Kadabřin zákazník (31.7. - 3.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. papulice

    papulice Veterán fóra

    jako všichni,chybí padátka,celkem nuda
     
  2. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Jdu se taky přidat k stěžování si na padátka.Potřebuji 13 majd aby byl stonek,nějaká rada z čeho napadá 276 pytlíku?Rostlin je víc než dost.
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  3. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Tentokrát se organizátorům akce vymkly z rukou. Příliš komplikované, tudíž náročné a bohužel chybové. Naposledy jsem třeba zadal mletí 3 ks majdy. Nic se nevyrobilo a přísady zmizely. Stěžovat si nemá cenu, protože odpovědi na e-mailu jsou arogantní a alibistické, takže jenom tento povzdech. Počkáme si na nějakou kvalitnější akci.
     
    hrabenka1951, Veselka a dasa1143 tohle ocenili.
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    [​IMG]
    Sice už to je několikáté doupě ďábelského psa, ale neber to, když ti to dávají...
    V porovnání se souběžnou akcí Spektákl na vodních lyžích to bylo v podstatě jednoduché i přes počáteční nedostatek Tajuplných sáčků způsobený osazením obou děsivých ploch děsivými chlévy a výrobnami...
    Tak ať i ostatním to vše dozraje a napadá v dostatečném množství!

    Fantasira:

    Nestalo se ti náhodou to, že jsi zadala mletí přímo z akce (otevře se ti mletí na Baha mlýnu), zadala vlastní mletí a nevšimla si, že ho máš "ve frontě" za jiným mletím krmiva na Baha? I já se totiž občas divím, proč mi mlýn na Farmě nemaká, když jsem přece zadal mletí akčního krmiva.
    Naštěstí si pak uvědomím výše popisovaný zádrhel...;)
     
    Naposledy upraveno: 3/8/20
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, ještě 11 sáčků a stonek bude, do večera napadá. Psa nechci mám jich dost :)

    Fantasiro: zvláštní, že jen určitý "druh" lidí má věčně problém ve hře. Jistě, že chybky se najdou, ale dají se vyřešit. S podporou jsem měl vždy výborné zkušenosti (jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá).
    Jak ti může zmizet mletí? Čáry máry fuk, Kadabra kouzlí ;)
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Akci určitě dokončím,už zbývá uvařit jednu majdu ...nedostatek padátek jsem řešila noční sadbou růžových bobulí ;)
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Napestované je a chýba mi na 6 tých pyré vrecia.Dúfam že do večera napadajú,ak nie tak nevadí stonku mám.A s tajnášov budú ak býva u mňa zvykom iba lištovky.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Do stonku mi chybí devět omáček. Točila jsem pokrácené kytky do půl čtvrté. Teď jsem zasela na obě plochy ponurý květ, za půl hodiny odcházím; z brigády bych se měla vrátit kolem osmé. Nevěřím, že napadá tolik, abych všechno vyrobila. Zkusím potom ještě nějakou pokrácenou kytku a přinejhorším pár pytlíčků dokoupím, když už to mám skoro celé.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ještě že jsem se do akce nepustila, ještě teď nemám padátka na všechny majdy :p
     
    maribeja a hnojivo tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    evoku57
    Tomu se ani nechce věřit.Jel sem v poklidu,SH pouze na rozpěstování.Po napěstování akční,točil pouze plodiny od Ječící tykve nahoru a již teď mám 420 pytlíků navíc! Jen podotýkám,že krom plodin sem neměl na plochách nic jinýho.;)
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Fantasiro - někteří lidé mívají problém uznat svou chybu, takže i chápu, že se ti odpověď z herní podpory nemusí třeba zamlouvat. Nicméně podpora si vytahuje data ze hry a né z prstu.
    Pokud máš nesrovnalosti, kam se ti majda zatoulala, tak nemusíš mít určitě obavy požádat herní podporu o pomoc. Já jsem poprosila o pomoc taky párkrát a bez problémů. Normálně se mnou komunikovali, chybu našli - a ano, byla na mé straně, o tom žádná - prostě mi něco nedocvaklo - uznala jsem to, bo měli pravdu, tak jsem slušně poděkovala, popřála jim hezký den a šla si posypat hlavu popelem. Tož tak.
    PS: Ještě stále nevíme, jak máme přeskočit tu bublinu s ramamincemi - viz tvůj příspěvek ZDE. Asi to nejde, že ne ? Ale není to chyba, prostě to tak je nastaveno, bubliny přeskakovat nejdou.;)
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    domleto, dodáno, hřbitov v běžném režimu, tj. jedna plocha s políčky, druhá plná stromů, chlévů a výroben, protože kdo má vědět z čeho to příště bude padat xD, hlavně večer nezapomenout nasadit zářící plíseň, aby mi tam jako minule nezůstala rajčátka xDxD
     
