mit vsechny osmihodinovky a zbydou mi dopestovat obe kratsi a to uz bych mela dat i bez SH ;)

    EDIT: Zajimave je, ze od 417 do 317 ks PL (tj. po stovce protocenych) jsem zaznamenala na KS jen par sestihodinovych bonusu, pak se s nimi roztrhl najednou pytel a zacaly i padat. Dokud jsem mela nasyslenych PL do 300 ks, tak vetsinou na par bonusu stacilo protocit cca 40-50 PL.
     
    Naposledy upraveno: 1/8/20
  12. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Čtvrtý kompas v pravé úkolové řadě na pozici 98 je bez hnoje v podstatě nedosažitelný, takže se vykašlete v Aqua mánii na otevírání bubliny s 8 mincemi a ty tři dosažitelné kompasy nechte na truhly.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Fantasiro - ahoj, možná si sedím na vedení, ale tu bublinu s ramamincemi přeskočíš jak ?
     
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, základní kytky jsou napěstované. Teď začne hon na padátka. Mám zasazenou vytuněnou pažitku a pak dám žlutý hrách do držkatého úkolu. Zhruba za hoďku bych měl mít padátka abych se dostal ke splnění družstevního úkolu a pak začnu pěstovat pomocnou kytku. Vidím to nadějně. 8).

    Zatím spotřebováno cca 1300SH, uvidím jestli pak popoženu druhé kytky.

    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) ahojte [​IMG] ide to,zas o trochu blizsie k dokonceniu :)
    [​IMG]
    [​IMG]
    ;) peknu sobotu vam prajem
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nevadí mi plnit těžké akce,ba i nějakou vrtulku s kapkou pustím,ale pro příště prosím vyřidďte RT,že na odměnách to musí být vidět!!Řadek s týdenní aktivací a k tomu jako bonus vypečenou bednu s návnadama, nepovažuji za adekvátní odměny vzhledem k vynaloženému úsilí a podpůrných prostředků!:p
     
  17. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    no a opět stojím na vypadávátkách, jako vždy jich mám málo, to snad už ani není možné že u mě by to bylo jinak, na akcích většinou pohořím právě na nich :cry:
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ech, tak jsem ted dal SH protoze jsem "nahodou" vytocil +2 na kole... no nebudu aktivovat boostery a bonusy dokud neziskam novou kytku, mozna tech kratsich mam dost, kdo vi, nepocitam to...
     
  19. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    zase akce závislá na hromadě padátek a ne na šikovnosti hráčů, to samé na nočce. díky RT
     
    hroudov, Veselka a ldivacka tohle ocenili.
  20. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Za 200 PL mi padlo 1x 100 %, 1x 200 % a 3x +1, takže napěstováno a teď na padátka, snad to dodělám. Jde mi hlavně o kompasy, abych měla co nejvíc návnad, protože mě rybaření prostě baví :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.