    matlafous123 a spuntka tohle ocenili.
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kaolíne ;), tak to bude tím, že mám na jedné ploše i zvěř výrobny a stromy, jinak pěstuju bez prostojů a v noci spím. Ale hlavně že jsou mi padátka nanic, dala jsem to sem jako info pro ostatní, že to fakt hodně nepadá. Já bych to dohnala i dárky od přátel, ale nepotřebuji. Za dnešek ještě něco napadá, tak asi zelenou bych zvládla, tam je nejmíň padátek
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    evoku
    Nojono,pak se toho někdo chytne a je vymalováno.
    Ze zvířátek to musel bejt pořádnej fičák!:wuerg:
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  15. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Já se ke stonku dopracovala, ale na splnění posledního úkolu mně chybí majdy. Chybí mně jich 6, budu je mlít z růžových bobulí, na další mně chybí 7 sáčků a pak ještě na těch 5 sáčků 140. Do konce akce nějakých 10 hodin, to je času spousta.

    Jela jsem s prodlevama, včera například asi 8 hodin. Nečekaně jsem odjela před sklizní a pak nevzpomněla. Nevadí. Pokud 147 napadá tak dobře, pokud ne, tak jen nebude další chlívek v liště. [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akce ukončena - konečně. Padátka?, RT nás má stejně na háku, po celou dobu co jsem sklízela ponurý květ a zářící plíseň - vypadlo z obou ploch max. 112 ks (spíš mně) a dnes, při poslední sklizni - 187. To potěšilo, protože už jsem jich potřebovala pár.
    Přeji všem aby do večera akci dokončili a mějte se!!
     
    evainfo, maribeja a matlafous123 tohle ocenili.
  17. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Akci mám po stonek hotovou chybí mě ještě 9 umlýt ale když se k poslednímu nedohrabu nevadí i tak jsem spokojená že stonek stonkuje a šlo to pokusím se...třeba ještě stihnu. By se i hodil další ďábelský pejsek na plochu. Ještě ho tu máme, nějaký ten čásek...tak držte se ať se daří ;)Janča

    Stihla jsem na posledních 10min i toho ďábelského dalšího aspoň něco se daří super
     
    Naposledy upraveno: 3/8/20
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Dopadano (dnes jsou kohoutky nejak vic povoleny) a zaroven dopestovany vsechny bubukytky nad 20 tis., takze priste uz si muzu dat nohy na stul a motat palci i na nohou :p
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Byla jsem týden bez wifi, na telefonu málo dat a navíc haproval signál. Kvůli dalším akcím jsem dala +200% do diamantu. Do diskuse jsem nechodila, ale utkvěly mi v hlavě stížnosti na nesplnitelné množství akční. Tak jsem dala pole 2x1 a celý den jsem jela s SH.
    Pak už na 1x1 jen s vodou a hnojem. Včera večer nás vyhnal déšť, tak jsem chvíli zase na PC. Pomlela jsem a dodělala celý úkol a zjistila, že jsem "trošku" přepěstovala:p.

    [​IMG]
     
  20. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky:D
    Tak zase ty nešťastný padátka:mad:. Příště budu moudřejší. Do akce nepůjdu.
     
    evainfo a Veselka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.